Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé

Přidal BadWolf dne 02.07.2015 22:16
#5674

Lord Rade napsal:
BadWolf napsal:
Lord Rade napsal:
A co teprve Far Cry 4, kde jsi v Himalájích a jejich řečí ti tam řeknou max "Namaste" jinak všichni mluvěj podivným anglickým přízvukem :D Holt se to musí přizpůsobit většině...

Super to bylo v Assassínovi, kde jsi mohl celou hru projet v Italštině, nebo v Metru s Ruštinou. V KD Deliverance snad možnost s českým dabingem taky bude a snad i na konzole (Nejlepší by byla dobová staročeština :D ).


Nechci ti nic říkat, ale v Indii je hlavní státní jazyk angličtina :D:D To bude možná ten důvod, proč tam mluvěj anglicky ;)

Ale taky preferuju autentický dabingy (Metro s ruštinou je krááásný), i kdyý teďka u Zaklínače 3 mám anglickej, protože jsem si zamiloval toho co dabuje Geralta :D Ten mi za to stojí.
A v jedničce mi teda českej dabing u Geralta taky vadil, ale jinak mi přišel dobrej. Takovej Kalkstein byl úžasnej :D

Mop: Jop, já to tušil už předtím. Deus Ex Prahu si užiju :3Já tu o Indii nemluvím. Jinak Angličina je vedlejší jazyk Indie. Hlavní je Hinsština. A vůbec konkrétně v Himalájích jsou obyvatele z různých okolních koutů na kterých se Himaléje rozkládají (ne jen Indie) a mají rozdílné jazyky. Ale do hry dali jenom angličtinu.

Je vtipný, jak jeden řekne: "Nechci nic říkat" když to nutkání má a stejně to řekne :D


Aha, sorry, o Far Cry 4 toho moc nevím. Nicméně, vzhledem k tomu, že můj otec je indolog, myslím, že ti můžu dost spolehlivě říct, že hlavní jazyk je angličtina. On s hindštinou je problém, že hindština jako taková neexistuje, jen se tak nazývaj všechny indický nářečí dohromady, pokud si pamatuju. Tak jako tak, těch nářečí jsou mraky, a tak potřebujou něco jako angličtinu, aby se domluvili, když cestujou, nebo byrokracujou :D

A jo, nechci nic říkat se snad nikdy nevyužívá správně :D