Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Boj v Urshilaku campu
Adrian_S
Ahoj,

nevím, jestli si někdo na tohle z vás vzpomene (ale třeba Whirt nebo Nerevar by mohl vědět), ale před nějakou dobou jsem dostal do ruky TES: Morrowind a momentálně ho hraju. Zatím jsem se nevrhl do hlavní dějové linie (za to ty vedlejší frakce - Cech bojovníků, mágů, Morag Tong, Velký rod, ty už mám skoro hotové), a právě mi zbývá ještě pár posledních úkolů pro dunmerský chrám. Abych se stal Patriarchou, musím navštívit daedrické sochy a obětovat tam cosi.. Ale v tomhle nemám problém.

Problém nastává, když mi "arcikněz" (nevím, jak ho mám správně pojmenovat) ve Vivecu řekne, že jsem zabil jednoho z vůdců Ashlanderů a nedá mi úkol.

Bohužel, je to pravda, když jsem procházel krajinou, došel jsem až do Urishilak kempu (severovýchodně od Gnisis) a kecal tam s lidma. Pak se najednou stalo, že během rozhovoru zaútočil vůdce a já se jen bránil. A zabil ho.. Ale od té doby, když vyjdu ven, tak se mnou nikdo nemluví (pořád je v nabídce rozhovoru pouze text "Zabil jsi jednoho z nás. Zaplatíš za to svou krví!" a nemůžu je ani přesvědčit - osobnost lvl 40).

Prvně jsem chtěl vůdce oživnout, ale než jsem se k němu dostal, jeho tělo zmizelo. (a lidi stále útočili). Tak jsem je pomocí konzole uklidnil a vůdce (a ještě jednoho Dunmera, kterého jsem omylem zabil -> připletl se mi pod čepel) oživil.
Však, nikdo z nich nechce mluvit a pořád na mě s tím samým textem, že mě zabijou...

Nemáte někdo tušení, jak bych to "mohl" uklidnit, aniž bych si musel nahrávat starší pozici (což je tak -50 dní a 3/4 objeveného Vvardenfellu)?? Uvítám řešení pomocí konzole.

Originálku mám.

Jen pro připomenutí: NE, ještě nedělám úkoly pro Nerevarina!
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Readyxx
tak tohle je dost blba situace , na tohle maji obvyvatele morru pamet Smile zkus pro ne splnit par ukolu,ale to pujde az budes v hlavni dejove lince aby te prohlasili za nerevarina... jinak co se tyce prikazu tak zkuz prohledat net ,byl tam i jeden prikaz co zpusobil ze se ti ten q splnil automaticky
 
https://www.facebook.com/zdenek.hradil.71
Adrian_S
Ono, já vůbec s nima nemůžu mluvit! Takže, nepředpokládám, že budu moct navázat rozhovor i potom, co se k nim dostanu přes Čepele... :/

A net.. ten jsem prohledával včera dlouho a narazil jsem (zatím) na příkazy:
1) aby přestali bojovat
2) aby hned neútočili
3) aby mě "vřele" uvítali (jenže to se objeví "Zabil jsi jednoho z nás...")
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Readyxx
urco ten prikaz byl.. ale bohuzel si po 10letech pamatuji jen nesmrtelnost Smile..zatim sem nasel jen player->ClearInfoActor
RA
ResetQuest QuestID

a pokud ani jedno..tak to holt prekousnout a nahrat pozici..a pak uz jen ukladat ukladat Frown
 
https://www.facebook.com/zdenek.hradil.71
Adrian_S
Tak ve volné chvíli jsem se na to vrhnul a pokusil se udělat pár Q pro Čepele. První 3 šly samy (vlastně "jen" zjišťovat info). Pak, když mě chtěl Caius poslat do Urshilaku campu, tak mi řekl:

"Chtěl jsem tě poslat do Ursihlaku campu, ale tamní vůdce Sol-Matuul zemřel. A ty jseš za to zodpověděný!! Je mi jedno, co měl v plánu s tebou císař, VYPADNI! A už se nikdy nevracej!! Nezajímají mě tvé výmluvy!!"

(pod textem bylo ještě něco ve smyslu: "Tvůj hlavní osud se zde uzavírá")

Zkusil jsem i tvoje příkazy do konzole, ale nijak nepomohly.. :/

Nu což, tak se nejspíš za první postavu nedozvím, kdo to je Nerevarin... Kašlu na to, balím se do Žalovína! (DLC: Tribunal)
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Readyxx
urcite nad morrem nelamej hul,kdyz sem to nekdy v roce 2003 zapnul poprve ja ,tak sem to po prvnim ukradenem predmetu a nasledne smrti od strazi vypl na pul roku,,ale postupne sem se tim prokousal a musim rict ze pro me osobne se to radi mezi nej rpg a v serii tes lepsi dil neni.. oblivion a skyrim jen slabouckej odvar ..

jinak se hl udalost da dokoncit i bez toho ,,,staci sehnat potrebne predmety a zabit dagoth ura a nakonec ti vsichni budou dekovat a budes pro ne nerevarin Smile

jinak jak sem uz psal pred tim no .. ukladat ,ukladat a zalohovat urci driv jak po 50 dnech Smile
 
https://www.facebook.com/zdenek.hradil.71
Adrian_S
Já nelámu hůl, jen prostě vypouštím hlavní linii s tím, že ji možná někdy dokončím (za první postavu). Jestli budu hrát i za další, tak už si budu dávat set-sakramenstký pozor!

Ale prostě teďka nehodlám řešit, jak mám situaci zachránit...
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist