Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Elder Scrolls čistě filosofické otázky

Přidal Adrian_S dne 03.11.2014 21:49
#16

cztroll napsal:
For the Empire!!!
Můj názor už asi všichni znají :D
Ale nedávno jsem narazil na video kde se na Vyšném Hrothgaru konala nějaká mírová konference či co. Ne že bych chtěl uzavřít mír s modrákama, ale zajímalo by mě jak se toho dá docílit. Viděl jsem jak odtamtud vyhodili tu velvyslankyni Thalmoru musí to být super pocit vyrazit s ní dveře.


Za několik postav jsem se dostal i na mírovou konferenci a ve dvou případech jsem zaručil prospěch Stormcloaků.
SPOILER!!


Vyhodit Elenwen byla taky sranda, obzvlášť, když už to celé skončilo, ona si v klidu kráčela po cestičce a tys k ní přiběhl a mile jí pošeptal do ucha "FUS RO DAH"... Takovej base-jumping z Vyšného Hrothgaru ještě nezažila...

Ale vrátím se k teorii STORMCLOAKS a Tamriel...

Můj názor je ten, že ať už by dopadla válka jakkoli (v prospěch císařství nebo pravích sourozenců Skyrimu), obě strany mají reálnou šanci na zvrat ve válce proti Thalmoru, i když mají své klady a zápory. Důvod?

Císařství
+ početná armáda, taktika a strategie
- nedůvěra Nordů, jakožto hlavních spojenců (když Tulius tvrdí, že Skyrim bude mít "rozhodující slovo" ve válce proti Thalmoru)

Bouřné hávy
+ přidá se mnoho Nordů z provincie a pokud budou věřit Ulfrikovy teorii a stane se velekrálem, pak jej budou rádi doprovázet kamkoli. Stručně řečeno: JEDNOTA NÁRODA
- rivalita a rasismus

ALE: jsou to jen domněnky a teorie.