Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Prastaré svitky Výprava do Elsweyru část třetí

Přidal BadWolf dne 29.03.2012 00:28
#3

Já ti neměl říkat ať to dopíšeš, teď si to ukončil :( A jinak dobrý ;) Ale mám dotaz:
Když promineme celé ty nesmysly se zabitím Dagona (ještě k tomu Vlkodlakem) což by způsobilo chaos o to větší že on je Pán chaosu, s Dračí Zdí která je starší než draci, atd., je tu něco co mi vrtá hlavou. Ty píšeš tohle:
Šel jsem dále a uviděl jsem Ysoldu a Thalmora.
Promluvil ke mě hlas a řekl:Máš volbu:Jeden nevyjde z místnosti živý.Jen zlo nebo dobro.Ovšem rozhoduj se pečlivě.
Podíval jsem se na všechny tři.

Na jaké tři? V místnosti jste přece jenom ty, Thalmor a Ysolda, přičemž na sebe se podívat nemůžeš. Něco mi uniklo? A prosím neříkej že to byl překlep, já chi aby to byla nějaká záhada, ty já rád :)

A ještě podotknu: Nesnáším Thalmory jako každý (no skoro) tady ale použít je jako zlo mi nesedí. Je to jenom politika, názor na svět, pohled lidí atd. Kdybych měl Thalmory rád a Talos nepatřil mezi mé nejoblíbenější bohy, tak bych klidně přijal fakt že Talos není bůh. Ostatní věci jsou jenom politika. My se vlastně setkáváme jenom s lidmi (elfy, Thalmory) kteří jsou vysláni jako agenti a mučitelé a to je standartní postup ;). NIKDY bych se nepřidal k Thalmorům ale zároveň bych je nikdy nepoužil jako ekvivalent zla ;).

Podotknu podruhé :): Ysolda též není dobro, já si s jednou postavou vzal a... stačí říct že bych utíkal k Lýdě i kdyby byla u Thalmorů a kamarádila se s Cicerem :|

P.S.: Všem šaškům: Bez urážky :P