Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Jiné RPG hry, které hrajete
METTALIC
Vivi napsal:
Chceš jenom eRPéGéčka? Nebo i jiné žánry. Já osobně jsem se skvěle bavil u Zaklínače 2, Assassin's Creed nebo Prince of Persia : Warrior Within.


JJ zaklínač nebo Prince of Persia warior within masakr
 
nagasadowcz
Tak já mám rád Oblivion, Skyrim, potom mě hrozně bavil první Zaklínač, druhý už tolik ne (ale dám mu ještě šanci!), Mass Effect 1,2, Dragon Age první taky celkem ušel. pak klasika všech klasik Diablo 2 a kdysi dávno jsem hrál i KotOR 2.

EDIT: dík Yemethovi pod sebou jsem si vzpomněl na gothic 1 a 2 a Vampire: The Masquarade - Bloodlines. taky výborné hry Wink

EDIT 2: tak teď pařím znova gothic trilogii. 3 jsem nikdy nehrál, tak jsem zvědav, jak se mi bude líbit, až se k ní dostanu.
Upravil/a nagasadowcz dne 09.06.2012 16:28
 
Yemeth
Oblivion, skyrim, mass effect 1,2(3),dragon age 1,2, Vampires Bloodlines, gothic1,2,3, towo worlds 2, Kotor, Jade empire, Baldurs gate 1,2, icewind dale 2, Planescape torment!, Silent hill 1,2,3,4,5, assassins creed 1,2,3,4, Alan wake, deus ex 1,3, amnesia, mafie, lionheart, fable, stalker. Píšu jen to co jsem dohrálCool
 
95martin
-Dragon age ale jenom 1.Na tu dobu to byla bomba jak po grafické stránce tak i po stránce příběhu 2 mě trochu zklamala.
-Mafie 1,2 asi hra s nejlepším příběhem a ještě od českých tvůrců.
-Metro 2033 zajímavá střílečka z první osoby s nádechem hororu.
-Assassin creed skvělá série.
-Total War Shogun 2 skvěle propracovaná strategie se zajímavím multiplayerem
Jenom ve zdravém těle se rodí zdraví duch a jenom zdraví duch plodí zdravou mysl.Proto dnes žijeme převážně v nezdravém prostředí.
 
Yemeth
Psal jsem jen RPG, ale když i tyhle..Shogun 2, Metro 2033, F.E.A.R. 1+dlc,2,3, heroes 3,4,5, bioshock 1,2, titan quest, call of cthulhu, penumbra, dead space 1,2 a unreal tournament 2004, 3. UT2004 teď hraju hodně často, hlavně proto, že se to velmi rychle spouští a je to nekonečně zábavný.
"Člověk nemůže odporovat přírodním zákonům, ale jsou veškeré přírodní zákony již objeveny?"
 
Parrot
Dobré Rpg ? Skyriiim !!! Grin
 
Lunthatcoss
Krom série TES kde jsem mimochodem začínal až od dob OBLIVIONU ( do té doby jsem RPG nemusel ) hraju Fallout 3 který mám dohraný komplet až na pár questů a samozřejmě i Fallout3 NW. Také jsem si zamiloval STALKER SHADOW OF CHERNOBYL a dlc. Chystám se na koupi Dark Souls na X360. To jsou tuším všechny RPG které jsem kdy hrál... ale moment zapoměl jsem na hru AMNESIA. Nedohrál jsem ji a dlouho ji hrát nebudu, protože hraju Skyrim a jeho se jentak nepustím
Upravil/a Lunthatcoss dne 06.04.2012 14:00
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
BadWolf
Mě k RPG dostalo Neverwinter Nights (jestli to píšu dobře) ale to mi nikdy nešlo, nedostal jsem se přes pár questů a tak jsem přestal. Pak přišel Oblivion. Ten u mě projevil vůbec zájem o počítačové hry, strávil jsem v něm přes 600 hodin. Začal jsem si o TES zjišťovat různé věci. Pak jsem se dostal na tyhle stránky. Pamatuji ještě když tam nahoře bylo napsáno: Skyrim vyjde za: 300 dní 8 hodin 5 minut a 33 sekund... A mezitím jsem si řekl:
"Než vyjde Skyrim, měl bych si zjistit něco víc o TES... že bych si zahrál Morrowind? Je to stará hra, a ta grafika se mi nelíbí ale nu což." (mimochodem, teď se mi už líbí Smile Paradoxně nejlepší grafika co jsem kdy viděl Grin)
Jedno z nejlepších rozhodnutí co jsem kdy udělal. Oblivion hraje bratr, Skyrim si zahraji až později (za těch 424 hodin mě to už trošku nudí). Ale Morrowind... Morrowind je věčný Smile. Morrowind je nejlepší RPG co jsem kdy hrál a možná i nejlepší hra co jsem kdy hrál (pravda není jich moc).

Tak to jsou moje RPG hry co jsem hrál déle než měsíc.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Nerevar
Mě k RPG dostal(ač to některé zde co mě znají možná nepřekvapí) Morrowind ^^
jo a sem na to hrdej Pfft Grin
pak mám eště rád Titan Quest, nesnášim Gothic( Angry ), a poslední dobou mě docelá láká Zaklínač 1 a 2 Smile
 
BadWolf
Nerevar napsal:
Mě k RPG dostal(ač to některé zde co mě znají možná nepřekvapí) Morrowind ^^
jo a sem na to hrdej Pfft Grin
pak mám eště rád Titan Quest, nesnášim Gothic( Angry ), a poslední dobou mě docelá láká Zaklínač 1 a 2 Smile


Ano na Zaklínače 1 jsem zapomněl. To bylo dobrý, doporučuji, po Morrowindu mé nejoblíbenější RPG.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Diego
No mě dostalo k RPG Diablo 1, Risen(to mě hodně bralo) a potom přes Two worlds,Fallout NV ( trojku jsem chtěl taky zkusit, ale když na ni každý nadává tak nevím), Two worlds 2, Zaklínač 2, TES V: Skyrim. Možná jsem na něco zapoměl, ale ted si nevzpomínám.
 
fandab1
Ja vzdy budu vzpominat na Age of Mythology... Smile
Ja zacal se Skyrimem a nikdy toho litovat nebudu... Grin (Leda tech hodin prosedenych u toho blbyho bugu s Falmerovim okem Pfft )
 
lucky999
Mě baví Skyrim. Ale taky hodně Dragon age 1 i 2 a Zaklínač 1 dvojka už mě tak nechytla. MassEffect 3 je taky dobrý.
 
Novas1313
Podle me jediny dobry hry co se klasickych RPG tyce jsou Risen a saga TES. Nevim co se resi Grin
Lykantropie neni nemoc, avsak dar !

Ziji pro smrt jiných !

Jsem pesimista tak už to chodí Grin

http://www.skyrim..._deniky:23 <---- Vsedni Deniky !
 
Sigee
tak trochu z mé histroie hrál jsem plno rpgéček jedny z nejlepších byli Lord Of the rings war on the north,Zaklínač2,Prince of persia warrior within(hodně dobrá hra na svou dobu),assasins creed všechny díly a těším se na ten novej co má vyjít(2.nejlepší hra co jsem hrál),Risen 2 a z MMORPG moje nejlepší Aion,Tera a nevím co všichni vidíte na wow jaká to je prý dobrá hra ale já to hrál 2měsíce a měl jsem toho plný zuby prostě hodně velkej propadák mezi MMORPG.A teď hraju jedině skyrim,hraju to už 4měsíce a pořád mě to nepřestává bavit.Úžasná a hlavně jedinečná hra...A teď stahuju Mass effect 3 tak jsem zvědavej Smile
 
Sigee
a úplně první MMORPG co jsem hrál je Metin2 v těch letech to byla docela populární MMORPG a je docela i teď ale má to hodně chyb v grafice i spracování a škoda jen že jsme se za tu dobu nedočkali dalšího dílu.
 
Parrot
Lidé, co tvrdí, že World of Warcraft je propadák jsou buďto zaostalci, nebo hrají na free serveru ! TO tvrdím já...
Upravil/a Parrot dne 08.04.2012 00:26
 
Tib3rian
Ja jsem RPG pozitivni od roku 2006 kdy vysel Oblivion. Spolu ze Skyrimem jsou to hry u kterych jsem se nejvic bavil. Libil se mi Zaklinac 1 i 2 ac sem je nedohral(zatim). Mam doma taky Mass Effect, ten mne nechytl a Deus Ex 3, to se mi libilo vic. Fallout 3 bylo uzasne. Takovou hru jsem jeste nehral. Ale kdybych mel rict, ktere RPG byli nejlepsi v historii, tak bych jmenoval Fallout 2 a Baldur`s Gate 2. To je myslim uplne jasne. Tady se nechytaji ani takove legendy jako Dungeon Master nebo Albion.
 
Blatman
Jednoznačně Gothic(Arcanii nepočítám).Možná je to odemně sebevražda to sem psát ale Gothic je nej eRPéGéčko ze všech!!!!I když TES taky zbožňuju tak Gothic je v mojem žebříčku daleko před nim.A jestli někdo řekne že to má blbou grafiku tak si ho najdu a zbijuOrkGrin!!!(ale musíte mi říct svojí adresuGrinGrin)
Všechno je tak, jak je a bude tak, jak bude.

Always look on the bright side of life....Smile

Nevěřte vlaštovkám!!!

TOTTENHAM HOTSPUR!Wink

http://www.youtub...EGbjR1Y9Qo SIX SEASONS AND A MOVIE!
 
Readyxx
jednoznacne morrowind Šaman
 
https://www.facebook.com/zdenek.hradil.71
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Bugy a jejich řešení: Esbern a jiné časté bugy Skyrim - dotazy, návody,.. 431 02.07.2018 22:14
Screenshoty z her co hrajete Hry 163 17.01.2018 18:18
Za Koho Hrajete? Skyrim - obecně 73 29.11.2017 10:34
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Začít, jak hrajete? + Modifikace Skyrim - obecně 4 21.11.2016 19:25
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist