Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ahoj já jsem....

Přidal Whirt dne 27.10.2011 01:17
#8

Ahoj, nazývají mě Whirt (pravděpodobně by v přezdívce nikdo nenašel jméno Ivan :D) a jsem zde téměř od zrození webu... Někteří mě možná znají jako nespolehlivého moderátora a ti jiní... mě asi neznají.
Každopádně jsem člověk který má oblíbený herní žánr RPG, ale miluje také hry s dobrým nápadem a různými experimenty. Už odmala jsem byl veden (sám sebou) k sérii Elder Scrolls a tak jsem jako pětiletý fracek nutil staršího bráchu aby mě překládal každá slovo, co ze sebe vyhrkla TES: Arena.
Co se týče literatury, nepohrdnu téměř ničím, ale obdivuju určité velikány jako J.R.R.Tolkiena nebo Edgara Allana Poa.
Dál bych tu měl na seznamu filmy, obvzlášť si potrpím na sci-fy a fantasy, pak následuje komedie a horror. Většinou u mě má film vyhráno, když různě experimentuje a zahrává si s neobvyklými prvky (naposledy to byli filmy Sound of Noise a Scott Pilgrim vs. the World).
A následuje hudba... Jo... Tu mám rád. Všechnu. Ale na vrchu mám soudtracky vážného typu (tím myslím klasické nástroje apod.), pak je to metal a kvalitní parodie :)
Co se týče mých zájmů, tak mezi ně patří kresba, hra na kytaru, divadlo, nebo natáčení filmů. V divadle, se kterým bych rád pokračoval do života, mám rád (stejně jako všude jinde) experimenty a v poslední době sem si oblíbil obor režie (komandovat lidi mě baví ;))... Občas taky něco napíšu, ale nemám z toho dobrý pocit.
Jsem člověk společenský, který má chuť dělat si srandu ze všeho co vidí. Pokud si s člověkem povídám, mám rád přímý kontakt a proto nenávidím věci jako Facebook (ale tenhle web mám rád, nemyslete si - je to přeci místo, kde sdílíme všichni stejné nadšení :)).
Tak to je možná všechno (a to jsem to shrnul jen do takové malé kuličky a ke všemu nezkontroloval jako nagasadowcz ;))...