Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Sny o The elder scrolls
deXter
mě se dnes zdálo o skyrimu ale nic určitýho, jen si pamatuju draka jak pil z řeky a potom odlétl někam do hor a já jej sledoval no a pak jsem se probudil Sad
 
castle
No lovit draky ve skyrimu pude a pokud tam bude podobná řeka a podobnej drak tak budeš moc pokračovat akorát ve skyrimu a na PC.GrinAle mě se v poslední době nic o Elder scrolls nic nezdá.SadSadSadSadSad
 
Honzas4400
Se se posledně zdálo o Assassins Creed: Revelations a byl to nejvetší propadák světa Grin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
MortuusDominus
Utopit se v kaluži - proč ne- sny nemaj chybu, já ve snu chtěla ošetřit někoho, kdo krvácel a místo toho jsem pak z dotyčného tahala igelitový sáčky.

Mě se zdálo před třema dněma něco, ale nijak si to nepamatuji. Jen to, že někdo po mě chtěl, ať mu vyrobím Skoomu a tak jsem hledala nějaký svitek se složením a pak šla pro nějaký tři houby, které měli být indegriencí - jedna snad muchomůrka zelená... ´dál už mám mezeru. Vím, že kroků na výrobu mělo být několik a poslední byl nechat to posvětit ve chrámu.
 
castle
Mě se zase v čera se mi zdálo že Assassins Creed revaltion byl nejlepší akční hrou roku.Grin
Upravil/a castle dne 31.07.2011 11:48
 
Honzas4400
castle: Zajimavé, jak mohlo být AC nejlepší akční hrou roku ? Grin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
castle
Nejspíš to bude nejlepší akční hrou roku battlefild 3.Grin
 
Mara
Call Of Duty .... to je porad to samy .. akorat vzdy novej pribeh a zbrane ....
Mááára
 
castle
Battlefild 3 ale tentokrát i podle herních magazínů největší adept na nejlepší akční hru roku.Grin
 
Zarath
Nezapomínejte na téma topicu.
http://i54.tinypic.com/242a0d4.gifhttp://i55.tinypic.com/wan238.png
 
Whirt
No tak jsem si dnes dal malého šlofíka a co se mi nezdálo!

Stál jsem na lodi mezi Ordinátory z Vivecu (jako v tom traileru na ruský mód Andoran: http://www.andora...exen.html) a hleděl na Dwemerské ruiny. Potom rozkázal hlavní Ordinátor aby polovina z nás vyskákala z lodi a plavali k pevnině. Když se první vynořily z vody, tak se před námi objevila obrovská stavba připomínající bílou věž v Imperial city. Všichni jsme do ní vstoupily a stoupali vzhůru. Přibývalo všude spousty tmy a najednou za sebou ani před sebou neslyším kroky ostatních. Jdu ale dál a už vidím rudou záři slunce. Konečně jsem vylezl na vrch věže, ale prostředí v kterém stála se změnilo - kolem byla poušť a rozbité lodě. Ohlédl jsem se a viděl Uriela Septima VII jak se naklání přes zábradlí. V tu chvíli skočil z věž a já se ho snažil chytit, jenže když jsem ho chytil strhlo mě to s ním... Najednou byla všude voda a my jsme padaly pětset metrů do ní. Pak sem se probudil s přičemž sem shodil sklenici vody, co ležela vedle mě. Ufff... Divím se že sem to sem dokázal napsat, když jsem si téměř nic nepamatoval Smile
 
castle
Já si jen tak dnes sedím doma a najednou mi na hlavu spadne Limitovaná edice Hallo Reach a z té rány omdlím na chvíli vyvětlení:měl jsem ji vystavenou na kraji skříně a teď hurá ke snu.Grin GrinKdyž jsem omdlel tak se mi zdálo jak letím na ledovém drakovi z trochu potrhanými křídly a najednou jsem se propadnul a stojím na hradbách malé pevnosti a útočí na mě stormcloakští rebelové a vedle mě stojí generál Talie a řve braňte pozice a propadnu se do hradby a de na mě obří zlatý golem a udeří mě a já se probudím.Grin Grin Grin Grin
Místo vyhrazené pro reklamu Whirta: Legendy Munduské - Soutěž

http://skyrim.4fa...#post_4364
Upravil/a Honzas4400 dne 04.10.2011 23:13
 
Scarcz
Ty jsi omdlel po ráně do hlavy limitovanou edicí? To k ní dávají cihly, nebo ti stačí tak málo? :-)
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
Sharie
Mě už se tak dlouho nic nezdálo Sad...vám závidim Smile Po tom úžasnym traileru na Andoran sem čekala že se mi něco taky bude zdát, když sem si ho navíc pouštěla před spaním pořád dokola Smile...a ono nic Frown Za všechny ty sny o škole bych to klidně vyměnila Wink
 
castle
Scarcz: Ona je k té edici taky kniha a sní to váží asi tak 4 kila.Grin Grin
Upravil/a castle dne 25.10.2011 22:01
http://img811.imageshack.us/img811/5613/skyrimsignature.jpg
PŘIŠEL JSEM, VIDĚL JSEM, ZVÍTĚZIL JSEM.Wink WinkI am Dovahkiin!!!!!Wink Wink
 
Kresuky
ahaGrin
Ork
 
MortuusDominus
Mě se nedávno zdál nějakej útržek (vlastně dva už podobný) - že jsem byla v Black Marsh, aspoň podle mapy. Někde kde, kolem byly samý bažiny a hluboké vody.
V prvním snu si nějak chtěla zaplavat a proud vody mě odnesl někam do pryč a směřovalo to k vodopádu, tak jsem se mi povedlo zachytnout se nějakýho stromu ze břehu. A povedlo se mi dostat na břeh.
Ve druhým snu, to samý místo, ale tentokrát jsem začala "klesat" v nějakým močále. A v obou snech byla vždycky nějaká bytost, která na mě nejdřív jen koukala namísto aby mi pomohl/a. A když už se konečně uráčil/a něco dělat, protože to vypadalo beznadějně, tak v tu chvíli jsem vždycky nějak sebrala sílu a vylízala jsem se z toho sama. Jestli nějaký Black Marsh bude, tak doufám, že nebude vypadat takhle - na pohled sice pěkný, ale psycho
 
castle
Psycho sny?Frown FrownKdyž jsem jednou hrál call of duty black ops a hrál jsem zombie mód tak jse mě zdálo o té hře a o těch zombících a že je stvořil nějakej šílenej nacistickej doktor a že ze mě chtěl udělat taky zobíka akorát nějkého silnějšího a já jsem v tom snu před těmi zombíky utíkal.Grin Grin Grin
http://img811.imageshack.us/img811/5613/skyrimsignature.jpg
PŘIŠEL JSEM, VIDĚL JSEM, ZVÍTĚZIL JSEM.Wink WinkI am Dovahkiin!!!!!Wink Wink
 
Tib3rian
Mne se tuhle noc zdalo, ze jsem stravil den s Toddem Howardem. Bylo to snad nekde v horach, delal tam nejake interview a pak jsem se ho ptal na nejake veci ja, uz nevim co to bylo. Pak sel na lyzich dolu(asi jakoze uz zacina sezona), ale nebylo tam nic z Elder Scrolls. Vzdy kdyz mam sny o nejakych popularnich lidech, tak sou to vyhradne me idoly. Tak jsem dnes rano zjistil, ze Todd je muj idol. Alespon poslednich par tydnu Smile
 
anakon4
Mě se zdálo něco jako že jsem někde ve městě a najednou tam přistál drak.O chvíli později jsem si uvědomil že jsem Dovahkiin a ještě později jsem si uvědomil že je to sen (což se mi někdy povede si to uvědomit) no tak sem na něj líně zaútočil a on mě málem zabil.Drsný sen
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
The Elder Scrolls VI Pokec 17 23.09.2018 11:32
The Elder Scrolls V: Skyrim - Postřehy Skyrim - obecně 11 22.04.2017 23:55
Let's play The Elder Scrolls V : Skyrim LordeS LP » Skyrim - Váš svět 90 22.04.2017 23:16
Elder Scrolls historia Skyrim - dotazy, návody,.. 7 03.07.2016 12:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist