Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hledám modifikace

Přidal Tajo dne 30.01.2014 18:12
#1

Zdravím,

Tak jsem rozhodl, že se po dlouhé době opět pustím do své oblíbené hry, slintal jsem nad Skyrim komunitou a jejich nádhernými mody a proto sem si je chtěl taky vyzkoušet a abych byl přesný tak přímo tento : http://www.nexusm...ds/30936/? .

Chtěl jsem dosáhnout toho, že to budu mít podobné jak na těch videích, nevím snad 6 hodin sem to stahoval, instaloval až nakonec mi to prostě nešlo pustit a zajímavý, že zrovna ten hlavní ENB soubor, který mi to má dát celý dohromady, ten když odinstaluji , tak mi to jde, ale přijde mi to podobný jak originál až na pár jiných věcí...

Nepíšu tu z toho důvodu, abyste mi nějak poradili co s tím ,ale spíš s prosbou o nějaký balíček třeba 10-15 modu který prostě pojedou na 100% a já se stím nebudu "srát" až do konce hry. Chtěl bych něco reálného, pěkného, něco těžkého abych měl nějakou výzvu, jestli mi někdo dá nějaký tip, budu rád ,jestli ne, tak to pojedu origo a bude to :))

ps: vlastním Legendary edici

Upravil/a Diego dne 02.02.2014 11:40

Přidal Starec dne 31.01.2014 10:13
#2

Mám dojem, že si niekde urobil chybu. Síce je dobré ak stiahneš komplet celí balíček installátoru, ale je lepšie ak si inštaluješ všetky doplnky (mody) postupne. Je tam aj spústa video návodov ako na to. Nie som si istý ale mám dojem, že táto aplikácia vyžaduje aj dosť výkonnú PC zostavu. Ja momentálne používam HighResTexturePack (neznesie sa z touto aplikáciou) a k tomu ešte pár uprav, ale ak vydržíš do budúceho týždňa, tak sa chystám celú hru preinštalovať a nahodiť tam Real Vision, tak budem múdrejší a uvidím či to bude robiť podobný problém ako tebe.
Grafika podľa obrázkov vyzerá fakt dobre, určite lepšie ako cez HighResTexturePack, ale to môže byť jednoducho klamlivé, proste veľa záleží na možnosti PC a aj nastaveniach v SkyrimPrefs.ini. Takže niekedy menej je viac.

Přidal Diego dne 31.01.2014 16:33
#3

Můžeš se podívat na můj seznam módů, kde mám napsány jen ty, které mi fungovaly.
Zde: http://skyrim.4fa...ad_id=3698

Kdyby něco nefungovalo, třeba odkaz či něco jiného, obrať se klidně na mě. ;)

Přidal Khenyk dne 02.02.2014 11:24
#4

RealVision ENB používám normálně i s HighResTexturePack. Poté co má RealVision nově udělanej instalátor je instalace ještě jednodušší. Zkus tu instalaci udělat krok po kroku (návod má pěkně sepsanej), očividně neděláš chybu u instalace textur, ale až u instalace ENB. A samozřejmě na chod ENB musíš mít železo.

A nápodobně jako Diego můžeš mrknout na muj Immersive Skyrim ModPack. Jsou to módy na kterých aktuálně hraji.

Upravil/a Khenyk dne 02.02.2014 11:29