Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Společníci
fousX
Tady to máš

http://elderscrol...r_(Skyrim)

nebo tady

http://www.uesp.n...:Followers
Upravil/a fousX dne 18.04.2012 20:59
 
lucky999
Sachmet :
Můžete mi prosím poradit jak se dostat do inventáře společníka ?
Dále jak ho donutit aby si vzal jinou zbroj ?
Jedná se o společníka/manžela který byl původně NPC bez možnosti oženit se ( ještě že je ta konzole )


Můžeš mi pls říct jak se jmenuje ten cheat ?
Upravil/a lucky999 dne 29.04.2012 21:42
 
Leila
Taky jsem měla Lydii a též zdrhla xD a pak jsem měla ještě Utherd Nezlomnou z Bílýho Průsmyku, tu mi ale zabil ńáký falmer xDKnight
 
maxinik55
Prosím vás, nevíte kde přebývá Faendal? Opustil jsem ho v Bílém průsmyku když sem šel s Farkasem do jakési mohyly či co. No a když sem se vrátil, tak jsem šel do Vorařova znovu pro faendala, ale on neni nikde k nalezení. Prohledal jsem okolí Vorařova i Bílého průsmyku, ale není ani v jeho domě. A je to celkem problém, protože jsem mu dal zbroj cechu zlodějů, kterou bych celkem chtěl zpět a taky jakejsi enchantlej trpasličí luk a naostřenej meč čepelí. A on si s takovým bohatsvím klidně zmizí, neřád jeden..
 
hRDLA
Tak si ho musel nechat někde čekat.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
maxinik55
Nenechal, když jsem si přibral toho Farkase, tak mi to napsalo že se mi vyměnili společnící, a Faendal si to kráčel dolů v bílým průsmyku, a šel prostě dál, nezaobíral jsem se tím kam šel. A teď prostě nikde není. Zvláštní.
 
maxinik55
Tak nikdo očividně neví kde se nachází, tak neexistuje alespoň nějak příkaz abych se objevil u něho nebo tak něco?
 
Hurty
Společníky moc nemusím, a když už tak si vemu sebou Aaelu, akorát se mi pletou do cesty, a je lepší když chodíte sám, naexpíte toho víc...
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
Mopidu
To jo... Když si chci vzít followera, vezmu si buď Kharja (protože je to khajiit) nebo vždy nejlepšího z jeho skupiny
nejlepší lukostřelec: Aela nebo ta Dark Elfka z hospody ve Whiterunu
nejlepší obouručák: Vilkas
nejlepší mág: J'Zargo
nejlepší jednoručák: Dark Brotherhood Initade
nejlepší plíživec: Cicero (pokud vydržíte ty jeho blbý kecy. Někdy dokonce řve "Stop Stop Stop Stop Stop Stop..." nebo "Let's kill someone"Wink
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
maxinik55
Tak ten můj problém s Faendalem je vyřešen, nalezl jsem ho mrtvého za bílým průsmykem Grin
 
Diego
Dobrý se štítem je Goldir, s obouručákem Benor, Kharjo, s jednoručkou Lydia, Deriktus, luk Jenassa, magie J'zargo, Erandur.
 
Thall
Ja mam lesneho elfa Feandala z vorarova ci jak sa vola ta dedina mam ho od zaciatku nieje sice moc silny ale zvykol som si naneho a este nikdy mi ho nezabili
 
Leila
Já nejdřív měla Lydii, ta mi ale zmizela u questu s družníkama a od tý doby jí nemůžu najít, doma neni a mrtvá nebyla. Nevíte kde bych jí mohla najít? Když jsem jíztratila vzala jsem si Utherd Nezlomnou ale tu mi zabil nějaký lehoučký falmer Grin Grin (tolik toho překoná a pak jí zabije jedinný slepý falmer Grin Grin Grin), jednou jsem si omylem zaplatila Marcuria a od tý doby semnou cestuje Wink ale na mzulf si sebou teď vemu tu Brelynu z univerzity Grin
 
Vitek222
Za mnou pořád leze holka z Ledohradské univezrityGrin(umí vyvolat Ledového antronášeGrin)ale nakonec jsem jí musel opustit protože jsem vylezl z jeskyně a ona řekla:Hele jeskyně!Co je asi uvnitř?(kecám pořád jsem ji sundaval ohnivýma koulemaGrin)
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Mew
Leila napsal:
Já nejdřív měla Lydii, ta mi ale zmizela u questu s družníkama a od tý doby jí nemůžu najít, doma neni a mrtvá nebyla. Nevíte kde bych jí mohla najít? Když jsem jíztratila vzala jsem si Utherd Nezlomnou ale tu mi zabil nějaký lehoučký falmer Grin Grin (tolik toho překoná a pak jí zabije jedinný slepý falmer Grin Grin Grin), jednou jsem si omylem zaplatila Marcuria a od tý doby semnou cestuje Wink ale na mzulf si sebou teď vemu tu Brelynu z univerzity Grin


Pokud jsi mág tak doporučuji sebou mít vždy nějakého tanka...Nejlepší je Mjoll z Riftenu...tý doneseš jen meč z Mzinchaleftu a je tvoje...Lydie taky není špatná..a hlavně má přijemný hlas
Ulfrik je zaslepenej a neví co se ve Skyrimu děje.
http://img443.imageshack.us/img443/2340/cutemew.jpg
VĚŘTE NEBO NE !! ALE JÁÁ...JÁ NEJVĚTŠÍ WAREZÁK..SI KOUPÍM PRVNÍ HRU..DIABLO III ( je to z toho důvodu, že na to nejsou cracky..Grin )
 
Leila
Mew: já jsem spíš na těžkou zbroj, ale jsem i mág (když je to zapotřebí Grin). Já tak zkouším všechno no Grin Grin Grin
 
Sidonio
Chtěl bych se zeptat jestli to dělá i někomu jinému, nebo jen mě, mám namysli sochu Ysgramora v jeho hrobce, když jsem tam šel poprvé v rámci questu vyléčit Kodlaka z Lykantropie tak jsem použil jako klíč k otevření brány Wuuthrad ta socha tu sekeru držela, ale když tam jsem tam šel pak např. z Farkasem či Vilkasem také je vyléčit tak už Wuuthrad leží na podstavci a vrátit ho té soše, aby ho držela už nejde, ne že bych měl zavřenou bránu, jen nechci aby se tam jen tak válel na podstavci, chci aby ho pořád Ysgramor držel, jestli jde to nějak přez konzoli?
 
Lord Rade
Určitě je to tak udělané, protože většina lidí si tu zbraň stejně vezme.. Já ji dal myslím Farkasovi. nějaká spouštěcí konzole je zbytečná a pochybuju že někde bude napsaná.. Vždyť je to jedno.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Hard
Není najký chat bay vás mohlo doprovázet víc společníků. Mě sice doprovází Lydie a navíc pes- nějaký Barbas- ale chtěl bych aby se ke mě přidal ještě někdo.
 
Chell
UFO napríklad
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Více společníku- problémový Kharjo Skyrim - dotazy, návody,.. 4 27.06.2016 20:11
Kam mizí společníci? Skyrim - dotazy, návody,.. 16 25.04.2016 21:58
Sám a přitom se společníkem? Skyrim - dotazy, návody,.. 12 14.01.2016 22:40
Společníci ve Skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 10 18.04.2015 12:40
Znovunalezení společníka - Dawnguard Skyrim - dotazy, návody,.. 5 14.10.2014 12:22
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist