Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Par otázok
frait71
Zdravím začal som hrat skirim nedavno mam odohratych len par hodin asi 10 ide o to ze sa mi nepaci to ze mam koňa a ten kon nema sprint naco mi inac ten kon je a co sa tyka zbrani ked mam 2 mece v ruke a jeden schovam a druhy zmizne boh vie kde a potom sa zas objavy ked zas tasim zbran ... chyba mi tak ta realistickost su to sice detaili inac je to fakt pecka hra len sa chcem spitat neni nejaky patch alebo mod vdaka ktoremu by som toto odstranil ze ked schovam 2 mese tak jeden pojde na pravy bok druhy na lavo a kon bude v poriadku sprintovat ? :-)
 
Adrian_S
Ou, ou, ou... Tady by to chtělo nejdříve asi rozdělit věty, ať víme, co máš za problém..

Huh... no, něco zkusím.

1) Kůň může běžet rychleji. Stejně jako ty, když zmáčkneš klávesu pro "sprint", i během jízdy na koni můžeš zmáčknout "sprint" a kůň dočasně zrychlí.

A proč to má? Abys cestoval rychleji...

2) Myslíš jako, že třímáš obě zbraně zároveň a pak je zandáš a nevidíš je? Nebo, oč ti jde? Nebo chceš mít jednu zbraň v ruce, namísto dvou? Pakliže ano, tak si zajdi do menu se zbraněmi a u uvedené zbraně budeš mít šipku (což znamená, kterou zbraň právě třímáš) s písmenem: L = levá ruka, P = pravá ruka. Pokud tam je LP = levá i pravá ruka (tedy je třímáš oběma rukama nebo máš obouruční zbraň).

Pakliže chceš mít zbraň v určené ruce, musíš si to překliknout klávesou pro danou ruku.

3) O žádném takovém módu nevím. Musíš si prohlédnout nexusmods.com nebo na steamworkshopu, jestli tam něco není.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
LordeS
frait71: zde najdeš co hledáš. Zde je vše, oč tu kráčí. ZDE JE ODKAZ
http://svoboda.jiri.jh.sweb.cz/M%C5%AFj%20film.gif

Est Sularus Oth Mithas

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198083204883.png

Povídka z postapocalyptického světa (Fallout) zde
Máš zájem o Let´s play videa ze Skyrimu a dalších? Klikni zde Wink
LPéčková Facebook fan page Smile klikni zde
Netradiční DrD (hra na hrdiny) ze světa Fallout zde Smile
Chceš vést Osadníky k lepšímu životu? Navštiv je zde Grin
Steam nick: LordeS111 Origin nick: LordeS11
 
https://www.facebook.com/pages/Lordes-LP/138224323
Starec
frait71 o srpinte ti to vysvetlil Adrian, len taká maličkosť, musíš mať dosť výdrže, ináč ti kôň pobehne a zas spomalí.
No kamarát neviem ktorý Skyrim si začal hať, starší či novší 64bit. Všetko sa dá, obidve meče môžeš umiestniť nabok, či na chrbát. Ovšem bez módov to nepôjde, je nutné si nájsť správne módy a aplikácie a nastaviť kde chceš, aby sa zobrazovali. Pri starom Skyrime to ide, ale dá to nastavenie aj poriadne zabrať, noví by som neodporúčal zatiaľ módovať, snáď neskôr. Ja som tiež začal na skúšku hrať nový Skyrim, ale som to vymazal, možná sa bude dať upravovať o rok, dva, možná skôr. Mne sa páči toto nastavenie mečov a tak si to nastavujem pre seba a spoločníkov.
Pozri video.

YouTube Video

Upravil/a Starec dne 18.11.2016 21:53
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
frait71
dakujem za odpovede pomohli mi a ospravedlnujem sa za gramaticke chybi :-)
Upravil/a frait71 dne 18.11.2016 17:37
 
pazuzu
Zdravím, mam takový dotaz. Jednou sem dělal nejaký ukol pro občana Samoty, nevím kdo to byl a ani co přesně po mě chtěl, něco donest z jedne jeskyně a o tu jeskyni mi právě jde. Vím že uprostěd byl nejaký velký strom a nebo kamený sloup, ale myslím strom, po kterém se šlo spirálovitě nahoru. Rad bych tu jeskyni ještě navštívil ale nemužu ji už najít, nevíte o jakou jeskyni jde?Grin Díky moc
Upravil/a pazuzu dne 24.03.2018 08:15
 
Adrian_S
Určitě se jedná o donesení staré legionářské helmice na Samotě. Dungeon se jmenuje "Jeskyně Zeleného stínu" (Shadowgreen cavern) a najdeš ho pod samotou u pobřeží.
http://srmap.uesp...sults=true
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
pazuzu
Aha, moc děkuju, jdu se mrknoutSmile
Maš pravdu je to ona, moc dekuju, ja ji pořád hledal na druhé straněSmile
Upravil/a pazuzu dne 10.04.2018 17:49
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist