Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ahoj já jsem....

Přidal BadWolf dne 13.08.2012 02:36
#55

To se nějak roztrhl pytel, ale kdo to má všechno jako číst :D (jsem strašně líný..)?

Já jsem Jonáš, je mi 14 let + 2 měsíce - 11 dní a narodil jsem se v 5:05 ráno (ohledně svého věku si potrpím na detaily :D).
Filmy:
Mám rád fantasy (Pán Prstenů,...) i sci-fi filmy (Star Wars,...), ale převážně nějaké dobré a inteligentní komedie (BTW, se sestrou občas při sledování televize parodujeme různé filmy...), NAPROSTO nesnáším romantické filmy (Ale přesto se na ně někdy podívám. Já sám sebe nechápu.) i knihy a seriály... i když například Romeo a Julie, to se mi líbí (a vždycky se při pomyšlení na ten konec rozbrečím...). Z Shakespearových her mám rád třeba ještě Hamleta ;) Horory... no, nějak nevím. Teda jestli se Predátor, Predátor 2, Predátoři a Vetřelec považují za horory, tak mám rád i nějaké horory. Jo, Vlastně mám i nějaké rád, ale já mám rád horory například s hudbou co vás vyděsí k smrti ale ve filmu se vlastně nic nestane, než takové krváky.
Jinak mám rád třebas Sherlocka Holmese. .. ...
BTW obecně mám taková období, kdy se víc zajímám o jeden můj zájem než o jiný. Tak například, mám fantasy rád stejně jako sci-fi, ale teď prostě se zajímám víc o sci-fi.
Seriály:
Seriálů sleduji jen pár. Můj nejobílbenější, a... a... atd... (Whirt vám poví o čem mluvím, já mám obecně problémy s vysvětlováním) je Doctor Who.
A pak ještě sleduji (tak občas) Battlestar Galactica a Red Dwarf (ty mám rád tak nějak stejně, každý mně zabaví něčím jiným). A ještě Sherlock Holmes a The Big Bang Theory.
A občas torchu nostalgie při sledování Xeny...
Hry:
Nejradši mám samozřejmě TES, konkrétně v tomto pořadí: Morrowind (ach...), Oblivion (Jupí!) a Skyrim (FUS RO DAH! btw, tak řvu na svého mladšího bratra když mně otravuje a zním úplně jak Dovahkiin... Bohužel, asi nejsem, nebo jsem ještě nezískal dračí duši, protože to nefunguje :().
Zaklínače (1 i 2), a pak nevím, já moc her nemám... Jo, ještě semtam když mám čas hraji Spore.
A nesmím taky zapomenout na Mass Effect, ačkoli jsem zatím jen hrál demo druhého dílu, a první díl jsem si ještě neobjednal, už teď vím, že to je super hra, a bavil jsem se, jak jsem se už poslední dobou ve Skyrimu (ach ten stereotyp) nebavil, takže to tady nesmí chybět.
Knihy:
No, já bych radši napsal svých 5 nejoblíbenějších spisovatelů, ale nějaké knihy k nim třeba taky. Nejsou seřazeni podle oblíbenosti, myslím, že jsou všichni úžasní, seřadil jsem podle toho jak jsou staří (teda vlastně jen ten poslední ještě žije :D):
William Shakespeare.
Jules Verne (Dvacet tisíc mil pod mořem, Ze země na měsíc, ...).
Sir Arthur Conan Doyle (Sherlock Holmes, Ztracený svět).
J.R.R. Tolkien (Hobit, Pán Prstenů)
Sir Terry Pratchet (cyklus Úžasná Zeměplocha [fakt super ;)])
BTW: Všimli jste si, že až na Julese Verna jsou všichni z Velké Británie :D?
P.S.: Tak nějak předem už tuším, že tam přibude H. G. Wells a Marry Shelleyová...