Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Warez zase vyhrál

Přidal Honzas4400 dne 09.11.2011 13:08
#31

Kapr napsal:
sankuri napsal:
Kapr napsal:

a to jsi cetl/a kde? :D :D mit craknutej original je trestny? :D aspon se tu clovek zasmeje....tohle je pekna blbost :) a resilo se to uz v dobe AC2 diky jejich debilni ochrane...clovek co si hru koupi a nejde mu ma pravo si ji upravit taky aby mu fungovala(tudiz i crack) takze mit cracklou originalku neni ani nahodou trestny...a co se tyce sledovani torrentu u nas :D kolik vam tu je? :D 5? kdyz stahujete par her filmu hudby je to kazdymu jedno...pac tady tolik lidi stahuje(sdilet pres Torrent nemusite) hlidaj jen velky ryby a firmy...a kdyby nahodou...jak vam dokazou ze jeste to stahli zrovna vy?Jinak celkem peknej nadpis :D Warez vyhraje vzdycky...

Jinak hru bych si klidne koupil...ale nejsou mince...


To jsem hochu cetl v novele Autorskeho zakona, viz tento vynatek (ted se ti zase pro zmenu smeju ja):

Obecně lze tedy říci, že zhotovení záznamu, rozmnoženiny nebo napodobeniny díla (např. audiovizuálního či hudební díla) není zásahem do autorského práva. Takovýmto volným užitím však není:

užití počítačového programu (včetně počítačových her),
užití elektronické databáze,
zhotovení rozmnoženiny či napodobeniny díla architektonického stavbou,
pořízení záznamu audiovizuálního díla při jeho provozování ze záznamu nebo jeho přenosu.\\

Z výše uvedeného tedy vyplývá, že bez svolení autora nelze i nadále zhotovovat rozmnoženiny počítačových programů, a to ani pro osobní potřebu fyzické osoby.

Zdroj tady: http://www.e-advo...trebu.html


:D :D hele jestli chodis jeste na ZS tak ok...chapu...ale jestli uz je ti vic...tak to by jsi se asi rychle mel naucit cist(a vubec rozumet textu)
kde je tam napsany ze nemuzu cracknout originalni hru aby fungovala? zase jen to mnozeni a kopirovani.....precetl jsi si vubec co jsem psal?


A ty by ses měl ještě rychleji naučit rozumět textu, nebo alespoň 'skrytým indíciím'. Rozmoženina = Zásah do díla, je jedno jestli přímo nebo na okraj, pořád jde o zásah do díla. Crack = Zásah do díla = porušování autorských práv. Je jedno jestli vlastníš originální verzi hry, ale licence, zákon a práva se kvůli tomu nemění.