Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Yngolova hrobka - nelze dále postupovat

Přidal Thief dne 01.11.2014 15:44
#11

V tejto Yngolovej hrobke sa jedná o bug, tiež som na neho narazil. Na stránke http://cs.eldersc...%C5%99ilba - dal som presný odkaz kvôli autorským právam a tak podobne je napísané k tomuto bugu toto:


"Ve hře je známý bug, při plnění úkolu přinést Ledohradskou přilbu Jarlovi z Winterholdu. Objevuje se pokud jste před akceptováním úkolu neboli v lokaci Yngolova mohyla. Tenhle bug způsobí, že místo Yngolova stínu, v hrobce natrafíte na Dračího kněze anebo Draugirského pána smrti a nenaleznete aní Yngolovou kostru s přilbou. Dveře v poslední komnatě nepudou otevřít také.
Aby jste obešli tenhle bug na PC, před vstupem do hrobky do příkazového řádku napište "setstage Favor158 20", což odstraní úkol přinést Ledohradskou přilbu. Teď použijte rychlé cestování a vstupte do hrobky, přilba by se zde měla nacházet. Potí jeďte za Jarlem Krirem a získejte úkol pro obdržení přilby ještě jednou.
Další možnost dokončit tenhle úkol, je do příkazového řádku napsát "resetinterior YngolBarrow01", což resetuje druhou polovinu hrobky. Přilba by se měla objevit tam kde má."


Takže ja to vyskúšam a uvidím, či sa tým problém vyrieši.