Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté

Přidal nagasadowcz dne 02.10.2013 14:06
#5982

@Mett: Kapely BM máš vypsané v topicu o hudbě ;) --- To asi záleží, za jak dlouho ty přijímačky budeš mít. Já třeba bych se obával toho, že než si zvyknu na to, že mám něco v hubě, tak by mě to rušilo a znervózňovalo. O reakce ostatních bych se ale nestaral. To je riziko podnikání. Já to sice nemám vzhledově, ale spíš projevem, názory, otevřeností s jakou dávám najevo, co si myslím. Zajímat se moc o to, co si pak kdo pomyslí, to bych musel zůstat doma :D Ale jak píše MD, vyndat se to dá vždycky.

@Whirt: Tady v Nekonečné mi to nijak nevadí, jako problém bych to viděl spíš v ostatních topicích, kde Mike občas znova napsal, co již bylo napsáno. Ale pokud vím, to už se řešilo a toto si už naše koala hlídá. Každopádně chápu argument, že od moda se to nehodí ani tady.

@Leia: Zrovna jsem si trailer pustil a těším se strašně :)

@Tasi: Copak? Obávala ses zklamání z Jacksonových úprav?

@EldeR: Já bych řekl, že zahradní hadice oproti velrybí tasemnici vypadá jak žížalka píďalka :D

@4FAN: Poslední dva dny jsem tu nebyl kvůli škole a ještě nějakému vyřizování. Bylo to náročnější, a když jsem se dostal domů, na pročítání a přispívání jsem neměl ani pomyšlení. Teď by to ale (aspoň do pondělka) mělo být OK. Mimochodem, dnes se můžete těšit na další Legendary Interview, a to s Lordem Radem ;)

Upravil/a nagasadowcz dne 02.10.2013 14:09