Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Čtvrté výročí vydání Skyrimu
JayCube
Všechny vás tu zdravím!
Pokud se nepletu, tak dnes jsou to přesně čtyři roky od vydání Skyrimu. Tak jsem se rozhodl si ho znovu projít a tentokrát se o to podělit se světem. Proto bych vás rád pozval na svou Youtube stránku:

https://www.youtu...rGROp-QK5A

Rád bych znal váš názor (i ten negativní Grin). Upozorňuji, že videa komentuji v angličtině. Moje angličtina sice stojí za ..., ale je to skvělý způsob, jak se zlepšit.
 
KinimodLP
Zkus použít přízvuk (britský, americký). Jinak skončíš jako ViralBrothers, jednou možná i odběrama, ale hlavně tou českou angličtinou, kterou provozují Grin Jinak pěkné miniatury a hlavně úvodka: With really bad english Grin A jestli si chceš nahnat diváky zkus točit novější hry nebo ty které na YT nejsou zas tak populární Wink
Upravil/a KinimodLP dne 11.11.2015 22:18
 
JayCube
Díky. S tím přízvukem máš pravdu, ale jsem prostě Čech skrz na skrz Grin. Snad se mi to povede zlepšit. Jinak s tím výběrem her máš asi pravdu, možná zkusím přidat i nějaký méně známy kousek.
 
nagasadowcz
Viděl jsem jen kousek, páč na LP moc nekoukám, ale zdá se mi, že angličtinu máš velmi slušnou. Přízvuk je sice nepopiratelný, ale je ti dobře rozumět a nejebeš gramatiku. Jako angličtinář jsem spokojen Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
JayCube
No ještě že jsi neviděl zbytek. Někde jsem tam použil "He do ..." místo "He does ...". Zrudnul jsem studem hned jak mi to došlo Grin.
 
SuperHunter
To je docela běžná chyba Grin
 
Ranashi
Zdravím.
Měl jsem stejný nápad jako JayCube. Také jsem znovu rozjel Skyrim, ale s českým komentářem. Přiznávám, že někdy použiji jak se říká "dlaždiče" a tu sprostotu prostě řeknu.
https://www.youtu...bXvxXNOaMA

Krom Skyrimu mám v plánu i sérii her Call of Duty. Ideálně od prvního, až po nejnovější díl.
A aby to nebylo tak jednoduchý, tak hraji na obtížnost: Veterán.

Videa budou vycházet v úterý a čtvrtek.
Za jakoukoli návštěvu kanálu a kritiku díky.
 
https://www.youtube.com/channel/UCFIclaozLUJHHbXvx
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Vyděláváte si štípáním dříví? Skyrim - modifikace 5 15.12.2016 13:37
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4085 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4646 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist