Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Prosím poradte

Přidal Aurelius dne 08.12.2014 17:57
#4

Čau, pokud jsem pochopil dobře to co píšeš tak SKSE máš už nainstalovaný a potřebné módy také, tudíž jediný co potřebuješ je spustit ono SKSE.

SKSE má svůj vlastní launcher, když chceš, aby bylo SKSE ve hře funkční nesmíš hru pouštět přes Launcher hry, ale přes Launcher SKSE ;)

Tady tenhle ODKAZ by tě měl ihned přesměrovat ke stáhnutí SKSE a nebo to ihned začne stahovat, takže ostatní na ten odkaz bezdůvodně neklikejte.
Až se ti to stáhne - otevřeš si RAR a všechno co najdeš v RARu přesuneš do složky s hrou (jestli bude něco potřeba překopírovat tak po překopíruj). Po tomto by jsi měl mít SKSE nainstalované. Dále už jen stačí když budeš hru pouštět přes skse_loader.exe a mělo by ti fungovat všechny módy co SKSE vyžadují ;)
(obrázek je v příloze)

Akorát kdykoliv když přidáš nový mód do hry a budeš hru chtít spustit s ním, budeš muset nejprve zapnout hru přes klasický launcher a zkontrolovat si zdali je to zaškrtnuté - stačí když ti hra naběhne do menu a pak to můžeš vypnout a zapnout si to přes ten launcher se SKSE, páč SKSE si ten mód při prvním použití nedokáže samo aktivovat.

Doufám, že to z toho pochopíš :)

Upravil/a Aurelius dne 08.12.2014 18:02