Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
V zajetí nadpřirozena
Sarako
Tondulin:
Ryoko ti opětovala úsměv a odvětila ti: ,,Ne, jenom kamarádů a taky spolužáků, kteří mě doprovází domů, a přitom jsou tajemný, jako všichni členové klubu Hledačů nadpřirozena dohromady. To mi váženě o sobě nemůžeš říct víc? Třeba co děláš, když zrovna nesportuješ, nebo se nepřipravuješ do školy? Ráda bych si udělala obrázek o tom záhadném spolužákovi, co mi navrhnul rande, za podmínky, pokud přežije to zítřejší rande s Nyou." přitom se neubránila úsměvu, jako by si uvědomila, jak vyzněla její poslední věta.

Aurelius:
Obě dívky souhlasně přikývli, ale poté se podívali jedna na druhou a vyměnili si nechápavé pohledy, jako by jim uniklo, koho na to rande bude vlastně Chiba zvát. Nastalo druhé vyměnění pohledů mezi dívkami, jako by jedna očekávala, že se tě na to zeptá ta druhá a tak nastalo na chvíli ticho.

Pár okamžiků na to se objevil na zastávce váš autobus.
,,Tak ahoj zítra." rozloučila se s vámi Midori, když jsi s Asami nastupoval do autobusu, neboť nejspíš čekala na jinou linku.
,,Ahoj Midori." odvětila jí na pozdrav Asami a poté, když jste si v autobuse našli volné místo k sezení a usadili jste se, k tobě pronesla: ,,Dneska mi Midori přišla nějaká divná. Taková mnohem nervóznější než obvykle. Přišla ti taky taková hodně nervózní?"
Autobus se mezitím rozjel po své obvyklé trase k Asamině domovu.
Upravil/a Sarako dne 12.05.2021 00:05
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Když zrovna nesportuji, tak pátrám po kultistech. Proto jsem měl uvítání u ředitele, jsem tajný agent v přestrojení za školáka." Zasměju se. "Ne, teď vážně. Většinu času se nějak hýbu a cvičím, nedokážu moc dlouho sedět na zadku a když už, tak jedině s tímhle." Nadzvednu svoje sluchátka. "A jelikož bydlíme s mamkou sami, tak musím taky dost pomáhat doma."

"Co děláš ty, když zrovna neplaveš v bazéně a nerandíš?"
 
Aurelius
„Jo. Přišla mi dost nervózní.“ dám zapravdu Asami, „Ale zase ji neznám tak dlouho, abych mohl posoudit jestli to bylo víc či méně.“ pokrčím rameny.

 
Sarako
Tondulin:
Ryoko se při zmínce o Tajném agentovi usmála, a když ses jí zeptal, odpověděla ti: ,,Chatuju s kámoškama a občas s Aki a Misaki vyrazíme na nákupy, nebo někam na zmrzlinu. Na tu zmrzlinu jsme původně Chodili i s Kenjim, ale ten se teď poslední dobou marně snaží udělat dojem na Azumi z Dramatického klubu, takže místo něj s sebou bereme Monoko. A když je o nedělích hezky, chodíme s naším klubem na městskou pláž." poté se usmála, na chvíli se odmlčela a poté dodala: ,,Co se randění týče, neřekla bych, že je to můj koníček. Pár kluků už mě zvalo, ale zatím jsem si někam vyrazila jen s Kenjim a Hirohitem ze sportovního klubu." Ryoko se zastavila a ukázala k novějšímu pětipodlažnímu bytovému domu s bílou fasádou a plochou střechou: ,,Tak tady bydlím. Žiju tu s mamkou, taťkou a mladší ségrou, která občas umí být i dost nesnesitelná. Nevím jak by to dopadlo, kdyby každá z nás neměla svůj svůj vlastní pokoj." potom se na tebe usmála a se slovy: ,,Tak se měj, uvidíme se zítra ve třídě." se s tebou rozloučila a vydala se směrem ke vstupním dveřím onoho bytového dumu.

Aurelius:
,,A jaký máš pocit z našeho klubu? Myslím z prvního dne." zeptala se cestou autobusem Asami ,,Dneska tam bylo bez Yuny a Kanjiho docela ticho, ale normálně tam bývá o něco víc živo."
Autobus zatím pokračoval dál ve své trase.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
„Výborný.“ odvětím, „Akorát to strašně rychle uteklo. Ani jsem tu figurku nestihl dokončit.“ odmlčím se, „Co se vlastně dělo na té chodbě? Chiba mluvil o zeleném záblesku ten jsem viděl, ale pak zmiňoval ještě nějakou holčinu, která se objevila krátce po záblesku.“

 
Tondulin
"Měj se Ryoko a přej mi hodně štěstí zítra." Odvětím a jednou jí mávnu na rozloučenou, načež si nasadím sluchátka a pomalým tempem se vydám směrem k domovu.
 
Sarako
Tondulin:
Ryoko ti od domovních dveřích taky zamávala a jelikož Ryoko bydlí od školy úplně opačným směrem, než ty, vydal ses se sluchátky na uších na autobusovou zastávku směrem ke škole.

Cestou tě však zastavili pokřikující Róninové, kteří pokuřovali cigarety u brány na školní pozemky.
,,Hej Chibo! Ty se fakt nezdáš!" zvolal jeden z nich.
,,Jó, první den Tamami, dneska ta nová... Už víš koho budeš balit zejtra?" utrousil nahlas Keisuke.
,,Nikoho, protože ho zejtra vyrazej." ušklíbl se Reiji a zbytek Róninů se na něj nechápavě podíval, jenže než se ho stačili zeptat, pohotově dodal: ,,Až Tamami zjistí, že jí Chiba podvedl s tou novou, oběsí se na jedný z těch sakur, co má říďa pod voknama!" načež nastal hlasitý výbuch smíchu ze strany Róninů.

Aurelius:
,,Moc jsme toho z třetího podlaží neviděli." přiznala Asami ,,Všimli jsme si, že potom odváděli Misagi na ošetřovnu a že tam mají i někoho nového. Nějakou dívku, co vyšla z jejich klubovny a pomáhala jim s Misagi. Yuna se o ní taky zmínila, že má výstřih, že jí je do něj vidět až z druhýho patra. Kanji s Yunou se pak nabídli, že se to celé pokusí omrknout a já s Ayu jsme vrátili do naší klubovny."

Autobus zastavil na zastávce, oba jste vystoupili a pokračovali jste po již známé cestě k Asamině domovu.
Asami se cestou na chvíli zamyslela a pak se tě zeptala: ,,Snad nechce Chiba pozvat na rande tu novou holku s tím velkým výstřihem, za kterou se většina kluků na chodbě otáčela? Včera přeci obědval s Tamami."
Upravil/a Sarako dne 13.05.2021 11:46
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
Jen si sundám sluchátka a lehce se ušklíbnu. "Kdyby jste někdo chtěl lekce, 1000 yenů za hodinu a pak budete mít taky kterou si jen zamanete."
 
Aurelius
„Aha. Něco podobného říkal i Chiba.“ budu kývat zatímco budu přemýšlet nad tím co mi Asami řekla, „Neřekl mi jméno, ale popisově to na ní asi sedí.“ kývnu znovu, „Ale raději si to prosím nech pro sebe.“
 
Sarako
Tondulin:
,,Moc si nefandi." ušklíbl se Keisuke ,,Ale pokud se nebojíš, můžeme se vsadit. Když se ti do konce měsíce povede sbalit Kiraru a mít s ní víc, než jen rande, tak ti dám 20 000 jenů. Ale když prohraješ, tak mi dáš 20 000 jenů ty, nebo budeš první den v měsíci běžet od brány na školní pozemky až do šaten úplně nahej." a nastavil ruku na stvrzení sázky.
,,Není tak blbej, aby si s tebou pácnul. Konec měsíce je už příští pondělí a do tý doby nemá šanci být pro Kiraru víc, než jeden z těch malejch psíků, co běhaj u ní doma." poznamenal Shigeru.
,,Jestli je tak dobrej, jak tvrdí, tak sbalit takovou Himedere, jako je Kirara by pro něj neměl bejt problém. Pokud nekecal a není to srabík, tak do toho půjde." odvětil mu Keisuke a se zlomyslným výrazem ve tváři očekával, že si s ním plácneš.

Aurelius:
Asami souhlasně přikývla, zatímco jste pokračovali v cestě pěšky.

Když jste dorazili k domu rodiny Kawano, Rinne zrovna zametala na dvorku.
,,Ahoj mami." přivítala se s ní Asami.
,,Ahoj zlatíčko, ahoj Henry." přivítala se s vámi s úsměvem Rinne a přestala se zametáním ,,Tak jak bylo dneska ve škole?"
,,Jako obvykle mami." odvětila Asami ,,Vzala jsem Henryho k nám do klubu."
Rinne se s vřelým úsměvem podívala na tebe: ,,Henry, vím že se ti v klubu, do kterého chodí chodí Asami, nejspíš líbilo, takže jsi tam zůstat dle své úvahy a dodělat si, co jsi potřeboval, jsi přeci náš host. Každopádně si moc vážím toho, že jsi doprovodil mojí dceru." poté se střídavě podívala na vás dva, dodala: ,,Večeře bude za hodinu, takže si zatím běžte udělat vše potřebné do školy." a pokračovala v zametání.
Asami chtěla na slova své matky ještě něco namítnout, ale raději zůstala zticha a se slovy: ,,Pojď se mnou, ať si u mě můžeš vybrat vše potřebné k dokončení té figurky." ti s úsměvem pokynula, abys jí následoval do jejího pokoje.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Kirara? A která to je, potřeboval bych aspoň vědět, jak vypadá. Nechceš se spíš vsadit, o to jestli se mi to podaří s tou Nyou, přeci jen to je kočka."
 
Sarako
Tondulin:
,,Ne." zasmál se Keisuke ,,Nya se na tý chodbě tvářila, že by tě na rande mohla vzít i s Tadeshim, a že by k vám dvěma mohla přibrat i někoho dalšího, takže zůstaneme u Kirari. Kirara Suzune je malá namyšlená a panovačná holka, co věčně chodí vobvěšená kdejakejma šperkama. Většinu času tráví obklopená svejma kámoškama. Vobčas leze člověku na nervy a je těžký jí přehlídnout." a stále vyčkával, jestli jeho sázku přijmeš, nebo ne.

Aurelius:
Asami souhlasně přikývla, zatímco jste pokračovali v cestě pěšky.

Když jste dorazili k domu rodiny Kawano, Rinne zrovna zametala na dvorku.
,,Ahoj mami." přivítala se s ní Asami.
,,Ahoj zlatíčko, ahoj Henry." přivítala se s vámi s úsměvem Rinne a přestala se zametáním ,,Tak jak bylo dneska ve škole?"
,,Jako obvykle mami." odvětila Asami ,,Vzala jsem Henryho k nám do klubu."
Rinne se s vřelým úsměvem podívala na tebe: ,,Henry, vím že se ti v klubu, do kterého chodí chodí Asami, nejspíš líbilo, takže jsi tam zůstat dle své úvahy a dodělat si, co jsi potřeboval, jsi přeci náš host. Každopádně si moc vážím toho, že jsi doprovodil mojí dceru." poté se střídavě podívala na vás dva, dodala: ,,Večeře bude za hodinu, takže si zatím běžte udělat vše potřebné do školy." a pokračovala v zametání.
Asami chtěla na slova své matky ještě něco namítnout, ale raději zůstala zticha a se slovy: ,,Pojď se mnou, ať si u mě můžeš vybrat vše potřebné k dokončení té figurky." ti s úsměvem pokynula, abys jí následoval do jejího pokoje.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"To zní jako nějaká otravná kravka, to není můj typ. Asi budu za sraba." Usměju se na Keisukeho a odmítnu jeho sázku.
 
Sarako
Tondulin:
,,Sem si myslel, že budeš větší machr." ušklíbl se Keisuke, típl nedopalek cigarety o školní plot a rukou pokynul svým kumpánům, aby ho následovali.
Ti zahodili nedopalky cigaret na zem, popostoupili o kus dál za Keisukem, ke měl zaparkovaný nový světle zelený vůz pomalovaný motivy samurajů tmavě zelené bravy, čítající hned několik tuningových úprav (to auto je pro lepší představu upravená Honda Civic Type R 2021).
,,Měj se srabíku." zvolal Shigeru při nastupování do auta.
Jakmile byli všichni z Róninů uvnitř, vůz se rychle rozjel a za chvíli ti zmizel z dohledu.

Aurelius:
Asami souhlasně přikývla, zatímco jste pokračovali v cestě pěšky.

Když jste dorazili k domu rodiny Kawano, Rinne zrovna zametala na dvorku.
,,Ahoj mami." přivítala se s ní Asami.
,,Ahoj zlatíčko, ahoj Henry." přivítala se s vámi s úsměvem Rinne a přestala se zametáním ,,Tak jak bylo dneska ve škole?"
,,Jako obvykle mami." odvětila Asami ,,Vzala jsem Henryho k nám do klubu."
Rinne se s vřelým úsměvem podívala na tebe: ,,Henry, vím že se ti v klubu, do kterého chodí chodí Asami, nejspíš líbilo, takže jsi tam zůstat dle své úvahy a dodělat si, co jsi potřeboval, jsi přeci náš host. Každopádně si moc vážím toho, že jsi doprovodil mojí dceru." poté se střídavě podívala na vás dva, dodala: ,,Večeře bude za hodinu, takže si zatím běžte udělat vše potřebné do školy." a pokračovala v zametání.
Asami chtěla na slova své matky ještě něco namítnout, ale raději zůstala zticha a se slovy: ,,Pojď se mnou, ať si u mě můžeš vybrat vše potřebné k dokončení té figurky." ti s úsměvem pokynula, abys jí následoval do jejího pokoje.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
„Dobrý den.“ pozdravím Asaminu matku, ale více se s ní do diskuze pouštět nebudu. „Pojďme na to. Figurku jsme si sebou vzal.“ kývnu na Asaminu nabídku o dokončení svého díla a budu ji následovat.
 
Sarako
Tondulin:
,,Sem si myslel, že budeš větší machr." ušklíbl se Keisuke, típl nedopalek cigarety o školní plot a rukou pokynul svým kumpánům, aby ho následovali.
Ti zahodili nedopalky cigaret na zem, popostoupili o kus dál za Keisukem, ke měl zaparkovaný nový světle zelený vůz pomalovaný motivy samurajů tmavě zelené bravy, čítající hned několik tuningových úprav (to auto je pro lepší představu upravená Honda Civic Type R 2021).
,,Měj se srabíku." zvolal Shigeru při nastupování do auta.
Jakmile byli všichni z Róninů uvnitř, vůz se rychle rozjel a za chvíli ti zmizel z dohledu.

Aurelius:
Následoval jsi Asami do jejího pokoje, kde otevřela šuplík pod vitrínou s figurkami a začala s vyndáváním různých vykrajovátek a modelovací hmoty na psací stůl. Když však došlo na vyndávání barev, podívala se na tebe: ,,Ty asi budeš vědět nejlíp, jaké barvy použiješ, abych je nemusela vyndávat všechny." a poté vstala od šuplíku a nechala tě, aby sis vybral barvy.
Když jsi měl vybráno, Asami ještě položila na psací stůl několik štětců a zeptala se tě: ,,Chceš to pomoct přenést k sobě do pokoje pro hosty, nebo ke stolu v tátově pracovně? Já budu taky pracovat na své figurce, ale můj psací stůl není dost velký, což je škoda. Mohli bychom tu pracovat na figurkách společně."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
„Možná raději tu pracovnu. Jestli to nevadí.“ odpovím a budu s barvičkami a vším potřebným následovat další instrukce od Asami.



http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
Tondulin
"Kéž bych byl srabík." S myšlenkami na to do jakého nebezpečí se zítra chystám pustit se vydám konečně domů.
 
Sarako
Tondulin:
Došel jsi na prázdnou autobusovou zastávku, kde jsi za poslouchání hudby několik dlouhých minut čekal na autobus. Když tvůj autobus přijel, nastoupil jsi a další čtvrthodinu jsi strávil na jednom ze sedadel poloprázdného autobusu, než autobus konečně dorazil do zastávky poblíž tvého domova. Následovalo pár desítek kroků k domu, kde vám tvá matka pronajala byt. Obvyklý výšlap po schodech do třetího podlaží. Odemkl a otevřel jsi dveře, a místo přítomnosti své matky jsi na kuchyňské lince nalezl ten samý vzkaz jako včera: "Jsem v práci, večeři máš v ledničce." (Teď máš něco přes dvě hodiny času. Je na tobě, jak je využiješ. Můžeš je strávit ve svém pokoji učením konkrétního předmětu a získat tak bonus +1 při zkoušení, či nadcházejícím testu z Fyziky, za každou hodinu strávenou přípravou. Nebo se věnovat nějaké zábavě, či poslechu hudby. Ztracený bod mentálního zdraví za první setkání se sukubou se ti doplnil v průběhu klubových aktivit.)

Aurelius:
,,To víš, že ne." usmála se Asami a pomohla ti přenést vše potřebné k dokončení figurky na psací stůl do pracovny jejího otce. Poté ještě došla do vedlejší místnosti pro staré noviny a rozložila je na psací stůl. Nakonec dodala: ,,Kdybys cokoliv potřeboval, budu u sebe v pokoji." opustila místnost a ty jsi pokračoval ve výrobě figurky, kterou jsi nestihl dokončit ve škole.

Hodina uplynula jako voda. Figurka inkvizitora už dostala svůj finální tvar (padlo 5 + zručnost 4 = úspěch) a ty jsi zrovna nanášel první vrstvu barvy, když v tom se ozval hlas Asaminy matky: ,,Pojďte se najíst, večeře už je na stole."
Upravil/a Sarako dne 15.05.2021 17:39
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Zase je pozdě v práci, to se dalo čekat." Vezmu si jídlo z lednice a pustím si k tomu na notebooku nějaký seriál, načež si dám koupel / sprchu. (1. hodina) Jelikož bych nerad vyhořel hned u prvního testu budu svou druhou hodinu věnovat s nevolí fyzice.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
V zajetí nadpřirozena - Pravidla, Odkazy, Mapy, Diskuze Zdejší kobky 4 24.12.2021 23:20
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist