Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ahoj já jsem....

Přidal PrincessLeia dne 23.08.2013 18:52
#80

Ano, tak to tu těch žen moc není. Nevadí :) Ono se to u hry jako Skyrim dá očekávat (bohužel). Já byla odchovaná 3 bratry. Jaká já byla divoch jako malá :D Lítala jsem po lese s rozpuštěnýma vlasama, v maskáčích a buď nějakým mečem nebo plastovou pistolí :D To byly časy... Ráda na to vzpomínám. A i když jsem nyní přeci jen vyzrála, tyto základy mi zůstaly naštěstí a odráží se v těchto hrách a do značné míry i filmovém vkusu :) Mám třeba ráda (mimo mnohé) Bourna nebo Bratrstvo neohrožených. I když má samozřejmě vše své meze a můj vkus je velmi rozšířený i do jiných žánrových oblastí. Například zbožňuji Jane Austenovou...

Co se týče baletu, já to moc rozorávat nechci (nejen díky OT). To by byla delší debata, ale přiznám se, že v mnoha věcech s vámi ne-nesouhlasím :) I přesto že balet mám velmi ráda. Ale jinak tohle není přímo balet. Toto představení je hlavně moderní tanec (krom první třetiny, která je věnována všemu druhu. Jsou to čísla historického tance, baletu a moderny. Tanec postupem času ;)) Neměl si to sem dávat Miku :D Ale když už, tak pokud máte zájem, tak já doporučuji naše tango s Ondrou na minutě 12:50 :) Jinak já mám na toto představení nádherné vzpomínky :)

PS k mému představení: Zvykněte si na to, že píši kurzívou. Je tomu tak na všech forech, kde jsem kdy v posledních letech byla a měnit to nehodlám B)

Upravil/a PrincessLeia dne 23.08.2013 19:15