Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu

Přidal SuperHunter dne 08.09.2012 17:22
#1

Jména vozidel jsou přebrány z Halo. Názvy planet jsou z Halo, MassEffectu nebo smyšlené. Rasy jsou z MassEffectu a nepřátelská rasy z Halo. Názvy zbraní z Halo a MassEffectu. Jména postav jsou buď smyšlené nebo si je autor převzal z her. Děj je částí z MassEffectu. Veškeré vozidla budou popsány pod kapitolou. Názvy lodí sou smyšlené, pokud se objeví název z nějáké hry je to čistá náhoda.

Vítejte v mé nové povídce. Takže trochu popíšu děj: hlavní postava se jmenuje Nick Hunter, který velí na lodi Křišťáloví drak, její hlavní úkol je prozkoumávat různé planety, na kterých se děje podivná aktivita, jinak také bojuje proti rebelům atd.. Posádka pracuje pro SVS (Spojené-Vesmárné-Síly), které se skládá z lidí, asarijek, drellů, kvarianů, kroganů, turianů, salarianů, elkorů, hanarů a volusů (Vzhled ras: http://cs.masseff.../wiki/Rasy). Posádka Křišťálového draka se skládá z lidí, drella, turianů a kvarianů. Sídlo SVS je na planetě jménem Cíl. Děj začíná na planetě kde jde Nick prozkoumat neznámou nepřátelskou aktivitu, ale v atmosféře mu AAG* poškodí výsadkoví mudul, který krátce pro průletu exploduje. Nick se však stačí katapultovat.
Tím bych tak dokončil popsání děje a vedlejších věcí. První kapitolu bych napsal zítra (8/9/2012).


*AAG - Anti Air Gun tzv. Proti letecká zbraň.

Upravil/a SuperHunter dne 11.12.2016 20:45

Přidal SuperHunter dne 08.09.2012 19:02
#2

Víte co ? Kašlu na ten termín co sem sem dal zejtra bude druhý díl.
____________________________________________________________
CHAPTER 1

Nick přebil zásobník a hned vystřelil dvě dávky do dvou žoldáků, ktří se k němu blížili s brokovnicemi. Nepřátelské senzory ho objevili hned jak vstoupil do gravitačního pole. Není divu, že ho rebelové před chvíli odřízli od místa vyzvednutí.
Tahle zpropadená planeta ho už doháněla k šílenství. Nejdřív mu sestřelí výsadkoví modul, pak se ho snaží zabít ve Warthogu*, který si "půjčil" od strážného ,od kterého si také "půjčil" také útočnou pušku Avenger. Před tím než ho odřízli poslal SOS na svou loď, která ho měla každou chvíli vyzvednout 500 metrů od místa kde se krčil u kamene, který se pomalu proměňoval v roztavenou horninu, protože žoldáci za energetickými štíty ho neustále kropili palbou z kulometů, které přikurtovaly k zemi.
Znovu vykoukl z krytu a sundal další tři rebely. Nad Nickovo hlavou přelétla raketa z SPNK (raketomet). Rebelové zřejmě nebily dobře vycvičeni, jelikož měli mizernou mušku, na rozdíl od Nicka, který byl vycvičen střílením z útočných pušek, sniperů a pistolí. Dalšího žoldáka, který se ho pokoušel obejít zprava, nebyli ani dobří v plížení na rozdíl od Nicka, který byl rozený infiltrátor. Zbyli jen čtyři. Dva u kulometů a dva s brokovnicemi. Nickovi zbyl zásobník a čtvrtku toho co měl v pušce. Kdyby tu nebyl sám zahájili by potlačovací palbu a Nick by se proplížil k štítu, prošel skrz a zabil ty dva mag**y, kteří asi nevěděli co znamená přebít.
Najednou štít zasypaly projektily a štít spadl. Projektily z rotačních kulometů roztrhaly rebely na kusy. Nick zvedl hlavu a spatřil svou loď. Křišťálový drak mu přelétl nad hlavou a přistál přibližně 100 metrů od něj. Spustil plošinu a zní vyšli dva turiané z helmami a pokropili dva zbylé rebely. Nick se rozběhl k lodi.

V lodi na něj čekal Jack, zbroj mistr, ktrý ho radostně přivítal.
Hned co se plošina zavřela Křišťálový drak vzlétl a po průletu atmosférou zamířil k relé které je mělo dopravit do bezpečí. Před nimi se, ale zhmotnili dva prowlery** které zahájili střelbu z laserových děl. Křišťálový drak udělal vývrtku směrem vlevo a vystřelil projektil z MAKu*** projektil zasáhl bližší prowler, který dostal přímí zásah do muničního skladu což vedlo k obrovské explozi. Druhý prowler zahájil palbu z raketových komor a rakety typu ARCHER se rychle blížili k Křišťálovému drakovi. Rakety byly už blízko, ale Křišťálový drak těsné před zásahem stoupl směrem nahoru a rekety ho minuli. Křišťálový drak vystřelil své rakety, ale ty byli typu NOVA což byli naváděné rakety, které se dali ovládat ještě minutu po výstřelu z komory. Prowler se pokusil o stejný únikoví manévr jako Křišťálový drak, poté co ho rakety minuli se bez problému otočili a zasáhli svůj cíl. Prowler se rozdělil na dvě poloviny a zadní část vybouchla.
"Veliteli. Žádné známky života na zničeném plavidle." oznámil Jak Nickovi přes lodní komunikaci.
"Dobrá práce nabijte MAKy a nabíjte raketové komory. Johne zamiř s námi k relé chci se odsud dostat co nejrychleji" řekl Nick.
"Ano, pane" odpověděl John. Když doletěli k relé nastavili souřadnice soustavy kde se nacházel Cíl a vlétli Do relé, které je vystřelilo k cíli.

*Warthog-Něco jako Hummer, jen nemá střechu a má to korbou kde bývá přidělán kulomet nebo raketomet. Pokud si to stále nemůžete vybavit najděte si to na googlu.
**Prowler-Něco jako špionážní loď, která často klade miny na nepřátelském poli, dokáže se zneviditelnit.
***MAK-Magnetický Akcelerační Kanón

Přidal Chell dne 09.09.2012 21:09
#3

jediná poznámka. čítaj si to po sebe. ináč EPIC

Přidal SuperHunter dne 09.09.2012 22:07
#4

Chell napsal:
jediná poznámka. čítaj si to po sebe. ináč EPIC


Já to většinou po sobě rychle zkouknu a jestli tam neni červeně vlnkama něco podtrženého tak to pošlu. Jinak dík

Přidal SuperHunter dne 19.09.2012 17:18
#5

DALŠÍ DÍL TUTO SOBOTU (22/9/2012)

Upravil/a SuperHunter dne 22.09.2012 19:10

Přidal SuperHunter dne 22.09.2012 23:11
#6

Tento díl bude delší kvůli tomu mlení na začátku.
__________________________________________________________

CHAPTER 2
Planeta: Cíl
Místo: Sídlo SVS


Nick jel výtahem do zasedací místnosti kde měl dostat další úkol. Měl na sobě svojí uniformu, kterou nosil vždycky na tyhle nudné zasedání, které úplně nesnášel.
Výtah už byl v 8 patře. Nick jel do 19. Měl spoustu času na přemýšlení, ale neměl na co myslet, takže se opřel o stěnu a poslouchal hudbu, která se pořád dokola přehrávala.

Když dojel nahoru něco se stalo. V 18 patře se něco zatřáslo, ale výtah jel dál. Nicka to trochu znervóznilo. Nenáviděl představu, že by se s ním výtah zřítil až dolů.
Když vystoupil v chodbě nikdo nebyl. Takže šel do místnosti, do které ho na recepci poslali. V místnosti na něj čekal admirál Simons, který zrovna přerovnával nějaké dokumenty.
"Veliteli ! Posaďte se." uvítal ho admirál. Nick se posadil a zeptal se admirála: "Admirále, proč jste si mě zavolal ? Máme nějaký problém ?"
"Ano. Znáte planetu Onyx ?"
"Ano. Nedávno tam zmizely 3 křižníky."
"Přesně ta. Salarané tam poslali vědce, kteří se nevrátili. Došel jen SOS signál, který zachytil turiánský křižník. Potom se tam vydali kroganské lodě. Vrátila se jen jedna a posádka mluvila o nějakých stvořeních, která na ně zaútočila asi hodinu potom co se vylodili. Od té doby je zakázaný vstup do této soustavy."
"A co chcete ode mě ?"
"Vydáte se tam a zjistíte co se tam děje. Použijte k tomu jakékoliv prostředky."
"Ano pane."
"Můžete jít."
Nick zasalutoval a odešel. Ve výtahu dal 5 patro kde byla zbrojnice a kde čekal jeho tým. Opět ho čekala nudná a dlouhá cesta výtahem.

Ve zbrojnici už se jeho tým vybavoval. Turiané a lidé si vzali klasické útočné pušky avenger, turiané si vzali pistole M-6 Carnifex a Dave (drell) si vzal odstřelovací pušku Javelin. Nick si vzal odstřelovací pušku M-98 Widow s průraznými náboji, útočnou pušku M-15 Vindicator a pistoli G-18 bylo to pro něj sice větší zatížení ale měl odlehčenou zbroj takže to vyšlo na stejno. Poté co se vyzbrojili, doplnili palivo a munici vyrazil Křišťáloví drak na svojí misi-Prozkoumat co se děj na Onyxu. Nick dostlal dataped kde byli dodány veškeré informace. Nick si ho v kajutě dal na stůl, ale nestačil ho přečíst, protože s ním chtěla mluvit Nurah, kvarianská technička, která pracovala u jádra ve strojovně.

Ve strojovně bylo hrozné horko. Asi proto Nicka volali. Když došel k Nurah zrovna něco ťukala do klávesnice.
"Co si potřebovala ?" zeptal se jí Nick.
"Veliteli. Jádro se přehřívá, musíme odložit vlet do relé a vrátit se."
"Nevím jestli stihnu Johna varovat."
"Už sem mu poslala zprávu. Čeká jen na vaše svolení."
"Dobře ať zastaví loď a vrátí se."

Když doletěli zpátky a zaletěli do místního servisu řekli jim, že kdyby vletěli do relé jádro by explodovalo a z lodě by nic nezbylo a navíc by se to nikdo nedozvěděl. a navíc jim řekli, že jádro bylo sabotované. Což Nicka dost naštvalo a na lodi vyhlásil bezpečnostní protokol maximální priority což znamenalo, že po lodi budou chodit v pravidelných intervalech ozbrojené hlídky a kamerové systémi budou rozmístěný po celé lodi.

Poté co podruhé vyletěla loď z Cíle vyrazila na plný výkon k relé.

Když dorazili do soustavy kde byl Onyx spatřili slunce, kolem kterého kroužili 2 planety. Jedna nebyla vhodná ke kolonizaci tudíž nebyla pojmenována. Druhá byl Onyx, který svou velikostí nepřipomínal ani Zemi. Nick řekl Johnovi ať letí plnou rychlostí k planetě. Úplně zapomněl na dataped, který obsahoval důležité informace o planetě.

CHAPTER 3

Datapad s informacemi

Pro: Velitel Nick Hunter
OD: Admirála Simons
Priorita: Přísně tajné
Kód pro dešifraci: 88591
Předmět:: Planeta Onyx

Veliteli tady sou informace co by vám mohli pomoci. Získali sme je s pomocí prowleru Studený vánek, který nedávno monitoroval planetu.

Hlášení z průzkumu planety
Planeta má zajímavou strukturu a podnebí. Dalo by se říct, že kromě tří hor je úplně rovná až na nějaké kopce. Podnebí je velice zajímavé. Tam kde končí poušť začíná sněžit a kde přestává sněžit začíná džungle. Planeta také vyzařuje podivně velké magnetické záření. Také předpokládáme, že byla obydlená, protože jsme při průzkumu vnitřku planety nalezli spoustu chodeb a místností. Na planetě je také zvýšená radiace proto jsme tam neposílali žádný průzkumný tým. Varujeme všechny kdo na planetu přistají ! Nasaďte si helmy s filtrováním, jelikož kyslík se na planetě moc nenachází ale nachází se ve sloučeninách některých neznámých plynů.

Doufám, že vám tyto informace k něčemu budou.
P.S.: Tuto zprávu sem nahrál i do čtečky vaší helmy

Admirál Simons

[KONEC ZPRÁVY]
__________________________________________________________

P.S.: Doufám, že se vám díly líbili. Pokud ano zanechte komentář a dejte KVALITNÍ PŘÍSPĚVEK. pokud ne zanechte koment co se vám na tom nelíbilo.

Přidal Norbi dne 22.09.2012 23:19
#7

paráda Nicku :D ;)

Přidal SuperHunter dne 22.09.2012 23:23
#8

Chvilku si odpočinem. já zatím. A pak pudem na průzkum budovi bez Mirany.
EDIT: EPIC FAIL tohle patří do "Co tě žere".

Upravil/a SuperHunter dne 22.09.2012 23:25

Přidal SuperHunter dne 22.09.2012 23:27
#9

Norbi napsal:
paráda Nicku :D ;)


Děkuji

Přidal Norbi dne 22.09.2012 23:31
#10

SuperHunter napsal:
Norbi napsal:
paráda Nicku :D ;)


Děkuji


neni začo :)

btw, daj editovať príspevok, a odškrtni vymazať diskusiu :D vymažeš tak ten príspevok :) :D

Přidal nagasadowcz dne 22.09.2012 23:33
#11

Ať to tu nechá, je to autentické :D

Přidal SuperHunter dne 22.09.2012 23:36
#12

Ano nechám to tu

Přidal Lord Rade dne 22.09.2012 23:59
#13

Dobrý, kvalitní příspěvek ti dát nemůžu protože se stejně nezobrazujou ale dobrý.

Přidal SuperHunter dne 23.09.2012 02:25
#14

!!!PŮLNOČNÍ SPECIÁL!!!

CHAPTER 4

Nickův Uninástroj začal hlásit, že má novou zprávu ve své helmě, která byla handsfree spojená s Nickovo uninástrojem. Nick odklik "Ok " a šel si nasadit helmu.
Poté co si ji nasadil zobrazila se mu zpráva viz. CHAPTER 3 . Poté co jí přečetl to oznámil týmu, který s ním měl přistát na Onyxu.
Všichni se vyzbrojili zbraněmi co si vzali na Cíli a připravovali se do výsadkových lodí, které měli každou chvíli odletět (byli 2).

Výsadek proběhl hladce. Hned co lodě dosedli všichni zapnuli filtraci vzduchu a vyšli z lodí. Přistáli uprostřed nějakého paloučku hned vedle lesa.
Nick zapnul minimapu, která se mu zobrazila vlevo dole v hledí. Vpravo dole měl ukazatel munice a nahoře ukazatel srdeční činnosti.
Nickův tým pomalu a opatrně postupoval lesem. Turiané hlásili že na detektorech pohybu nic nezaznamenali.

Po hodinové "procházce" lesem stanuli před jakousi pyramidou.
"Johne, slyšíš mě ?" zašeptal Nick do komunikace.
"Slyším vás dobře a zřetelně"
"Potřebuju nějaké snímky téhle planety. Použij dataped, který je v mé kajutě mohl by nějáké obsahovat."
"Rozkaz pane"
Po 5. minutách se ozval znovu Johnův hlas.
"Pane mám hromadu fotek té planety."
"Dobře pošli mi na hledí fotku souřadnic 93 severně a 54 východně. "
"Mám jí pane. Posílám."
Nickovi se na hledí objevila fotka místa kde právě stáli, ale chyběla tam ta pyramida což ho velice znervóznilo.
"Jacku seš si jistý, že to je to místo ?"
"Pane podle dat z toho datapedu to je přesně to místo"
"Dobře. Děkuju ti."
"Všichni zajistěte okolí pyramidy. Dave a Nurah půjdou se mnou do pyramidy. Všechno podezřelého mi okamžitě hlašte."
"Ano pane" mu postupně začali odpovídat různé hlasy včetně Dejva (Nevim jak to jinak napsat) a Nurah.
Všechny jednotky začali rychle obkličovat pyramidu, která byla za chvilku obležená.
Nick, Dave a Nurah vešli do pyramidy.

A co se stane pak se dozvíte příště xD

P.S.: Doufám, že se vám díly líbili. Pokud ano zanechte komentář a dejte KVALITNÍ PŘÍSPĚVEK. Pokud ne zanechte koment co se vám na tom nelíbilo.

Upravil/a SuperHunter dne 14.10.2012 01:26

Přidal Norbi dne 23.09.2012 02:32
#15

dobré :)

Přidal Readyxx dne 23.09.2012 04:51
#16

xD :|

Přidal SuperHunter dne 23.09.2012 16:06
#17

CHAPTER 5

Planeta: Onyx
Místo: Neznámá pyramida

Nick a jeho tým postupovali opatrně. Nevěděli co je čeká.
Po velmi pomalém postupu narazili na dveře z nějakého kamene či co to bylo. Vedle dveří byl panel, který svítil zelenou září. Bylo na něm jakési kolečko, okolo kterého létali různé symboly. Nick se dotkl toho kolečka a dveře se otevřeli.
"Jak si věděl co dát ?" zeptal se ho Dave.
"Náhoda." odpověděl mu Nick.
Za dveřmi byla kruhová místnost a uprostřed byla plošina, na které byl stejný panel.
"Zajistěte místnost !"
Poté co zajistili a prozkoumali místnost našli další dvě zavřené chodby. Všichni opatrně vešli na plošinu a Nick znovu stiskl kruhoví hologram. Plošina se zatřásla a začala rychle stoupat dolů.

Dole byla tma. Nick a jeho tým zapnuli noční vidění a postupovali dál. Za rohem spatřili nějaké divné stvoření a Nick zatlačil Dava a Nurah zpátky za roh. Tvor měl brnění a v ruce nějakou pistoli. Měl shrbené tělo a do tváře mu neviděli. Nick nabil zbraň zamířil na hlavu a vystřelil. Hlava toho stvoření se rozlétla po místnosti a tělo jen spadlo na zem. Najednou se otevřeli dveře a vyběhli další tyto stvoření. Zahlédli hlaveň Nickovo pušky a začali střílet. Nick si všiml, že střílejí....plazmu. to nebylo moc dobré, protože jejich zbroj by nevydržela jediný zásah. Nick počkal až střelba přestane.Vyndal zbraň zpoza rohu a vystřelil 5 dávek. Zbraň pak hned zatáhl zpátky. pak vykoukl Dave a střelil jednoho nepřítele do hlavy, která se také rozletěla po místnosti. Nurah tam hodila tříštiví granát. Ozvalo se BUM a hrozné skřeky. Nick vykoukl a uviděl roztrhané těla. Jednomu to urvalo nohy a svíjel se v bolestech. Šli dál ve tvaru /\. Když Nick došel k svíjejícímu se stvoření vytáhl pistoli a střelil ho do hlavy. V další místnosti bylo těch stvoření plno hned co vešli do místnosti spustili palbu. Dave to dostal do břicha jakýmsi kusem bodců, které krátce po zásahu explodovali. Dava to odhodilo ke zdi. Vytáhl z pochvy pistoli a začal střílet. Ve zbroji měl díru a krvácel. Nick hodil kouřoví granát a doběhl k Davoci, kterého odtáhl za sloup kde se kryli s Nurah. Když kouř vyprchal stvoření přestali střílet a šli prozkoumat místnost. Nick i Nurah vykoukli z poza sloupu a spustili palbu. Nepřátelé pomalu padali k zemi, ale bylo jich příliš a Nick i Nurah museli přebít, když se schovali narazila do jejich sloupu hromada těch bodců co málem zabili Dava. poté co vybouchli rozdrtili kus sloupu.
"Musíme se něják ztaktitovat" řekl Nick
"Ale jak ?" zeptala se Nurah
"Potřebuju další medi-gel" řekl jim Dave
Nick mu dal další dávku a Dave si pomalu stoupl a vytáhl zbraň.
Po 10 minutovém boji. Padl i poslední nepřítel a Davovi došli náboje do pistole. Nick pomohl Davovi na nohy a šli dál.
"Krycí týme. Slyšíte mě ?"
"Ano pane. Slyšíme. Ale špatně"
"Jak to tam vypadá ?"
"Všude čisto."
"Dobře. Všechno podezřelého hned hlašte."
"Ano pane."
"A ještě něco. Pošlete pár mužů k prozkoumání okolí a rozbijte tábor."
"Ano pane."
"Nurah prozkoumej místnost před námi."
"Rozkaz"
"Dave. Můžeš chodit ?"
"Snad jo"
Nick pomohl Davovi udržet se na nohách. Poté co Došli k dalším dveřím Nurah je otevřela a nakoukla dovnitř.
"Čisto."
"Dobře. Dem, dem, dem"
Nick s Nurah vběhli do místnosti a zajistili jí. Za nimi se tam pomalu odbelhal Dave.
"Měli by sme si na chvilku dát pauzu." navrhl Nick
"Souhlasím" řekl Dave.
"Já taky"
__________________________________________________________

P.S.: Doufám, že se vám díly líbili. Pokud ano zanechte komentář a dejte KVALITNÍ PŘÍSPĚVEK. pokud ne zanechte koment co se vám na tom nelíbilo.

Upravil/a SuperHunter dne 23.09.2012 16:13

Přidal SuperHunter dne 23.09.2012 16:11
#18

óóó zapomněl sem na odstavce

Přidal SuperHunter dne 29.09.2012 11:06
#19

Dnes 29/9/2012 bude další díl

Přidal Norbi dne 29.09.2012 11:06
#20

super ;) :D

Upravil/a Norbi dne 29.09.2012 11:07