Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Porad se menim v upira - pomoc
Psichi
Ahoj mam silenej problem sam od sebe se menim v upira. Ale ja nechci bejt upir Sad (Jako v realu bych to bral, ale ve hre jsem kladna postava a nechci zabijet abych se najedl, navic ve hre nepotrebuju bejt nesmrtelnej).

Zpet k problemu jsem vlkodlak, beham ze Serenou, ale v upira jsem se promenit nenechal. Nejcasteji pri boji, obcas ale jen tak z niceho nic mi zcervena obraz naskoci text "behem piti krve tve upiri schopnosti slabnou" a je ze me takovej polo upir co se umi menit ve vlkodlaka....

Mam na steamu zakoupenou Legendary edici a zkousel jsem kontrolovat integritu. Neustale mi to pise ze jeden soubor je spatnej a ze bude stazenej. Uz me napada jen odinstalovat a znovu nainstalovat. Mate nekdo nejakej napad?

Dotaz cislo 2 resi se ve Skyrimu nejak cas? Muzu si prvne behat a treba jen sbirat kuze a duse ze zvirat a ja nevim, az budu mit chut zacit delat ukoly nebo uplynula doba neco meni? Jde mi spis o to jestli se mam presouvat nejak logicky nebo muzu skakat z ukolu na ukol klidne pres celou mapu?

Diky
 
Adrian_S
Psichi napsal:
... navic ve hre nepotrebuju bejt nesmrtelnej.


Kdo by nechtěl, že jo? Grin

Ale ok, jak tě tak pozoruji, máš víc potíží, než zážitků ze hry.

První věc: To je nemožné, abys byl vlkodlak a zároveň upír. To prostě nejde. Buď budeš to, nebo ono, ale nelze mít dvě věci zároveň. To spíš vypadá, že ses nechal nakazit vampýrismem a nevšiml sis toho. I tak, pokud nechceš být upírem, zajdi si do jakékoli krčmy a vyptej se na chlapíka, co se zabývá upírstvím. Krčmář(ka) ti doporučí navštívit Morthal, tam najdeš čaroděje Faliona, který se tímto zabývá. Zbaví tě upírství, ale musíš mít PLNÝ ČERNÝ KÁMEN DUŠÍ. Pak s ním odejdi na místo v bažinách a on učiní obřad.. a jseš vyléčen.

Druhá věc: Herní doba slouží hlavně pro orientaci ve hře (svítání - západ Slunce, provozy obchodů, ba i někdy úkoly - třeba úkol "Krev na ledě" ). Takže ano, je to důležitý prvek. A klidně skákej z jedné půlky mapy na druhý fast travelem. Nic se nestane, jen se změní čas. Pokud si chceš vychutnat hru jako v reálu, nepoužívej (nebo jen málokdy) fast travel.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
SuperHunter
Ty si vlkodlak a dostal si vampirismus ? Divný...no když zajdeš do hospody a zeptáš se na drby (nebo na ěnco ohledně upírsství nejsem si jistej, nikdy sem to neléčil) tak by tě měli poslat do Morthalu za jistým Falionem, u kterýho ti pak začne quest na léčbu vampirismu.

Jinak k druhému dotazu, ne čas u questů vůbec neřeší. (maximálně že máš v jistou dobu dne na tom a tom místě)
Upravil/a SuperHunter dne 15.08.2016 19:59
 
Psichi
Adrian_S napsal:
Kdo by nechtěl, že jo? Grin

Ale ok, jak tě tak pozoruji, máš víc potíží, než zážitků ze hry.

První věc: To je nemožné, abys byl vlkodlak a zároveň upír. To prostě nejde.


Hele jsou takovy blazni. Dokonce se kolem toho i hodne tvrdi ze by ses zacal nudit atd... (nechapu tydle keci Grin)

Ver ze si hru hodne uzivam jen mi to kazi ty chyby ve hre Sad Ale je skoro jedina hra co jsem za poslednich 5 let hral.

Ver ze to mozny je, nevim kam ten printscreen hodit dal jsem ho teda sem. Muzes mrknout.
https://uloz.to/!zCw6DqsX8/20160815195419-1-jpg
https://uloz.to/!...5419-1-jpg
 
Adrian_S
... tak to je mi teda záhada..

Možná bych našel řešení: Starší save..

Mně se tohle ještě nikdy nestalo, takže nemohu více poradit. Ale je to fakt divný... Frown
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Psichi
Jj to me napadlo, ale ja vubec nevim kdy se to stalo poprve a hlavne zase si nedelam tolik savu. Dost to nechavam na automatice max quicksave... no neva nejak se stim poperu. Dneska jsem se promenil v upira kdyz jsem byl promenenej ve vlkodlaka... to me celkem dost pobavilo...
 
SuperHunter
Zkus to vyléčit jako normální vampirismus
 
Psichi
SuperHunter napsal:
Zkus to vyléčit jako normální vampirismus


Ok premejslim ze to zkusim tak asi jdu do toho a uvidime co pak
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Kněz bekyně za upira Skyrim - dotazy, návody,.. 4 18.04.2018 08:01
Prosba o pomoc Archív zodpovězených dotazů 3 23.02.2018 08:16
Pomoc z karlin BUG cech zlodejou Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 2 23.07.2016 09:39
Pomoc s vylepšováním zbraní Skyrim - obecně 5 17.05.2015 15:33
Prosím o pomoc u družiníků Skyrim - obecně 6 06.02.2015 18:41
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist