Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Záhadný úkol z ničeho nic

Přidal Reimarus dne 28.10.2013 10:39
#1

Zdravím! Chci se zeptat, zda se někdo ve hře setkal s něcím podobným.
Asi tři herní dny jsem trávil zvelebováním svého domu. Tak si tak rozhazuju věci a najednou za sebou sliším sténání POMOC POMOC, otočím se a za mnou stojí můj ochránce z Jitřenky (zároveň zprávce mého domu) a pořád sténá. Tak jsem na něj klikl a oznala se věta ve smyslu má lásko, já doufala... nebo tak nějak. Tím mi do deníku přibyl úkol ZÁCHRANA a v popisu je Úpíří pán noci musí zemřít. Tak jsem šel zjistit o co jde a šipka mě přivedla k lůžku vůdce banditů na ztroskotané lodi za Větrným žlebem na konci mapy. A teď ta záhada: není koho zachránit, není tu ani upír na zabití. Šipka je na lůžku, tak jsem se zkusil vyspat, zda mě něco nezbudí a nic. Říkám si, že je to Pán noci, tak třeba musím tam přijít v noci. Nahrál jsem to znova a šel tam po půlnoci, jenže to samý, ani spánek na lůzku nic.

Prostě vůbec nevím, co s tím úkolem:(

Máte někdo nějakou radu? Přidal jsem si mod na společníky, tak nevím zda ten úkol nespustil on.


No já to mám jako jeden z hlavních úkolů, dost mi to tam vadí. Jde ve hře nějak zjistit ID toho konkrétního úkolu. Té konzoli na zjištění ID aktuálních úkolů nerozumím, je tam toho moc a většinou zruším něco úplně jiného.
Stejně je to divný, jako kombinace dvou úkolů v jednom (záchrana a likvidace).

Upravil/a Reimarus dne 31.10.2013 22:40

Přidal Readyxx dne 28.10.2013 16:11
#2

:D zajimave

Přidal Starec dne 28.10.2013 17:35
#3

No je to zaujivavé až moc, tých bugov sa v hre skrýva spústa. Mne sa stalo niečo podobné. Pri konverzácii s Kováčom z Varaňova ma poprosil, že sa cíti ohrození od upírov, vraj mám zabiť ich vodcu v dákej jaskyni (nepamätám už v ktorej, myslím hlubiny) normálne mi to naskočilo ako vedľajší quest s označením na mape. Šípka ma viedla úplne až na koniec, kde bola označená na zemi, ale nič som tam nenašiel. Presnoril som to aj cez konzolu, pod podlahou, ale mínus. Skúšal som všetko možné, vyhľadával som aj na wiki niečo s tým questom spojené, ale nič som nenašiel. Proste nedalo sa to v žiadnom prípade vyriešiť. Tak som sa vrátil v save a kováča som zďaleka obchádzal, aby mi nedajbože znova nezadal túto úlohu. Nechcem byť prorokom, ale asi to bude niečo podobné. Nečudoval by som sa ak by som mal niečo staré, ale všetko som mal s najnovšími updatmi.

Přidal Reimarus dne 02.11.2013 21:06
#4

Tak jsem na nic nepřišel. Pravděpodobně se opravdu jedná o bug.

Přidal Mike dne 02.11.2013 21:32
#5

Bug. Vyřešeno.