Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Dům v Bílém Průsmyku - BUG?

Přidal Columbuss dne 31.12.2013 14:32
#1

Čaute lidi, stala se mi taková divná věc. Normálně si koupíte barák v Bílém Průsmyku a vybavíte si ho. Já ho koupil, ale nejde mi ho vybavit. Ptal jsem se toho cucáka kterej mi ten barák koupil, ale on nemá ohledně toho domu žádné odpovědi, otázky apod. Nevíte někdo co s tím? Díkec

Přidal Starec dne 01.01.2014 13:59
#2

Skús použiť tento mod, URL: http://www.nexusm...ds/23222/? Vráť sa v save tam kde ešte nemáš kúpený dom, ulož si čisté save, ukonč hru, nainštaluj mod a znova si skús kúpiť dom. Kúp dom, skoč sa pozrieť dnu a až potom si ho vybavuj. Malo by ti to pomôcť.

Přidal SeveruS dne 01.01.2014 13:59
#3

Je přitom s Tebou Lydie? A nebo nemáš náhodou rozjetej úkol pro Jarla? Pokud totiž máš Lydii s sebou a nebo máš úkol za který Ti Proventus Avenicci má vyplatit odměnu, tak s ním o výbavě domu není kloudná řeč...... Taktéž Proventus (případně ani Brill) jaksi nejsou příliš ochotni projednávat tyto záležitosti jinde než v jídelně...

Citace:
The Steward may not sell upgrades if a follower is present, or if the Dragonborn has a bounty. (Steward nesmí prodávat upgrade, pokud následovník je přítomen, nebo pokud Dragonborn má odměnu.)
Proventus Avenicci or Brill do not sell upgrades when they are on the porch of Dragonsreach , only in the dining room. ( Proventus Avenicci nebo Brill nemají prodávat upgrade, když jsou na verandě Dragonsreach , jen v jídelně.)

Pokud ani jeden důvod není Tvůj případ, je mi líto.... víc jsem toho nenašel......

Přidal Columbuss dne 01.01.2014 18:23
#4

Oukej...děkuji :) Už to jde :D