Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Elder Scrolls čistě filosofické otázky

Přidal MightRider dne 03.11.2014 10:40
#12

Ono je celkově těžké mluvit o tom, kdo je lepší. Ano, Císařství si může k sobě vzít zbytek zemí, ale upřímně...

Titus Mede a schopný politik? Nebláznětě. Nordi mají stejný potenciál vyhrát proti Altmerům jako Císařství.
Dominium by se smělo vylodit jen u Skyrimského pobřeží. protože přecházením Tamrielu by porušilo smlouvy (ano, zase by si vymysleli nějaký důvod).

Tím pádem by začalo bojovat i Císařství. Pokud by se ale opravdu vyloďovali ve Skyrimu, hodně těch zatracených lodí by mělo po prdeli. A navíc, co kdyby to dopadlo jako s Němci v Sovětském svazu? Ti ubožáci elfíci vysocí by tam mrzli na kost. Je to filosofická otázka s mnohými řešení.

A Císařství by v tom Skyrim nenechalo už jenom kvůli osudu samotné Říše. Takže ať už by Ulfrik chtěl nebo ne, někdo z Říše by mu přišel na pomoc.

Já jsem od začátku chtěl, aby se na občanskou válku vysrali, porušili smlouvu a schrastili vojsko. Ta síla by byla mohutná... Bosmeři, nejlepší lučišníci, Redgardi a Nordi a Orsimeři, nejsvalnatější a nejlepší válečníci Tamrielu, Dunmeři a Bretonci, mágové, kteří by dohromady možná převýšili Altmerské mágy, Khajiiti, mistři plížení, Argoniáni, obojživelné potvory se silnou kůží a nakonec Císařští, kteří mají od každého něco.

Ale to se stejně nestalo. No uvidíme, co se bude dít v TES VI.

A co jsem tím chtěl říct? Že pomáhat Ulfrikovi zaručeně není blbost.