Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
V zajetí nadpřirozena
Tondulin
Jen zůstanu stát na místě a sebevědomě promluvím na Nyu. "Zatím se měj Nyo, já se do zítra rozhodnu, jestli si spolu někam vyrazíme, nebo ne." Škádlivě se usměju a pak už se otočím na patě a zamířím pryč z dosahu všech těch čumilů (Doufám, že Ryoko mě bude následovat, pokud ne tak zamířím za ní.)
 
Aurelius
„Aha...“ povzdechnu si, když se Asami nevrátí zrovna s dobrými zprávami, „Nenecháme tvoji mamku čekat a půjdu s tebou.“ dodám směrem k Asami, „Nerad bych působil jako někdo kdo si hned druhý den dělá co chce... a využívá k tomu skutečnost, že je tu nový a na návštěvě.“ odůvodním své rozhodnutí nepříliš radostně, „Ale Midori.“ obrátím se s přátelským úsměvem na Midori, „Moc si vážím toho, že jsi tu se mnou chtěla zůstat.“ a krátce ji přiložím ruku na rameno (předpokládám, že je stále poblíž a nijak výrazně se nevzdálila) „Zkusím dokončit tu postavičku a zítra mi ji zkontroluješ... jestli je aspoň trošku podobná předloze. A třeba můžeme hned zítra zkusit společně vytvořit něco dalšího. Co ty na to?“ navrhnu ji.

Poté se pomaličku půjdu sbalit, abych nic nezapomněl. Vezmu si sebou svoji postavičku, abych ji mohl dokončit případně u Asami doma.


 
Sarako
Tondulin:
Nya ti úsměv oplatila, ale nic dalšího neřekla a následovala dvojici chlapců podepírající Misagi na ošetřovnu. Tadeshi se na chvíli otočil a věnoval ti nevraživý pohled, jako bys mu právě lezl do zelí, poté se obrátil na Nyu a začal jí cosi o sobě vypravovat.

Otočil ses na patě a zamířil jsi někam stranou. Ryoko následovala, jako by k tobě měla hned několik otázek a hned, jak jsi se zastavil za dveřmi na schodiště, spustila: ,,Co tě to prosím tě napadlo? Kdyby tam byl někdo z učitelů, nebo ze studentského koncilu, tak jsi mohla skončit v ředitelně. Zmínil jsi, že by to mohla být sukuba a nenapadne tě nic lepšího než jí pozvat na rande. Když jsem zmínila, že se mi na ní něco nelíbí, byl to jen čistě můj pocit. Nechtěla jsem tě nabádat k tomu, abys hned běžel zjistit, jestli to je sukuba, nebo není." přitom na ní bylo vidět, jako by v sobě nesla pocit viny, že tě navezla do něčeho, z čeho jsi mohl mít průšvih, nebo se přede všemi pořádně ztrapnit a zároveň na tebe byla naštvaná, jakým způsobem jsi začal Nyu hned balit ,,A co jsi mysle tím taky sukuba? Jsou snad ty školní drby, co tu roztrubujou kluci, pravdivé? To se ani trochu nebojíš toho, že by se ti mohlo stát něco hrozného, jako tomu zmizelému studentovy z nižšího ročníku, nebo ne?"

Aurelius:
Midori se po tvém rozhodnutí pokusila skrýt zklamání, ale nedařilo se jí to.
Když jsi jí potom oslovil, úsměv ti opětovala a s výrazem plným radostného očekávání se zeptala: ,,V-Vážně?." jenže si pak uvědomila, že se ti od chvíle, co jsi jí po rozhovoru s Asami oslovil, dívá po celou dobu do očí z hodně blízké vzdálenosti a že se přitom dotýkáš jejího ramene, začervenala se, sklopila pohled dolů, na chvíli se odmlčela, a poté se opět podívala na tebe a dodala: ,,M-Myslela jsem jestli zítra přijdeš... myslím zase k nám do klubu. Ehm... Budu moc ráda." čímž se ti dostalo i odpovědi na tvou otázku.

Všichni jste se dali do sklízení věcí. Netrvalo dlouho a měli jste sklizeno a sbaleno. Spolu s Asami a Midori jsi opustil klubovnu, chvíli jsi s Midori počkal až Asami zamkne dveře a poté jste společně vyrazili k šatnám.
Cestou dolů po schodech se Midori zeptala Asami: ,,Co se tam dole vlastně dělo? Ayu mluvila dost neurčitě. Myslíš že se Kanjimu s Yunou povedlo zjistit víc."
,,Nemám tušení." pokrčila rameny Asami ,,Na to se budeš muset zítra zeptat Yuny."
,,A nemůže to nějak souviset se zmizením toho studenta z nižšího ročníku?" zeptala se jí Midori.
,,Jako, že by ho obětovali?" podivila se Asami.
,,Nevím, ale nechci ani pomyslet na to, kdybys to teď uhádla." odvětila Midori, podívala se na tebe, na chvíli zaváhala a pak se tě zeptala: ,,Henry, ptal už jsi se Mihari, jestli je to pravda s tou... s tou sukubou? ... M-Myslím, jestli je pravda to, že může za to zmizení toho studenta."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Nemusíš žárlit Ryoko-chan." Usměju se a dotknu se lehce její ruky. "Viděl jsem jí....tu sukubu a teď tu ty pošuci dělají nějaké další rituály, z toho nebude nic dobrého." Hluboce vydechnu. "Když si vyjdu s Nyou, třeba z ní dokážu vytáhnout nějaké informace nebo je infiltrovat. Měli by jsme zjistit o co se snaží."
Upravil/a Tondulin dne 08.05.2021 14:57
 
Sarako
Tondulin:
,,Já... Já jen nechci, aby ses slepě vrhal do toho rande s Nyou jen proto, že jsem měla pocit, že mi Nya přijde divná." znervózněla Ryoko, když ses dotkl její ruky, na chvíli se odmlčela, zadívala se ti do očí a pokračovala: ,,Nechci, aby se ti kvůli mé domněnce něco stalo... A máš vůbec nějaký plán, co budeš dělat, když zjistíš, že je Nya sukuba, nebo... nebo něco horšího. Třeba něco jako Jorōgumo (pavoučí žena, která na sebe bere podobu mladé, sexy pohledné dívky, aby mohla lákat mladíky pod příslibem lásky do svého obydlí, kde je chytí do svých pavoučích sítí plných oslabujícího jedu, aby potom mohla dlouhé dny hodovat na jejich mase - jedna z těch známějších ryze japonských nadpřirozených bytostí, o které tvá postava v minulosti zaslechla nejednu zmínku), to ti potom nepomůže ani pověstná zdrženlivost katolických misionářů." v Ryočiných očích byly znát obavy, jako by si kladla za vinu, že se kvůli její zmínce chystáš vystavit možnému nebezpečí jenom proto, aby ses ujistil, co je na tom pravdy.

Aurelius:
Midori se po tvém rozhodnutí pokusila skrýt zklamání, ale nedařilo se jí to.
Když jsi jí potom oslovil, úsměv ti opětovala a s výrazem plným radostného očekávání se zeptala: ,,V-Vážně?." jenže si pak uvědomila, že se ti od chvíle, co jsi jí po rozhovoru s Asami oslovil, dívá po celou dobu do očí z hodně blízké vzdálenosti a že se přitom dotýkáš jejího ramene, začervenala se, sklopila pohled dolů, na chvíli se odmlčela, a poté se opět podívala na tebe a dodala: ,,M-Myslela jsem jestli zítra přijdeš... myslím zase k nám do klubu. Ehm... Budu moc ráda." čímž se ti dostalo i odpovědi na tvou otázku.

Všichni jste se dali do sklízení věcí. Netrvalo dlouho a měli jste sklizeno a sbaleno. Spolu s Asami a Midori jsi opustil klubovnu, chvíli jsi s Midori počkal až Asami zamkne dveře a poté jste společně vyrazili k šatnám.
Cestou dolů po schodech se Midori zeptala Asami: ,,Co se tam dole vlastně dělo? Ayu mluvila dost neurčitě. Myslíš že se Kanjimu s Yunou povedlo zjistit víc."
,,Nemám tušení." pokrčila rameny Asami ,,Na to se budeš muset zítra zeptat Yuny."
,,A nemůže to nějak souviset se zmizením toho studenta z nižšího ročníku?" zeptala se jí Midori.
,,Jako, že by ho obětovali?" podivila se Asami.
,,Nevím, ale nechci ani pomyslet na to, kdybys to teď uhádla." odvětila Midori, podívala se na tebe, na chvíli zaváhala a pak se tě zeptala: ,,Henry, ptal už jsi se Mihari, jestli je to pravda s tou... s tou sukubou? ... M-Myslím, jestli je pravda to, že může za to zmizení toho studenta."
Upravil/a Sarako dne 08.05.2021 23:35
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
„Raději sem se nakonec neptal.“ zakroutím hlavou, „Nechtěl jsem vzbuzovat rozruch vzhledem k tomu, že jsem tu jen krátce... a toho zmizelého jsem prakticky ani znát nemohl. Promiň.“ obrátím se na Midori.


 
Tondulin
"Dám si pozor...... Mimochodem tahle škola je fakt divná, nečekal jsem, že druhý den tady budu řešit nadpřirozené bytosti. Nemohl by ředitel prostě ten jejich klub rozpustit?" Zeptám se a zamířím s Ryoko ze schodů a pomalu před školu, pokud tedy nemá ještě něco jiného v plánu.
 
Sarako
Tondulin:
,,Ředitel je pevně přesvědčený, že žádné nadpřirozené bytosti neexistují. Už si nechal i Makota pozvat do ředitelny a ten mu ukázal Hledače Nadpřirozena v tom nejrůžovějším světle. Od té doby si náš pan ředitel myslí, že je to jen klub příznivců historie a astronomie. A každou zmínku o nadpřirozené bytosti bere jako nemístný žert." odpověděla ti Ryoko a potom se s tebou vydala k šatnám u hlavního vchodu.

V šatnách sis všiml i Karen s Koutou a Henryho v doprovodu Asami a Midori.
(můžete spolu volně komunikovat)

Aurelius:
,,J-Já... Já jsem se s ním taky nikdy nepotkala." pronesla Midori ,,Vím o něm jen to, že chodil s Ayu do třídy, nic víc, jen mám strach, aby nezmizel někdo další."
,,A už jsi ses na toho studenta ptala Ayu?" zeptala se jí Asami.
Midori přikývla hlavou a odpověděla: ,,Ano, jenže znáš Ayu. Odpověděla mi tak... tak neurčitě."

Pomalu jste došli k šatnám u hlavního vchodu. Kanjiho s Yunou jsi sice nikde cestou nespatřil, zato sis všiml Chiby doprovázeného Ryoko, kteří přišli do šaten krátce po vás.
(můžete spolu volně komunikovat)
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Tak to je opruz.... Budeme se o to muset postarat my." Pronesu zrovna když zahlédnu Henryho. Přezuji se do bot a zamířím k Henrymu. "Potřebuju s tebou o něčem mluvit, lepší to bude před školou, kde nás neuslyší ostatní." Stroze sdělím, načež s Ryoko odejdeme z šatny a počkáme někde kousek před školou na Henryho s Asami (samozřejmě stranou od Róninů nebo podobných pobudů co se tam budou shromažďovat)

"Máš pravdu, že zaplétat se mezi ty kultisty asi není úplně bezpečné, kdo ví co mají společného s tím zmizením toho školáka. Proto od tebe potřebuju jen jednoduchou maličkost Ryoko. Pokud bych během příštích dní zmizel nebo se mi něco stalo, tak víš, kdo v tom má prsty. Pravděpodobně to jenom dramatizujeme a Nyo je obyčejná holka, ale přece jenom ta šance tu je."
Sám se lehce podivím nad tím, jak šíleně ten scénář zní, ale přesto to budu říkat s kamennou tváří.

"Když můj plán vyjde, přežiju a nevyhodí mě mezitím ze školy, tak kdo ví. Třeba bychom si pak mohli zajít někam spolu." Usměju se a kouknu se na její reakci.

Upravil/a Tondulin dne 09.05.2021 22:23
 
Aurelius
„Dobrá Chibo.“ přikývnu na Chibovu žádost, zkontroluji si skříňku, přesuji se a přezuvky uschovám do skříňky. Následně skříňku zavřu a počkám až budou děvčata připravena, poté s nimi mlčky vyrazím před školu. Cestou pryč ze školy k nim promluvím tiše: „Chiba se mnou chce něco zkonzultovat. Počkáte na mně chvilku? Bude to rychlé.“

Poté vyhledám Chibu před školou, abych se dozvěděl co tak neodkladného má na srdci.


 
Sarako
Tondulin:
Přezul ses, oslovil jsi Henryho a odebral ses ze šaten někam stranou před školu.

Ryoko během vysvětlování tvého plánu poslouchala a občas i souhlasně přikývla. Když jsi dořekl poslední větu, překvapeně se na tebe podívala, ale pak se usmála, zadívala se ti do očí a dodala: ,,A nesnažíš se teď zneužít toho, že jsem tě málem zatáhla do průšvihu?"

Než jsi Ryoko stihl odpovědět, spatřil jsi Henryho, jak jde směrem k vám.
(můžete spolu volně komunikovat)

Aurelius:
Přikývl jsi na Chibovu žádost, zkontroloval sis skříňku, ale žádnou nástrahu jsi neobjevil, přezul ses a poté jsi počkal na Midori a Asami. Cestou ze školního pozemku ses oddělil od děvčat. Midori na tvá slova mlčky přikývla.
Asami přikývla též a dodala: ,,Hlavně si dej pozor, aby tě nenamočil do nějakého dalšího průšvihu. Vzpomeň si jak to dopadlo dneska ráno." a pokračoval jsi za Chibou před školu.

Jakmile jsi vyšel branou ze školních pozemků, spatřil jsi Chibu stojícího o kus stranou, jak něco řeší Ryoko. Sotva však domluvil a usmál se na Ryoko, která se na něj překvapeně podívala, ale poté se na něj usmála také, zadívala se mu do očí a odvětila mu: ,,A nesnažíš se teď zneužít toho, že jsem tě málem zatáhla do průšvihu?"

Chvíli na to si Chiba všiml tvého příchodu.
(můžete spolu volně komunikovat)
Upravil/a Sarako dne 10.05.2021 00:14
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Ne, fakt jsem vodní pólo nikdy nehrál, nevím kde se to ve mne vzalo." Zasměju se, abych zakryl naši předchozí konverzaci, poté co se vedle mne vyloupne Henry.

"Ááá tady jsi...nebudu tě moc zdržovat Henry, určitě jsi viděl ten záblesk. Bojím se, že ta sukuba už není jediná věc, kterou se jim povedlo vyvolat. Viděli jsme s Ryoko....jak to říct... takovou..." Začnu gestikulací ukazovat ohromný hrudník. "Chápeš, holku... to jsem myslel...holku, která vypadala dost podivně. A ještě podivněji působila, vyšla zrovninka z té místnosti, kde se objevil ten zelený záblesk. Musíme přijít na to o co se ten jejich vůdce snaží Henry, většina na tu sukubu ani nevěří, ale my jsme jí viděli a co když ty blbci vyvolají ještě něco horšího?"

"Plán je, že tu divnou holku pozvu na rande a zjistím, jestli je to opravdu démon nebo jen nějaká šílená holka, případně z ní vytáhnu co nejvíc informací o tom, co v tom svým klubu chystají. Pokud to úspěšně přežiju, můžeme se rozhodnout co dál. Mezitím bych byl rád, kdyby jsi měl taky oči na šťopkách. Kdyby jsis všimnul něčeho podezřelého, rád bych o tom věděl."
 
Aurelius
Nad Chibovou gestikulací se jen pousměji a vyslechnu si co má na srdci aniž bych ho přerušoval.

„Tu holku jsem neviděl.“ zakroutím hlavou, „Záblesku jsem si sice všiml, ale nevěnoval jsem mu pozornost. Domníval jsem se, že si jen nějaký vtipálek hraje s petardami a někdo z učitelů na to brzy adekvátně zareaguje.“ dodám a odmlčím se nakrátko, abych vstřebal jeho plán, „Každopádně dělej jak myslíš. Dělej jak myslíš Chibo.“ kývnu několikrát ve znamení schvalování jeho plánu. „Jen si dej pozor, aby tvé úmysly neprokoukla... Já budu mít oči otevřené.“
 
Tondulin
"Dobrá... snad se mi to podaří, může mě taky odmítnout a celý tenhle plán bude úplně k ničemu. Každopádně díky Henry." Nabídnu Henrymu ruku na potřesení na znak přátelství a ať už přijme nebo odmítne vydáme se s Ryoko pryč od školy.

"Chceš doprovodit domů?"
 
Aurelius
Trošku zaváhám, když mi Chiba podá ruku, ale nakonec ji přijmu a potřesu si s ním. Následně se s ním rozloučím a zamířím nazpět za Asami a Midori, abychom se následně mohli klidně odebrat domů.

 
Sarako
Tondulin:
Henry se s tebou rozloučil a odešel. Ty a Ryoko jste vyrazili pryč od školy.

Ryoko na tvou otázku přikývla, usmála se na tebe a poté se tě zeptala: ,,Bojíš se, že by se mi mohlo něco stát, nebo chceš vědět kde bydlím? Na to, že jsi toho první den moc nenamluvil, bych si netipla, že dokážeš flirtovat s někým, jako Nya před plnou chodbou studentů."

Aurelius:
Rozloučil ses s Chibou, vrátil ses za Asami s Midori a společně jste vyrazili k autobusové zastávce.

,,Doufám, že po tobě zase nechtěl, abys zítra přišel do školy nalíčený." utrousila s úsměvem Asami při čekání na autobus a podívala se do mobilu na hodiny.
,,Nalíčený?" podivila se Midori ,,Není náhodou Chiba..."
,,Ne, jenom vymýšlel plán jak přechytračit Misuzu." přerušila jí Asami v půli věty, přitom na ní bylo vidět, jako by si uvědomila, že vyzradila něco, co by se nemuselo líbit Chibovi, kdyby přišel na to, že to vyzradila ona.
Midori se na ní nechápavě podívala.
,,Chiba chtěl po Henrym, aby si namaloval monokl, aby mohl říct Misuzu, že mu to udělal on." vysvětlila jí Asami a podívala se na tebe: ,,A co vlastně po tobě chtěl Chiba tentokrát?"
Upravil/a Sarako dne 10.05.2021 23:45
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Ani jedno...." Odvětím a nasadím si sluchátka na krk. "To že nemluvím neznamená, že jsem stydlivka. Navíc bylo to jen takové divadlo."
 
Sarako
Tondulin:
,,Tak proč ses nabídl, že mě doprovodíš?" zeptala se Ryoko, zatímco jsi jí doprovázel domů ,,A s tím, že bychom si mohli vyjít, když tvůj plán vyjde, jsi to myslel vážně, nebo to bylo taky jen takové divadlo? Navíc jsi zamluvil mojí otázku, když se objevil Henry." na chvíli se odmlčela a poté se na tebe zvědavě zadívala: ,,Kdo teda vlastně jsi? Mihara říkala, že tě pan ředitel musel přivítat v naší škole osobně a tvářila se přitom, jako bys byl bůhvíjak výjimečný."

Aurelius:
Rozloučil ses s Chibou, vrátil ses za Asami s Midori a společně jste vyrazili k autobusové zastávce.

,,Doufám, že po tobě zase nechtěl, abys zítra přišel do školy nalíčený." utrousila s úsměvem Asami při čekání na autobus a podívala se do mobilu na hodiny.
,,Nalíčený?" podivila se Midori ,,Není náhodou Chiba..."
,,Ne, jenom vymýšlel plán jak přechytračit Misuzu." přerušila jí Asami v půli věty, přitom na ní bylo vidět, jako by si uvědomila, že vyzradila něco, co by se nemuselo líbit Chibovi, kdyby přišel na to, že to vyzradila ona.
Midori se na ní nechápavě podívala.
,,Chiba chtěl po Henrym, aby si namaloval monokl, aby mohl říct Misuzu, že mu to udělal on." vysvětlila jí Asami a podívala se na tebe: ,,A co vlastně po tobě chtěl Chiba tentokrát?"
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"To se takhle vyptáváš všech Ryoko-chan? Možná jsi se tím plaváním trochu minula mimo své nadání. Neměla by jsi radši navštěvovat nějaký diskuzní klub?" Lehce jí cvrnku do čela, načež se budu usmívat od ucha k uchu, jelikož mě její zvědavost pobaví.
 
Aurelius
„Nic zajímavého.“ pokrčím rameny, „Jen mi oznamoval, že má v plánu pozvat jednu holčinu na rande a že mám mít oči otevřené, kdyby se náhodou něco dělo.“ podívám se střídavě na Asami a Midori, „A také se vyptával na ten zelený záblesk...“ dodám, „Ale pššt.“ sdělím s prstem přiloženým k ústům, „Nikde to raději neříkejte.“

 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
V zajetí nadpřirozena - Pravidla, Odkazy, Mapy, Diskuze Zdejší kobky 4 24.12.2021 23:20
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist