Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu

Přidal SuperHunter dne 22.09.2012 23:11
#6

Tento díl bude delší kvůli tomu mlení na začátku.
__________________________________________________________

CHAPTER 2
Planeta: Cíl
Místo: Sídlo SVS


Nick jel výtahem do zasedací místnosti kde měl dostat další úkol. Měl na sobě svojí uniformu, kterou nosil vždycky na tyhle nudné zasedání, které úplně nesnášel.
Výtah už byl v 8 patře. Nick jel do 19. Měl spoustu času na přemýšlení, ale neměl na co myslet, takže se opřel o stěnu a poslouchal hudbu, která se pořád dokola přehrávala.

Když dojel nahoru něco se stalo. V 18 patře se něco zatřáslo, ale výtah jel dál. Nicka to trochu znervóznilo. Nenáviděl představu, že by se s ním výtah zřítil až dolů.
Když vystoupil v chodbě nikdo nebyl. Takže šel do místnosti, do které ho na recepci poslali. V místnosti na něj čekal admirál Simons, který zrovna přerovnával nějaké dokumenty.
"Veliteli ! Posaďte se." uvítal ho admirál. Nick se posadil a zeptal se admirála: "Admirále, proč jste si mě zavolal ? Máme nějaký problém ?"
"Ano. Znáte planetu Onyx ?"
"Ano. Nedávno tam zmizely 3 křižníky."
"Přesně ta. Salarané tam poslali vědce, kteří se nevrátili. Došel jen SOS signál, který zachytil turiánský křižník. Potom se tam vydali kroganské lodě. Vrátila se jen jedna a posádka mluvila o nějakých stvořeních, která na ně zaútočila asi hodinu potom co se vylodili. Od té doby je zakázaný vstup do této soustavy."
"A co chcete ode mě ?"
"Vydáte se tam a zjistíte co se tam děje. Použijte k tomu jakékoliv prostředky."
"Ano pane."
"Můžete jít."
Nick zasalutoval a odešel. Ve výtahu dal 5 patro kde byla zbrojnice a kde čekal jeho tým. Opět ho čekala nudná a dlouhá cesta výtahem.

Ve zbrojnici už se jeho tým vybavoval. Turiané a lidé si vzali klasické útočné pušky avenger, turiané si vzali pistole M-6 Carnifex a Dave (drell) si vzal odstřelovací pušku Javelin. Nick si vzal odstřelovací pušku M-98 Widow s průraznými náboji, útočnou pušku M-15 Vindicator a pistoli G-18 bylo to pro něj sice větší zatížení ale měl odlehčenou zbroj takže to vyšlo na stejno. Poté co se vyzbrojili, doplnili palivo a munici vyrazil Křišťáloví drak na svojí misi-Prozkoumat co se děj na Onyxu. Nick dostlal dataped kde byli dodány veškeré informace. Nick si ho v kajutě dal na stůl, ale nestačil ho přečíst, protože s ním chtěla mluvit Nurah, kvarianská technička, která pracovala u jádra ve strojovně.

Ve strojovně bylo hrozné horko. Asi proto Nicka volali. Když došel k Nurah zrovna něco ťukala do klávesnice.
"Co si potřebovala ?" zeptal se jí Nick.
"Veliteli. Jádro se přehřívá, musíme odložit vlet do relé a vrátit se."
"Nevím jestli stihnu Johna varovat."
"Už sem mu poslala zprávu. Čeká jen na vaše svolení."
"Dobře ať zastaví loď a vrátí se."

Když doletěli zpátky a zaletěli do místního servisu řekli jim, že kdyby vletěli do relé jádro by explodovalo a z lodě by nic nezbylo a navíc by se to nikdo nedozvěděl. a navíc jim řekli, že jádro bylo sabotované. Což Nicka dost naštvalo a na lodi vyhlásil bezpečnostní protokol maximální priority což znamenalo, že po lodi budou chodit v pravidelných intervalech ozbrojené hlídky a kamerové systémi budou rozmístěný po celé lodi.

Poté co podruhé vyletěla loď z Cíle vyrazila na plný výkon k relé.

Když dorazili do soustavy kde byl Onyx spatřili slunce, kolem kterého kroužili 2 planety. Jedna nebyla vhodná ke kolonizaci tudíž nebyla pojmenována. Druhá byl Onyx, který svou velikostí nepřipomínal ani Zemi. Nick řekl Johnovi ať letí plnou rychlostí k planetě. Úplně zapomněl na dataped, který obsahoval důležité informace o planetě.

CHAPTER 3

Datapad s informacemi

Pro: Velitel Nick Hunter
OD: Admirála Simons
Priorita: Přísně tajné
Kód pro dešifraci: 88591
Předmět:: Planeta Onyx

Veliteli tady sou informace co by vám mohli pomoci. Získali sme je s pomocí prowleru Studený vánek, který nedávno monitoroval planetu.

Hlášení z průzkumu planety
Planeta má zajímavou strukturu a podnebí. Dalo by se říct, že kromě tří hor je úplně rovná až na nějaké kopce. Podnebí je velice zajímavé. Tam kde končí poušť začíná sněžit a kde přestává sněžit začíná džungle. Planeta také vyzařuje podivně velké magnetické záření. Také předpokládáme, že byla obydlená, protože jsme při průzkumu vnitřku planety nalezli spoustu chodeb a místností. Na planetě je také zvýšená radiace proto jsme tam neposílali žádný průzkumný tým. Varujeme všechny kdo na planetu přistají ! Nasaďte si helmy s filtrováním, jelikož kyslík se na planetě moc nenachází ale nachází se ve sloučeninách některých neznámých plynů.

Doufám, že vám tyto informace k něčemu budou.
P.S.: Tuto zprávu sem nahrál i do čtečky vaší helmy

Admirál Simons

[KONEC ZPRÁVY]
__________________________________________________________

P.S.: Doufám, že se vám díly líbili. Pokud ano zanechte komentář a dejte KVALITNÍ PŘÍSPĚVEK. pokud ne zanechte koment co se vám na tom nelíbilo.