Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Chyba?!v questu krev na ledu
Kapr
Cau mam chybu(nebo fakt nevim) v questu krev na ledu(nebo tak nejak) ja vysetruju tu vrazdu tak jsem to udelal...ale pak jsem nasel dalsi mrtvolu a mel jsem najit pravyho vraha...toho jsem nasel a on utikal do toho domu jak jste prohledavali...ALE co ted?mluvit s nim nejde pac na me vyjede...a kdyz ho jakoby zabiju(coz nejde vzdycky zacne jakoby simulovat) tak stejne nic...ze by dalsi BUG?
 
RyanGame
TEnhle quest me rozčiluje! Grin Pořád se mi nestala ta vražda na hřbitově, tim pádem nezačne ten quest! :/
 
Ambushc
Měl sem ten samej problém tak simuloval smrt tak sem quest dokočil pomocí příkazu do konzole sice chodí po ulicích ale quest je hotovej akorát po něm v domě zbyl ten nepořádek Grin.
Po dlouhé době jsem zpět! Smile Knight
 
RyanGame
Aha.. A existuje třeba příkaz v konzoli, který by mi ten quest, ne splnil, ale zadal? Prostě aníž by se stala ta vražda a já ji rovnou vyšetřoval?
 
Fista
RyanGame napsal:
TEnhle quest me rozčiluje! Grin Pořád se mi nestala ta vražda na hřbitově, tim pádem nezačne ten quest! :/


napodobne,pritom me Viola porad rika,jak se boji reznika a ze tam po nocich morduje,jestli to neni tim ze ja ukrad v muzeu kuriozit z truhly nakej denik reznika.Frown
Upravil/a Fista dne 08.12.2011 12:24
 
RyanGame
Viola mi taky porad rika jen jak se ho bojí... Ten deník ja mu nedokazu ukrast, pac si me vzdy vsimne, kdyz mu coruju klic.. Jsem zeman ve vsech mestech a kvuli tomuhle bugu vrazdy, ktera se nikdy nestane, akorat ve Vetrnem Zlebu nebudu no :/
Upravil/a RyanGame dne 09.12.2011 03:26
 
RyanGame
No tak jsem dokončil válku, v podstatě dokončil hru, až na Ledohradskou univerzitu mam vše... Dokonce se mi zapnul quest abych si koupil dum ve Větrném Žlebu a když mluvim o koupi, Správce tvrdí, ež se v něm nedávno stali zlé věci, že mi ho nemuže momentálně prodat... tak ale kdy už se stane ta vražda na tom hřbitově Grin
 
Marty
Já zas mrtvolu našel když jsem město obléhal za legii, takže tam je mrtvola, ale nikdo si ji ani nevšimne, prostě v háji, ani se neaktivoval, hlavně že tam leží Grin
 
RyanGame
Jsem o kousek blíž k vyřešení bugu, nestala se vražda/nezapne se quest. Grin Podařilo se mi ukrást klíč Řezníkovi, nebudu psat, kdo to je, kvuli spoilerování. Venku mu ho cornout jde, vykradl jsem mu trhlu a precetl si jeho deník.. Ale bohužel quest se mi stále nezapne bez te blbé vraždy na hřbitově.. Každopádně jsem o krok dál, i když zbytečný. Ale já na to příjdu Grin
Upravil/a RyanGame dne 13.12.2011 23:51
 
Midlosek
Zdarek lidi ja mam docela jiny problem. V tomhle questu se mi bez problemu stane vrazda na hrbitove ale jakmile vyslechnu svedky, tak se mam hlasit tomu strazci a kdyz na nej normalne promluvim, tak se mi neukaze nabidka konverzace, ale rekne mi jako vsichni ostatni straze: "hele tebe znam..." takze nevim jak v questu pokracovat... pls help ;-)
 
ruzickalad
Já mám koupený dům,deník jsem ukradl,druhý byl v truhle,vražda se stala,ale mrtvola neleží na hrobě ale na cestě a nikdo s semnou o řezníkovi nechce bavit.Pokud víte co dělat nebo příkaz do konzole.
 
buth
Midlosek napsal:
Zdarek lidi ja mam docela jiny problem. V tomhle questu se mi bez problemu stane vrazda na hrbitove ale jakmile vyslechnu svedky, tak se mam hlasit tomu strazci a kdyz na nej normalne promluvim, tak se mi neukaze nabidka konverzace, ale rekne mi jako vsichni ostatni straze: "hele tebe znam..." takze nevim jak v questu pokracovat... pls help ;-)


napiš do konzole setstage MS11 30 splní ti to túto časť q-tu a pošle ťa za Jorleifom
 
skype   svatikptr
buth
ruzickalad napsal:
Já mám koupený dům,deník jsem ukradl,druhý byl v truhle,vražda se stala,ale mrtvola neleží na hrobě ale na cestě a nikdo s semnou o řezníkovi nechce bavit.Pokud víte co dělat nebo příkaz do konzole.


Pravdepodobne hráš za cisárskych a Windhelm si dobil,tak si mohol kúpiť ten barák bez q-tu.Dá sa to riešiť viacerými cestami ale je otázne čo ti pojde.Je možnosť 1.časť q-tu dokončiť príkazom completequest MS11 ale asi uprednostníš len naštartovanie aby si ho mohol robiť.Skús tak príkaz setstage MS11 0 -ten asi nefunguje ale na setstage MS11 10 to nabehne.(síce nie prvý stage ale neva,nabehne druhý keď máš prehovoriť s tými troma svedkami(Helga posledná),a hneď po nich s tým strážnym čo tam stojí.Poprípade ak by si mal ďalšie problémy namiesto 10 použi ďalšie kroky 20,30,40
 
skype   svatikptr
JC666
mám taky dotaz je možné že se mi quest neukazuje protože sem nějakého řezníka zabil v krisí díře byl tam za dveřmi přímo naprotii Esberna. mrtvola zmizela nemáte pls někdo id abych ji mohl obnovit ?
 
ruzickalad
Díky za pomoc mám hotovo.
 
Mamuthus
JC666: Ne, ten na to nemá vliv, to je někdo úplně jinej.
 
Brastorm
Ahoj,

mam taky takovej problém. Jsem teďkon u toho, jak mam prohledat místo činu, ovšem nemam tu možnost .. všude je krev, stojim na šipce a stále nemůžu nic udělat. To samé, jak mam v hradu mluvit s tim chlapkem, tak taky to nikam nevede.

Nevíte, v čem by mohla být chyba?

Předem díky za pomoc.
 
Diego
Brastorm napsal:
Ahoj,

mam taky takovej problém. Jsem teďkon u toho, jak mam prohledat místo činu, ovšem nemam tu možnost .. všude je krev, stojim na šipce a stále nemůžu nic udělat. To samé, jak mam v hradu mluvit s tim chlapkem, tak taky to nikam nevede.

Nevíte, v čem by mohla být chyba?

Předem díky za pomoc.

Musíš jít po stopách krve
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Chyba koně v úvodu hry Skyrim - dotazy, návody,.. 4 28.10.2016 09:16
chybová hláška:chybějící spustitelný soubor Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 24 05.07.2015 12:55
Chyba: Mise Postaráme se o obchody Skyrim - dotazy, návody,.. 4 29.05.2015 00:37
Chyba při načítání Skyrim - dotazy, návody,.. 6 08.05.2015 11:41
quest : Krev na ledu - nejde začít Skyrim - dotazy, návody,.. 4 18.04.2015 13:08
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist