Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Dobrodružství/příběh Weilina Amella

Přidal Vitek222 dne 02.08.2012 09:15
#1

už mě omrzel tamten deník co jsem psal(už nevím jméno:D)A tak mě napadla povídka....spíše příběh ze hry Dragon Age I.Bude se to týkat jednoho učedníčka ve věži kruhu mágů(něco jako Ledohrad).To zatím stačí:D

Prolog:

Náš příběh začíná ve věži uprostřed jezera Calenhad která se nazývá kruh mágů.Mágové mimo věž jsem nazýváni odpadlíci.Mágové tam studují magie všech škol pod bdělím dohledem templářů - rytířům,co 'zabíjejí' mágy - ti je hlídají po celé dny a zkoumají jestli nějaký mág nepašuje Krvavou magii - magie která místo many používá krev(překvapivě) a spoutává démony do svých služeb a také dokáže ovládat mysl všech okolo. - je to zakázaná magie.(trest smrti)

Ale mi se od krvavé magie přemístíme do nejvyššího patra věže,kde jeden učedník musí podstoupit trýzeň - zasvěcování na mága - a musí vstoupit do země snů úniku - domov démonů a všemožných nestvůr -démoni číhají za závojem,který je chrání od okolního světa.

Ale to není nic jednoduchého!

díl I,první zkouška

Mladý učedník Weilin Amell společně s prvním čarodějem Irvingem a velitelem rytířů Gregoirem vyšlapali na vrchol věže, kde musí mladý učedník složit svojí zkoušku.Uprostřed velikého sálu je podstavec s lyriem - samotné podstata magie

kolem velikého sálu stojí několik Templářů a hlídá.Gregoir s Irvingem se postaví k uctivé vzdálenosti od podstavce,k rytířovi Cullenovi - ten má zasadit učedníkovi smrtelnou ránu kdyby v úniku zemřel.

Irving s Gregoirem připravili učedníka na vstup do úniku.Učedník se přiblížil k podstavci a šáhl do lyria.Lyrium mu zůstalo na ruce a pěkně zářilo.Pak duše učedníka opustila tento svět a šla(letěla) do země úniku.

Mladý učedník necítil téměř nic.Jenom se jeho duše přemístila do země duchů!Viděl zmateně...všude to bylo...rozmazané...u něho stála veliká socha s odporně vyhlížejícím ksichtem.Před nim byla cesta...vydal se po ni...najednou vidí bludičku....co po něm mrští blesk!Učedník rychle zareagoval a uskočil.Po se pokusil bludičku zničit nějakým amatérským kouzlem.

Učedník rozkročil nohy do bojové pozice a odříkával zaříkávadlo.ze všech otvorů(i z uší a to mu nesmírně vadilo)vyzařoval podivný chlad pak rychle zvedl ruce a bludičku tím zabil!Po ní se tam vznášel podivný chlad....jenom maláneškodnádivnábíláještěmenší kulička.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
konec ještě není a já do snad ještě dnes dopíšu.;)pokus jste četli dejte se vší láskou Kvalitní příspěvek!(děkuji)