Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
BadWolf
Pokusím se přepsat ty znaky které dokážu přečíst nebo si domyslet a také odštípnu kus materiálu pro pozdější výzkum.
Zkusím vyčarovat nějaké kouzlo co znám abych zjistil jak budou trosky reagovat na magicku.
Přečtu nějaké formule daedrického textu co kdyžtak mám z předchozích výzkumů a zkusím experimentovat s kameny duší.
Všechny výsledky zaznamenávám.
Nakonec zkusím jestli bych někde v zemi nenašel stopy někoho kdo tu mohl nedávno být, a jestli mi zbyde čas, najdu si dobré místo na vykopávky které tu někdy v přístích dnech pravděpodobně zahájím.

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Killiaden09
Mezitím co se budou vyplácet peníze poptám se muže na situaci a dění v Markarthu za posledních pár měsíců. Zároveň si zkusím vzpomenout na jeho jméno.
I dig
You dig
We dig
He dig
She dig
They dig

Now ... it's not very beatiful poem ... But it's quite deep...
 
SuperHunter
"Na Taeloře, redguardka co nás zradila."
 
Aurelius
→ Tah 337

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Finn na tvoji reakci jen s povzdechem zakroutil hlavou a následoval zbytek noviců na ubikace. Proběhl jsi přes ubikace a míjel spoustu nervózních noviců a novicek, postávali po chodbě, na schodišti a čekali na nějaké vysvětlení. V druhém patře ubikací postávala profesorka Selena Benochová a Fairwen Spellorová. Spellorová se opírala lotky o zábradlí a hleděla na nastoupené legionáře. Benochová přešlapovala z místa na místo.

Prošel jsi kolem nich a pokračoval dveřmi do ošetřovny. U prvního z lužka jsi spatřil postávat Karlirah, Valindora a Xarii. Valindor zrovna dokončil své léčivé kouzlo a s utřením čela poodstoupil stranou. Xarie se na něj pouze podívala, ale nijak situaci nekomentovala, Karlirah rovněž mlčela. Vyrušil jsi Valindora a položil mu otázku.
„Bariéra je stále aktivní.“ odpověděl ti pohotově, ale zdravotní stav profesorky nijak nekomentoval, „Je rozložena zároveň s hradbou. Jediná možnost jak ji obejít je brána a tu jsme nemohli pokrýt, protože by omezovala i nás.“ dodal následně a podíval se na Karlirah, „Hlídejte Alawen. Má léčba by měla zabrat, ale jestli má nějaké kosti pochroumané bude mít bolesti. Utlumujte jí je buď léčivem nebo magií.“ pokračoval.
„Ano... Ale nepřijde mi, že by nějak výrazně potřebovala tlumit bolest. Ta se netlumí u žádných takovýchto zranění. V podstatě je to jen zbytečné plýtvání magií a léčivem.“ oponovala Karlirah a přísně se podívala na Silverwoodovou, která byla ještě stále pod vlivem Valindorova kouzla a nepůsobila jakoby spala. Xarie se nadechla, že něco pronese, ale nakonec si to rozmyslela.
„Dělejte co jsem vám řekl a nevymýšlejte alternativy. Kdyby jste na jejím místě ležela vy taky by se nešetřilo.“ zdůraznil Valindor, Karlirah už nic nenamítla.

Valindor se zcela otočil a podíval na tebe, „Jak jsem řekl... Bariéra je aktivní pouze bude chtít možná posílit, ale už při takovéhle síle je dostatečně odolná a vytrvalá. Nemám pravdu?“ podíval se na Xarii, která přikývla. „Musíme vymyslet co uděláme s tímhle.“ vytáhl z kapsy svého roucha kámen duší, „Je to kamen v němž je ukryta duše Bothiel. Ten upír nebyl jediný a přijdou další a mnohem silnější...“ povzdech si, „Když ten kámen zničíme budou se nám mstít za jeho zničení. Když jim ho dáme... Svět nejspíš nebude čekat nic pěkného.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Domluvím vám schůzku. Mezitím následujte kolegu do přijímací místnosti. Odložíte tam své zbraně a já pro vás pak pošlu někoho ze služebnictva. Souhlas?“ podíval se na vás a očekával souhlas, který mu dala Thera. Stráž přikývl a odkráčel zařídit schůzku. Ihned se vás ujal jiný stráž.
„Budete muset odložit všechny zbraně co máte včetně magické hole. Obávám se, že i ta je ve výnosu o audiencích.“ vysvětlil a pokynul vás, aby jste ho následovali do sídla. „To kápě by možná bylo také vhodné sundat pokud půjdete na audienci k regentce u komořího by vadit nemělo.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
Opsal sis slova a značky na kousek papíru, silou jsi odštípl kus materiálu a schoval jej do brašny. Postavil jsi se a chtěl seslal kouzlo, abys otestoval jak bude pozůstatek brány reagovat, ale kdosi tě vyrušil.
„Áááá... Další neohrožený badatel, či snad konkurence?“ promluvil k tobě hlas, když jsi se pootočil spatřil jsi Altmera (graf. vzhled - zde) v šedivém ušpiněném rouchu, vybaveného brašnou a dřevěnou magickou holí. „Už jsem to otestoval před tebou... Je to jen škoda many. Nijak to nereaguje. Reagovalo to možná tak před sto lety naposled.“ mávl rukou.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„To jméno mi nic neříká...“ řekl Khajiit a vrátil ti prsten, „Rozhodně bych začal s hledáním odpovědi u redguardů. Jestliže ho vlastnila nějaká místní redguardka nejspíš bude patřit nějakému jejich místnímu odboji nebo nějaké sekce.“ pokrčil rameny, „Víc vám asi neporadím.“ znovu se zamyslel, „Zkoušela jste si ho nasadit? Jestli náhodou nepocítíte nějakou změnu? Nezjistíte jeho očarování? I když... Může to být docela riskantní, když nevíme o jaké očarování jde.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Dalším úderem jsi válečníka už definitivně omráčil, vstal jsi a elfským mečem zaútočil na válečníka, který si na poslední chvíli vyvolal vázaný meč a tvůj úder odrazil. Stejné kouzlo vyvolal i ve druhé ruce. Vesničané se mezitím pustili do ostatních jezdců, ale jejich holé ruce se s dobře cvičenou armádou nemohli rovnat. Belwen stanula čelem proti Veliteli, měl výhodu, byl na koni a byl dost rozjetý.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Killiaden09
Muž se pousmál, když jsi se ho optal na situaci ve městě. „No... Obvykle poskytuji cizincům informace za poplatek padesáti Septimů, ale ve vašem případě udělám výjimku a vezmu si jen polovinu.“ pousmál se, „Za každou vaší dodatečnou otázku, domluveni?“ dodal následně.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neodpovězené tahy
 
Killiaden09
Podívám se na Rigel jestli souhlasí s jeho nabídkou. Pakliže kývne na souhlas zeptám se na situaci ve městě, pakliže ne počkám než zaplatí ustájení a vydám se do města.
I dig
You dig
We dig
He dig
She dig
They dig

Now ... it's not very beatiful poem ... But it's quite deep...
 
BadWolf
"Eeh, toho jsem se bál. Graaz gro-Duruk. A vy jste?"
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Adrian_S
"A co když se o něj postarám já? Schovám ho na místo, kde ho nikdo nenajde a kde bude v bezpečí." zeptám se Valindora, "Pokud zaútočí upíři znova, můžeme jim říct, že ho vzal někdo jiný a odešel s ním pryč." chytnu Valindora za rameno a popojdu s ním kousek stranou, aby nás nikdo neslyšel, "Nebo ho rovnou zničíme. Dělá to jen velkou paseku a nikdo by neměl ovládat upírku." pak se mu podívám do očí a počkám si na odpověď.

Pak, až mi odpoví a bude se chtít vrátit k lóži, zeptám se ho, "Mám obejít všechny komnaty učňů a vysvětlit jim, co se stalo? Jestli ano, vzal bych si sebou Xarii."

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Aurelius
→ Tah 338

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Valindor se při tvých slovech rozesmál, „Fallene upíři nejsou idioti. Prastaří upíři žijí spoustu let, sledují a zkoumají naše pohnutky, intriky a chování. Je takovým laciným trikem neochčijete.“, když jsi ho odvedl stranou, aby jste si mohli promluvit mezi sebou vyslechl tě, „Co myslíte, že udělají upíři až zjistí, že jsme ten kámen zničili? Snad si nemyslíte, že by jen tak smířili a nechali to být.“ zakroutil hlavou, „Je to zapeklitá situace... Musíme ji vyřešit tak, aby Univerzita co nejméně trpěla.“ dodal a vrátili jste se k ostatním.

„Není třeba.“ zadržel tvoji snahu, „Nechal jsem všechny shromáždit na ubikacích, učně i profesory. Pronesu k nim krátkou řeč, aby byli všichni informovani a pak se sejdeme v profesorské komnatě.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Domluvím vám schůzku. Mezitím následujte kolegu do přijímací místnosti. Odložíte tam své zbraně a já pro vás pak pošlu někoho ze služebnictva. Souhlas?“ podíval se na vás a očekával souhlas, který mu dala Thera. Stráž přikývl a odkráčel zařídit schůzku. Ihned se vás ujal jiný stráž.
„Budete muset odložit všechny zbraně co máte včetně magické hole. Obávám se, že i ta je ve výnosu o audiencích.“ vysvětlil a pokynul vás, aby jste ho následovali do sídla. „To kápě by možná bylo také vhodné sundat pokud půjdete na audienci k regentce u komořího by vadit nemělo.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
„Archibald Wolfrey.“ představil se Altmer, „Nemusíte se bát. Já už jsem tohle prozkoumal před lety... Dneska jsem se sem vrátil jen kvůli...“ podrbal se uchem, „No prostě potřebuji trošku větší množství úlomků z pozůstatků brány. Ale není to kvůli tomu, že bych byl ničitel památek. Já... Ehm... Potřebuji to pro svoji kolegyni z Imperial City.“ podíval se na tebe, „Já bych rozhodně nikdy památky neničil. Leda čistě z vědeckých důvodů.“ dodal rychle.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„To jméno mi nic neříká...“ řekl Khajiit a vrátil ti prsten, „Rozhodně bych začal s hledáním odpovědi u redguardů. Jestliže ho vlastnila nějaká místní redguardka nejspíš bude patřit nějakému jejich místnímu odboji nebo nějaké sekce.“ pokrčil rameny, „Víc vám asi neporadím.“ znovu se zamyslel, „Zkoušela jste si ho nasadit? Jestli náhodou nepocítíte nějakou změnu? Nezjistíte jeho očarování? I když... Může to být docela riskantní, když nevíme o jaké očarování jde.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Dalším úderem jsi válečníka už definitivně omráčil, vstal jsi a elfským mečem zaútočil na válečníka, který si na poslední chvíli vyvolal vázaný meč a tvůj úder odrazil. Stejné kouzlo vyvolal i ve druhé ruce. Vesničané se mezitím pustili do ostatních jezdců, ale jejich holé ruce se s dobře cvičenou armádou nemohli rovnat. Belwen stanula čelem proti Veliteli, měl výhodu, byl na koni a byl dost rozjetý.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Killiaden09
Rigel s neochotou přikývla neboť jí bylo jasné, že placení zůstane opět na ní. Vyplatila požadovanou částku za ustájení a následně za odpovědi. Muž spokojeně přitáhl talířek a pousmál se, „Situace ve městě není dobrá... Zapřísáhlí pořádají své krvavé rituály, povraždili několik význačných členů... Je to strach vyjít do ulic. Také jsem zaslechl, že dnes večer se má konat další krvaví rituál. Nějaký, který zahrnuje oběť ženy předchozího Jarla. Smutné...“ po celou dobu co muž mluvil ses snažil rozpomenout si na jeho jméno, teprve když dohovořil tě napadlo. Jedná se o Igora Goldssona.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neodpovězené tahy
 
BadWolf
"A na co je potřebuje ona?"
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Killiaden09
„Děkuji za informace Igore…" řeknu a naznačím aby byl potichu. Poté se vydám do města.
I dig
You dig
We dig
He dig
She dig
They dig

Now ... it's not very beatiful poem ... But it's quite deep...
 
Adrian_S
"Já řekl ostatním, abychom se do hodiny sešli v učebně runové magie. Tam teďka nikdo nebude, a asi je to nejlepší místo na diskuzi." zahledím se na něj, "Avšak, nechci vám do toho mluvit, mistře."

Pak se jen ukloním a odejdu k oběma kantorkám, kde počkám na další dění.

Upravil/a Adrian_S dne 30.08.2017 23:20
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
Beze slova následuji strážného a Theru do audienční místnosti, kde si odložím oba meče a vyčkám dalších instrukcí.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
Budu se spíše bránit válečníkovým útokům a počkám až ho trochu obě kouzla vyčerpají.
 
SuperHunter
"Nezkoušela, ale ta redguardka ho nosila bez problémů," namítnu
 
Aurelius
→ Tah 339

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Valindor si při tvých slovech povzdechl, „Měl jste tohle domlouvání nechat na mě. Zbytečně to zhoršuje už tak dost strašný chaos. Nehledě na to, že učebna Runové magie se nesmí používat pro jiné účely než pro přednášení runové magie. Na to jsem byl upozorněn hned co svém 'návratu'.“ lehce se při posledních slovech pousmál a podíval se na Karlirah, „Vám je úkol jasné a my můžeme pokračovat na ubikace.“ dodal následně a vybídl vás k cestě z ošetřovny. Zanechali jste tak Karlirah se Silverwoodovou osamotě.

„Takže jsme domluveni?“ pootočil se cestou ke dveřím na Xarii.
„Řekla bych, že ano. Já v tom nevidím sebemenší problém.“ přikývla mu souhlasně a následovala ho ven. Před dveřmi jí pustil zdvořile před sebe, rovněž nechal projít i tebe. Ihned jsi se s Xarii zařadil ke zbytku členů sboru a vyčkával co bude následovat. Valindora cestou k zábradlí odchytla Lora, která mu cosi pošeptala a Valindor jen přikývl a pokračoval dál. Opřel se o zábradlí a rozhlédl se. Část noviců byla obestoupena podél schodiště, jiní stáli dole pod ním a hleděli vzhůru na Valindora s očekáváním nějakého vysvětlení. Finn a Bdící postávali u vchodu do ubikací s přísným výrazem ve tváři.

„Nebyl jsem na nějaký proslov k vám připraven, ale nezbývá mi než vás seznámit s novinkami, které vás v následujících dnech čekají.“ začal pozvolna, „Pro některé z vás bude asi jedna z nejdůležitějších zpráv, kterou se vám nyní pokusím sdělit zdrcující. Nicméně věřím, že společně tuto radikální a náhlou změnu překonáme a jako Univerzita ji ustojíme.“ odmlčel se krátce a znovu se rozhlédl, „Než vám ji sdělím je nutné vyřešit jeden menší detail. Já...“ přiložil ruku na hruď, „Jsem Valindor Benoch, bratr profesorky Seleny Benochové. Starší učni si mě pamatují z hodin Obnovy, když jsem tu před lety učil a někteří mě buď potkali na chodbě nebo na nějaké z přednášek, kterou jsem náhodně měl kvůli záskoku.“ znovu se odmlčel, „Tou zarmucující zprávou pro vás je nečekané odstoupení Dremwuse Palagána z funkce Arcimá-“ nestihl doříct neboť ubikacemi zazněl radostný křik a zvolání. Valindor se po reakci jen ušklíbla dodal, „Možná jen pro některé zarmucující...“ a natáhl ruce, aby dal najevo, že mají opět utichnout. „Dremwus Palagán musel takto reagovat z určitých důvodů, které zasáhli i jeho zástupce profesora Icaria Globulla, který rovněž odcestoval. Oba ale na Univerzitě zůstávají jako zástupci Arcimága.“ opřel se o zábradlí, „Do funkce Arcimága jsem byl jmenován přímo svým předchůdcem přesně jak to stanovuje zákoník a řád Univerzity. Mé jmenování je písemně potvrzeno.“ pokračoval následně, „Každý kdo by mým slovům nevěřil může se osobně přijít přesvědčit. To by bylo asi ke změně vedení Univerzity... Zásadní změny neočekávejte, hodlám plně navázat na politiku Univerzity, kterou vedl můj předchůdce.“

Sledoval jsi reakce svých kolegyň. Všiml sis, že Spellorová překvapeně cosi zamumlala, když Valindor oznámil vstup do funkce. Selena se pouze pousmála, ale nijak jinak jmenování svého bratra ani odchod Palagána nekomentovala. Xarie která o jeho jmenování nejspíš věděla z ošetřovny jen zatleskala společně s ostatními učni.

„Profesorský sbor zůstane zachován, profesor Palagán bude vyučovat lektvary a elementovou magii, nově také ochranu proti temné magii, kterou hodlám opět zavést jako povinný předmět, profesor Globullus bude pokračovat ve vyučování stejných předmětů jako doposud. Zítra pojedeme přesně podle rozpisu přednášek s jedinou výjimkou, že v případě nedostavení jmenovaných profesorů za ně zaskočí profesorka Spellorová a kolegyně Viciová, ale myslím, že k tomu nedojde.“ odmlčel se.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Následoval jsi stráže, odložil si v místnosti své zbraně a vyčkal na další instrukce. Thera rovněž zanechala vše co by mohlo být považováno za zbraň. Nemuseli jste čekat dlouho, stráž, který vám domlouval schůzku se brzy vrátil s informací o vašem přijetí. Ihned vám pokynul, aby jste ho následovali do jiné místnosti v hradě. Prošli jste chodbou a zabočili do jiné místnosti. Byla užší a měla jen jedny dveře, okem měla rovněž pomálu a poskytovala tak Theře dokonalé temné místo osvětlované především svícny.

„Komoří dorazí každou chvíli. Mezitím se můžete usadit.“ pokynul vám stráž a odešel ven z místnosti, zavřel dveře a nejspíš zůstal stát před nimi. Uvnitř místnosti se krom svícnů nacházel i stůl a pár starých skříní.
„Zajímavá 'audienční' místnost...“ pronesla Thera a rukou přejela po stole, který na sobě měl vrstvu prachu. „Nejspíš moc návštěv nemají.“ dodala následně a oprášila si židli, aby se na ní mohla usadit. Jakmile usedla na židli ozvaly se za dveřmi hlasy, jeden patřil stráži a druhý nejspíš komořímu.

Dveře se lehce pootevřely když jeden z nich sáhl na kliku, nakonec se zavřeli a jejich tlumená diskuze pokračovala za dveřmi, když skončila dveře se znovu otevřely a vešel muž (graf. vzhled - zde) v honosnějších hadrech s odznakem komořího na hrudi. Přísně se rozhlédl po místnosti, zůstal stát u pasu měl připnutý ebonitový meč a dýku. Thera ihned vylétla ze židle jakoby spatřila ducha. Při pohledu na komořího tvář a jeho výrazné rudé oči jsi neměl sebemenší pochybnost, že se nejedná o upíra.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
„Zas tak důvěrně se mi nesvěřuje.“ Wolfrey pokrčil rameny, „Nejspíš k nějakému rituálu... Ale není to žádná kultistka nebo vyznavačka daeder to rozhodně ne.“ kroutil hlavou, „Je to hodně mocná kouzelnice a také velmi půvabná, elegantní ta by se s nějakými daedrami nezahazovala.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„No... V tom případě by vám nemělo při nasazení hrozit žádné nebezpečí.“ řekl Khajiit a pootočil se na Ayrenn. Dveřmi do komnaty vešla se zaklepáním jedna z redguardek.
„Pane... Všechno jsme na váš rozkaz vyčistili.“ pronesla směrem ke Khajiitovi, který jen přikývl.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Válečník se ukázal jako velmi obratný soupeř v souboji se dvěma zbraněmi proti jedné, dlouhou dobu tě zaměstnával svými rychlými a nebezpečnými údery, nakonec však odvolal druhý vázaný meč a posílil svůj první, kterým ještě prodloužil jeho čepel a udělal z něj obou-ruční. Několikrát prudce švihl a donutil tě ustoupit o pár kroků vzad. Válečník tě vyzval k složení zbraní.

Vesničané mezitím utrpěli těžké ztráty na životech. Jezdci je nemilosrdně za zradu trestali a nehodlali s tím přestat ani poté co jich několik zahynulo ve spárech rozzuřených přeživších vesničanů. Většina válečníků nenalezla rychlou smrt, ale bolestivou neboť je vesničané umlátili vším co měli po ruce.

Belwen mezitím úspěšně uhnula útoku Velitele, otočila se vyčkávala na další. Velitel rozzuřeně otočil koně, pobídl jej a vyrazil znovu proti elfce. Jeden z vesničanů proběhl mezi nimi, mířil ke zvonu. Velitel se ihned ohlédl, změnil směr jízdy a vyrazil proti válečníkovi. Belwen cosi křikla a rozeběhla se za velitelem s mečem v ruce.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Killiaden09
Igor spokojeně přikývl, přesypal mince z talíře do měšce a vrátil se ke své práci stájníka. Zavelel jsi směrem k bráně a v doprovodu svých společníků k ní vyrazil. Bránu střežila čtveřice potetovaných a pomalovaných válečníků, kteří na sobě měli jen několik potrhaných hadrů charakteristických pro Zapřísáhlé. Nevraživě na vás hleděli, ale přesto vás nechali projít bez problémů.

Jen jsi prošel branou a čekalo tě nemilé překvapení. Místo tržiště jsi jako první spatřil provizorní arénu ve které se do krve v bahně mlátila dvojice žen, ozbrojené byly pouze provizorními zbraněmi, potetovaná žabikuchem a druhá byla nejspíš beze-zbraně. Blondýnka (graf. vzhled - zde), která neměla příliš navrch při tvém příchodu ti byla povědomá. Vší silou se snažila zadržet ruku své sokyně, která jí hodlala podříznout hrdlo žabikuchem. Kolem provizorní dřevěné ohrady vymezující arénu postávala řada válečníků Zapřísáhlích, ženy, děti, ale i obyčejní měšťané, kteří byli ušetřeni. Sázkař stojící za dřevěným pultem přijímal jednu za druhou a spokojeně chrastil měšcem. Také sis všiml staršího muže (graf. vzhled - zde), který postával opodál a přihlížel celému souboji, rovněž ti přišel trochu povědomí.
„Tamto vypadá jako legát Isaac... Myslíte, že je to možné?“ zeptala se tiše Rigel a pokynula hlavou směrem ke staršímu muži v otrhaném oděvu dělníka v dolech.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 02.09.2017 11:37
 
Adrian_S
Počkám, až domluví, pak až se rozejde shromáždění, předstoupím k němu a pošeptám mu, "Tak je to přeci pravda... Víte, je to nečekané toto zaslechnout." natáhnu k němu ruku, "Blahopřeji vám, mis... arcimágu. Ještě jednou bych se chtěl omluvit za předešlé minuty... bylo to trochu chaotické." a pokynu hlavou na znamení úcty.

"Takže... co teď?"

Upravil/a Adrian_S dne 02.09.2017 11:00
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
,,Pěkný den přeji, pane komoří, i když je poněkud deštivý." pohotově pronesu ve snaze skrýt své překvapení, udělám pár kroků k němu a pokynu rukou směrem k Theře: ,,Její jasnost Felisa Demnevanni by se ráda setkala s dvorní kouzelnicí Chorrolského hrabství." přičemž budu opatrně vyčkávat jeho odpovědi.

Bez stříbrných zbraní proti němu moc šancí nemám. Navíc mi kroužková zbroj bude proti jeho ebonitovému meči nejspíš k ničemu. Pokud je to skutečně onen prastarý upír, tak si bude v tuhle chvíli nejspíš jistý tím, že má nad docela slušnou námi převahu, nehledě na to, že bude z prvního pohledu vědět, že je z Thery upírka.

Upravil/a Sarako dne 02.09.2017 13:31
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Killiaden09
,,Hádám že ano..." špitnu Rigel a pomalu se k němu vydám předstíraje že se snažím najít lepší uhel ze kterého bych mohl sledovat dění v aréně. Až k němu dojdu potichu se zeptám ,,Légát Issac?"
I dig
You dig
We dig
He dig
She dig
They dig

Now ... it's not very beatiful poem ... But it's quite deep...
 
scorpioncz
"Ahoj Scipio! Koukám, že za tu dobu, co jsem byl mimo, se toho tu docela změnilo. Zvláště ve směru obránců vily ..." S povytaženým obočím jsem se na něj podíval, ale pak jen zakroutil hlavou. "Rád tě vidím ... co se to zase děje za politické hašteření? Valerius se za mě přimluvil, aby mne pustili ... co ti nahoře plánují?"
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
→ Tah 340

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„Situace není nejlepší Škorpiasi...“ povzdech si Scipio jakmile tě přivítal, Flavius se mezitím odebral najít Lauranu. Mlčel jakoby váhal jestli má pokračovat nebo raději mlčet, „Myslím, že dnes nebudeme řešit politiku. Ženský už mají politiky po krk a já jsem musel Lauraně slíbit, že tě z ní vynechám.“ řekl nakonec.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Než se rozejdete po svém... Platí zpřísněná pravidla opouštění Univerzity. Týkají se především těch, kteří mohou procházet branou a dostat se tak do města. Brána Univerzity se zavře přesně v sedm hodin večer a bude otevřena s sedm hodin ráno. Pozemky Univerzity budou přístupné až do deváté hodiny večerní, ale všichni kdo budou chtít trávit čas venku po sedmé hodině se nahlásí dozoru. Pro zítřejší den je to tuším profesorka Spellorová.“ poukázal směrem ke své kolegyni, která z jeho slov nebyla příliš nadšená, ale jen přikývla.

„Musíme předejít tomu co se stalo dnes ve Velkém sále. Bdící Talar přislíbil, že bude po nějakou dobu dohlížet na Univerzitu. Bude dělat namátkové kontroly. Pokud by jste náhodou přišli do kontaktu s upírem neprodleně ho vyhledejte, podá vám protilátku, která zabrání možné přeměně.“ pokračoval Valindor, „To je vše. Můžete jít.“ s těmito slovy nechal rozejít všechny přítomné. Jako první k Valindorovi vyrazila Spellorová.
„Gratuluji vám Valindore. Doufám, že pod vaším vedením bude Univerzita i nadále spolupracovat s Aldmerským spolkem a Thalmorem.“ pronesla během potřásání rukou, Valindor jen s mírným úsměvem přikývl. Spellorová pustila jeho ruku a odebrala se svou vlastní cestou.
„Páni... Nečekala jsem, že bych pod tebou někdy 'pracovala'...“ přiznala s úsměvem Selena, když přistoupila ke svému bratrovi a chtěla mu poblahopřát. „Věřím, že z tebe bude dobrý Arcimág.“ dodala následně a doplnila potřesení rukou i polibkem na bratrovu tvář. Valindor se jen pousmál. „Mimochodem... Pak bych s tebou potřebovala něco probrat.“ řekla na závěr.
„Pak to probereme.“ přikývl Valindor a pokynul sestře, aby na něho počkala. Selena tak uvolnila místo Xarii, která rovněž potřásla rukou a popřála mnoho štěstí novému Arcimágovi. „My jsme také domluveni.“ okomentoval to celé Valindor a když mu Xarie přikývla odebrala se svým vlastním směrem.

„V pořádku. Nechte to být.“ přikývl na tvou omluvu Valindor a poté se podíval na svoji sestru, „Každopádně zítřek pro nás bude trošku chaotičtější. Lora mi oznámila, že Belius utrpěl nějaké zranění. Údajně se z toho dostane, ale není jasné jestli bude zítra fit.“ promnul si bradu, „Každopádně pojedeme úplně normálně podle Globullova rozpisu. Palagán i Globullus by měli dorazit, když nedorazí tak za Palagána zaskočí Viciová a za Globulla Spellorová. Já bych přinejhorším převzal tu sérii přednášek po Beliovi, kdyby náhodou nebyl schopen učit.“ pronesl k tobě a Seleně, „Seleno ty asi budeš muset ještě zítra zaskočit za Alawen. Nemyslím si, že to vyleží.“
„Samozřejmě.“ kývla hlavou Selena, „Počítala jsem s tím... Globullus mi říkal, že má mít zítra Alawen volno.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Komoří přikývl na pozdrav, ale ihned ti rukou pokynul, aby sis držel odstup. Zastavil se kus od Thery, schoval své ruce za záda kde je sepnul a hleděl přímo na Theru. „Její 'jasnost' má bohužel smůlu.“ pootočil hlavu k tobě, „Paní Helbone čelí obvinění z pokusu o podílení se na převratu, prozatím byla vsazena do domácího vězení, ale rozsudek bude vykonán brzy.“ odmlčel se, „Proč její 'jasnost' chce vidět zrádkyni?“ podíval se zpříma na Theru.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
„Zas tak důvěrně se mi nesvěřuje.“ Wolfrey pokrčil rameny, „Nejspíš k nějakému rituálu... Ale není to žádná kultistka nebo vyznavačka daeder to rozhodně ne.“ kroutil hlavou, „Je to hodně mocná kouzelnice a také velmi půvabná, elegantní ta by se s nějakými daedrami nezahazovala.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„No... V tom případě by vám nemělo při nasazení hrozit žádné nebezpečí.“ řekl Khajiit a pootočil se na Ayrenn. Dveřmi do komnaty vešla se zaklepáním jedna z redguardek.
„Pane... Všechno jsme na váš rozkaz vyčistili.“ pronesla směrem ke Khajiitovi, který jen přikývl.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Válečník se ukázal jako velmi obratný soupeř v souboji se dvěma zbraněmi proti jedné, dlouhou dobu tě zaměstnával svými rychlými a nebezpečnými údery, nakonec však odvolal druhý vázaný meč a posílil svůj první, kterým ještě prodloužil jeho čepel a udělal z něj obou-ruční. Několikrát prudce švihl a donutil tě ustoupit o pár kroků vzad. Válečník tě vyzval k složení zbraní.

Vesničané mezitím utrpěli těžké ztráty na životech. Jezdci je nemilosrdně za zradu trestali a nehodlali s tím přestat ani poté co jich několik zahynulo ve spárech rozzuřených přeživších vesničanů. Většina válečníků nenalezla rychlou smrt, ale bolestivou neboť je vesničané umlátili vším co měli po ruce.

Belwen mezitím úspěšně uhnula útoku Velitele, otočila se vyčkávala na další. Velitel rozzuřeně otočil koně, pobídl jej a vyrazil znovu proti elfce. Jeden z vesničanů proběhl mezi nimi, mířil ke zvonu. Velitel se ihned ohlédl, změnil směr jízdy a vyrazil proti válečníkovi. Belwen cosi křikla a rozeběhla se za velitelem s mečem v ruce.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Killiaden09
Starý muž v hornickém oděvu jen malinko přikývl hlavou, když jsi se k němu přesunul. Nikdo z přihlížejících tomu nevěnoval pozornost, všichni hleděli na dvojic žen mlátící se hlava nehlava v bahnité aréně. „Jestli jste přítel legie... Vybral jste si špatné město.“ šeptl potichu a pomaličku odstoupil stranou a uvolnil tak nedočkavcům své místo. Pomaličku se na tebe otočil, prohlédl si tě i Rigel, která tě následovala. Zbylí společníci se pro jistotu rozprostřeli kolem arény, aby nebudili pozornost.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 03.09.2017 00:56
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist