Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ahoj já jsem....

Přidal maxinik55 dne 13.08.2012 09:30
#57

No, tak proč ne? Takže já jsem maxinik55. v reálu se jmenuji Dominik. Je mi 14 let a 4 měsíce.
Hodně rád čtu, a z knížek mám asi nejraději sérii Eragon, teď mám rozečtenou sérii Hraničářůb učeň, která se sice Eragonovi ani za mák nevyrovná, ale čte se to dobře. Taky jsem přečetl všechny Harry Pottery, Narnie, a spoustu dalších. Po Hraničářovu Učni se vrhnu na Zaklínače. Hra mě sice nebavila, ale odradil mě bojový systém, tak si to aspoň přečtu. Taky jsem přečetl všechny 4 knihy z Mass Effect universa, a to se dostáváme k...
Hry.. Ano, hry, má nejoblíbenější série je Mass Effect (první díl dohrán 2x, druhý 7x. třetí 3x), pak je zde série Assassin Creed, která mě baví samozřejmě díky propracovanému příběhu, a taky díky tomu, že se odehrává v Renesančí Itáli (prostě krása). Bohužel, v Revelation tomu tak už nebylo, ale třetího dílu se nijak neobávám, v americe se mi bude líbit. Pak je zde asi TES, ke kterému jsem se dostal když jsem kámošovi ukazoval Gothic III, on mě naoplátku ukázal Obl. Tenkrát jsem si říkal (a co toto je za kokotinu? :D ) A hraju ho dodnes. Ale Skyrim... ach Skyrim, jedna z nejlepších her co jsem hrál. Odehraných mám nevím kolik hodin, poněvadž nevím jak to zjistiti, ale bude jich hodně.
No, pak filmy, z filmů se mi líbil, když si tak vzpomenu: Forrest Gump, Počátek, Zachraňte vojína Ryana, Prokletý ostrov a série Rocky. A ze seriálů jsou to samozřejmě Simpsonovi, Futurama, HIMYM (Už to moc natahují a poslední série stojí za starou bačkoru) a tBBT (tady je to zase čím dál lepší, už se těším na podzim :D)
No, co bych vám o sobě ještě řekl? Jsem poměrně malého vzrůstu, mám pouze 166 cm, nosím brejle, mám.. ne,dost osobních informací :D Na sport moc nejsem, i když někdy si du zahrát tenis, jinak nic. Fotbal de naprosto mimo mě, ale Hokej alespoň sleduju. Každý rok sleduji Mistrovství světa a držím pěsti našim a slovákům.

No.. tak myslím že to by stačilo, takže, adios!
Ne, nestačilo, zapoměl jsem na hudbu! Kterou neposlouchám vůbec (jenom soundtracky z her (AC, ME, Skyrim)) Takže až teď, arrivederci !

Upravil/a maxinik55 dne 13.08.2012 09:32