Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Maximální úroveň hry a odolnost nepřátel

Přidal Rages129 dne 24.08.2014 00:13
#8

Pavelev napsal:
Tak tohle jsem nevěděl, že jde dovednost vynulovat spět na 15. To je docela super, protože jsem pořád přemýšlel jak to udělat když jsem chtěl zkusit kromě obouručního boje i jednoruční a tam jde i o dovednost bránit se štítem. Já to neženu dopředu kvůli perkům ale kvůli dovednostem. Se zdravím končím někde na 350 a manu taky, pak vše jde do výdrže. Tohle jsem tu už několikrát psal že být neporazitelný je nuda a hra je co se týče vyváženosti obtížnosti dost mizerná. Takže ze začátku se snažím kvůli dovednosti plížení a očarovaní. Plížení je dost potřeba a očarování zase kvůli hmotnosti, pak jdou věci očarovat na váhu 37. Mám mód Frostfall a hraji ho na nejtěžší nastavení a tam nelze rychle cestovat pomocí mapy, takže je váha dost potřebná. I s módy na nosnost , je váha katastrofa. Než se dostanete z Bílého Průsmyku do Samoty, dva draci, banditi a vezu na koni skoro 12 000 bodů váhy. To s váhou jsem sem psal jenom na okraj, to sem nepatří, tenhle problém mám vyřešen.
Ještě jednou Vám děkuji za pomoc


pre teba je skyrim ťažký ? :D to kde žijem? ja hrávam za lukostrelca všetko mám v lukostrelbe v plížení , kapsy a niečo na ľahkej zbroji a vôbec som nemal žiadny problém iba ak nepočítam občas sa vyskytni dáky boss pri ktorom musím doplnať elixírmi ale inak som nemal žiadny problém :D

PS: a za mága tak isto :) tiež sa občas vyskytol boss pri ktorom som musel doplnať inak nič :) a pochybujem že za bojovníka je to o niečo ťažšie keďže ma ťažkú zbroj a veľký damage tak dávaš správne perky :)a tak isto som zanho hrával :)

Upravil/a Rages129 dne 24.08.2014 00:15