Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Máhovy libový recepty

Přidal Mahoney dne 30.10.2014 22:12
#1

Ano dámy a pánové, je to tak,
ačkoliv to zní neuvěřitelně a nikdy jste si netroufli ani doufat v to, že bych tento čin kdy uskutečnil, je to tady. Po tom, co mi chodily (a stále chodí) zprávy, dopisy, poštovní holubi, faxy a další žádosti typu "Máho, nauč nás vařit tak jako to umíš ty, prosím!!", "Jak se dělá ten tvůj skvělej chleba, celá rodina ho chce okusit.." a tak dále, jsem se rozhodl, že vás naučím některé ze svých receptů. Nekoukejte do kalendáře, protože není apríl a tohle není žert. A ne, nikdo mě k tomu nedonutil, je to jen má dobrá vůle.

Recept, který Vás, milí čtenáři, dnes naučím, se nazývá MÁHOVA CHLEBOVÁ OPLATKA S VAJEČNÝM TOFU. Dámy, pokud se zrovna chystáte oznámit svému příteli, že jste těhotná, dejte mu před tím určitě tento pokrm, protože potom už vás bude navždy milovat. A pánové, pokud jste takoví smolaři a máte například těsně před svatebním obřadem a chcete si dát svou poslední večeři, není nad čím dumat. Nebudu ale už zdržovat a jdeme na to.

http://p2.uloziste.com/fotky5/r84fef60bec57aab/03fdd3260528affb-4.jpg


POSTUP PŘÍPRAVY:
Zapneme plotnu na 1400 stupňů Fahrenheitových. Nalejeme na ní trocha oleje, čím víc, tím líp. Než se rozehřeje olej, můžeme nakrájet chléb na dva, co nejvíce rovné plátky. Až začne olej zběsile prskat, můžeme chléb pokládat na rozžhavenou pánev. Nyní stačí jen vyčkávat. Můžete si mezitím třeba dojít do vany, nebo pro dítě do školky.
To, že je chléb dokonale upečený, poznáme podle toho, že se po kuchyni bude rozlézat pach pálícího se asfaltu. Přichází vhodná chvíle na to, plátek otočit. Po tom, co je pečivo dokonale spálené, ho můžeme z pánve přenést na talíř. Zbylý olej z pánve si můžete nalít do skleničky a vypít, nebo ho nalít zpět do lahve či ho vylít.

Ukrojte vařečkou (nebo nožem) čtvereček másla a položte ho na pánev. Tam se začne pomalu rozpouštět. Mezitím rozbijte vajíčko a na onu pánev ho vložte. Zatímco se bude smažit, rozloupněte kousek česneku a potřete jím chlebové oplatky (někdy se jim taky říká topinky). Vajíčko můžeme rozkvedlat, až se z něj stane taková kaše. Necháme ho dosmažit a následně jemně a opatrně naklademe na chlebové oplatky.

Téměř vše je dovršeno, teď jen celé dílo posypte špetkou kokainu, množství podle toho, jak to máte rádi. Pokud nemáte kokain, můžete tam dát heroin. Pokud nemáte ani heroin, nedávejte tam žádný fet. A poslední věc, oba chlebíky pokydejte trochou kečupu, jen tak, pro dochucení.

To by bylo pro dnešek vše. Ale nezoufejte, uvidíme se u dalšího receptu. Zatím ahooooj!!

Samotné dílo potom vypadá zhruba následovně:
http://p2.uloziste.com/fotky5/rac904d0dc591635/c27bafc9e32b8fcd-3.jpg


http://p2.uloziste.com/fotky5/rfaf85a0fe207463/be934840e919e803.jpg

Upravil/a Mahoney dne 30.10.2014 22:17