Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ahoj já jsem....

Přidal PrincessLeia dne 22.08.2013 22:29
#61

Zdravím všechny.
Jsem zde zaregistrovaná už nějaký ten pátek, ale příliš aktivně jsem se do hovorů a aktivity nezapojovala. Na dlouho jsem též nehrála Skyrim. Nyní jsem dostala k 20.narozeninám Skyrim Legendary Edition a dostala jsem tedy příležitost se ke hře vrátit. Ke všemu mám těsně po maturitě, takže nemám výčitky svědomí, že se mi občas hra protáhne trošku do pozdních hodin. Tedy ne tak velké :D
Založila jsem si zde i téma o své nové hrdince, kterou možná někdo z vás už zná, Isabell:

http://skyrim.4fa...ost_111474

A jelikož podobná fora mám ráda, rozhodla jsem se, že se v budoucnu možná zapojím více. A jak lépe začít než letmým překvapením, abyste věděli, s kým vlastně komunikujete?
Své jméno vám říkat nebudu, to není podstatné. Stačí mě znát jako PrincessLeia, pod kterouž přezdívkou vystupuji po celém internetu a kde je jméno již zabrané, tak mě poznáte podle přezdívky PrincessLeia39. Mimo jiné i na youtube, kde mám kanál, k čemuž se pojí i jedna z mých letmých aktivit stříhání fanvidea. Nestříhám pravidelně ani často, ale když začnu, vždy se do tvorby ponořím.
Můj kanál, pokud byste se někdo měl zájem mrknout:

http://www.youtub...cessLeia39

A ve zkratce již jen... Miluji knihy, tvůrčí psaní, příběhy, fantasy, mnoho z tvorby science fiction a filmovou i seriálovou tvorbu. Vystudovala jsem baletní konzervatoř a mou inspirativní je J.R.R.Tolkien.

To vám stačí :) (Snad se najde i někdo, kdo to vše přečte. Ale i kdyby ne, mám dobrý pocit :D)

A na závěr dvě fotografie. Jedna vytvořená účelově na školní tablo a druhá z taneční praxe z roku 2012 :)

http://img856.ima...0/01ey.jpg

http://img802.ima...9/u1i4.jpg

Upravil/a PrincessLeia dne 22.08.2013 22:31