Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Dům v Markarthu
Dteam
Ahoj nevíte co mám dělat když chci koupit dům v markarthu pro jarla jsem udělal všechny Q potom jsem měl pomoci 5 lidem také hotovo ale potom se už o prodeji domu se mnou nechtěl nikdo bavit zkoušel jsem všechno pomáhat jim dál nebo spát a tak ale stále nic PROSÍM POMOCPff!
 
taker666
no ja som splnil to co ty a potom ma odkazal na svojho sluzebnika(sedi po jeho pravici) a ten mi ho ponukol za 8000 zlatych
 
Dteam
právě mě po všech tech Q tam jenom sedí a kašle na mne jen když se vyspím do druhého dne tak mi nabídne další vedlejší Q a jinak nic BUG opět
 
taker666
tak teda neviem.a nemas nahodou plnit vsetky Q a potom ti ho ponukne?
 
Camel Slovaczech
Dteam napsal:
Ahoj nevíte co mám dělat když chci koupit dům v markarthu pro jarla jsem udělal všechny Q potom jsem měl pomoci 5 lidem také hotovo ale potom se už o prodeji domu se mnou nechtěl nikdo bavit zkoušel jsem všechno pomáhat jim dál nebo spát a tak ale stále nic PROSÍM POMOCPff!


Mám úplně stejný problém s koupí toho domu, vůbec s tím dotyčným nejde mluvit, proto jsem nabral nový quest, splnil ho, ale on se mnou pak chtěl mluvit jen o splnění toho questu a o koupi baráku ne.Angry
 
Dteam
ano přesně to je ono baví se jen o splnění toho Q ale o baráku ani slovo

už mne napadlo vyvraždit ten Markarth a používat přeba všechny ty baráky ale tolik mne to zatím neštve Grin
 
Dteam
tak sem jim v Markarthu dal ještě jednu šanci loadnul jsem a pustil se do toho znova a ÚSPĚCH barák mi prodali bez problémů tak to předtím byl zase jeden obrovskej BUG Pfft
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Dům v markarthu Archív zodpovězených dotazů 15 05.02.2013 18:56
Thane/Zeman v Markarthu Archív zodpovězených dotazů 6 24.12.2012 00:02
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4646 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist