Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Nejoblíbenější město?
Bílý Průsmyk Bílý Průsmyk 37%[48 Hlasy]
Samota Samota 13%[17 Hlasy]
Markarth Markarth 9%[12 Hlasy]
Jitřenka Jitřenka 2%[3 Hlasy]
Větrný Žleb Větrný Žleb 5%[7 Hlasy]
Ledohrad Ledohrad 6%[8 Hlasy]
Vorařov Vorařov 8%[10 Hlasy]
Riften Riften 20%[26 Hlasy]
Počet hlasů : 131
 Tisk diskuze
Nejoblíbenější město
krajnik1
Tak co? Jaké máte nejradši? Hlasujte a pište proč! Smile
Já osobně mám nejradši Bílý Průsmyk( Whiterun, snad se to tak jmenuje Smile), silně mi připomíná jisté město z pána prstenů, takže jsem určitě pro něj.
P.S: Nevím jestli do ankety dám všechny, pokud na nějaké zapomenu, tak prosím pište Smile
 
NoFiS
krajnik1 napsal:
Tak co? Jaké máte nejradši? Hlasujte a pište proč! Smile
Já osobně mám nejradši Bílý Průsmyk( Whiterun, snad se to tak jmenuje Smile), silně mi připomíná jisté město z pána prstenů, takže jsem určitě pro něj.
P.S: Nevím jestli do ankety dám všechny, pokud na nějaké zapomenu, tak prosím pište Smile

Falkreath , Morthal
 
Doomex
Mě se nejvíc líbí Bílý Průsmyk,a taky mi strašně připomíná Edoras z Pána Prstenů Wink A nesmím zapomenout na Vorařov,ten má nádherné okolý Smile
Upravil/a Doomex dne 10.12.2011 20:44
http://imageshack.us/scaled/landing/89/podpisr.jpg
 
Dteam
no asi to bude pořád stejný ale i mne se nejvíc líbí Bílý Průsmyk 1) je z něho super výhled město je přehledné né jako např. Samota a má prostě svoje kouzlo.

PS: a pohled ze směru od whitewatch tower noboli zezadu je fenomenální!! Wink
 
sankuri
Markarth, je to jedine z mest ktere vramci Skyrimu vypada aspon trochu realisticky, navic je tam asi nejlepsi dum na koupeni.
 
Dteam
nevím dnes jsem si koupil dům ve městě Samota a ten je teda naprosto senzační 3 patra vysoký se vším co může Drakorozený potřebovat
 
Faelian
Mě osobně se teda líbí město Riften. Je tam taková zvláštní atmosféra a krásné okolí na lov zvěře.
 
tonym95
Větrný žleb ... seveřany mám prostě rád i normálně Grin i když jsou tam jisté "nacistické" prvky které nemusím Grin
 
sankuri
Dteam napsal:
nevím dnes jsem si koupil dům ve městě Samota a ten je teda naprosto senzační 3 patra vysoký se vším co může Drakorozený potřebovat


Tak ten se mi osobne zdal spatne zarizeny a neprehledny. V Markhartu to mas krasne 4 mistnosti, stylove zarizeni a dost prostoru:-)
 
Milwa
Rozhodně Bílý průsmyk, barák u brány, kovář vedle, všude blízko a hezká hospoda. Mám všechny baráky (mimo Vetrný žleb - bug), ale doma jsem v Průsmyku. Wink
 
pechynho
Me se strasne libi Riftem a jeho okoli Smile
 
Atchy7
Biely Priesmyk je moje najoblubenejsie, pretoze tam je vela obchodovWink, velke mesto a krasny vyhlad (hlavne zo zadnej casti hradu) Ale najkrajsie mesto je markarth. Ten trpaslici design ma fascinuje Grin Drak
 
KillerKony
V Riftenu je taková krásná, temná atmosféra, Cech Zlodějů a dobře vybavený dům, co víc si přát Grin
Společník se dá výborně použít jako nosná mula a také jako aktivátor smrtonosných pastí.
 
sankuri
V prusmyku je blbe ze tam chybi enchantovaci stul.
 
NoFiS
sankuri napsal:
V prusmyku je blbe ze tam chybi enchantovaci stul.

V dračí síni je
 
sankuri
NoFiS napsal:
sankuri napsal:
V prusmyku je blbe ze tam chybi enchantovaci stul.

V dračí síni je

Myslim v dome
 
nagasadowcz
Nejhezčí je pro mojeho nordického válečníka a Zvěstovatele Družiníků asi Bílý Průsmyk. Ale Samota, Větrný Žleb a Markarth se mi taky hodně líbí. I když to Falkreath, Jitřenka a Morthal taky. Jitřenka má vůbec zajímavou atmosféru, takový ten idilický, krásný sever. Škoda že se tam nedá klasicky koupit barák.
 
Tib3rian
Kdyz na to jdu vylucovaci metodou, tak se mi nejvic pozdavaji Markarth, Dawnstar(Jitrenka) a Riften.
Upravil/a Tib3rian dne 11.12.2011 00:37
 
Ligos
sankuri napsal:
Markarth, je to jedine z mest ktere vramci Skyrimu vypada aspon trochu realisticky, navic je tam asi nejlepsi dum na koupeni.


U mě vede toto město taky kvůli domu, (bydlet ve skále má něco do sebe). Ale hlavně se mi líbí celkový styl a rozvržení města.... A nemůžu si pomoct, ale Markarth mi něco připomíná, jenže nevím furt co...
 
Gandalf
Asi Bílý Průsmyk, mám tam přátele a Zeman mě už pomalu respektuje
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Nejoblíbenější hratelná rasa ? Skyrim - obecně 244 16.02.2018 16:17
Nejoblíbenější hudební skupiny Pokec 519 14.09.2015 00:59
Otázky na rasy (za koho hrajete, nejoblíbenější rasa atd.) Pokec - TES:O 2 02.04.2015 23:53
Nejoblíbenější plug-in The Elder Scrolls IV : Oblivion 51 26.01.2015 12:37
Vaše nejoblíbenější zbraň? Skyrim - obecně 40 26.10.2014 20:45
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist