Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé
hRDLA
tak tomu se říká kvalitní shitposting

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Tasemnice
To je jeden z těch obrazů, které mají hloubku. Blažený výraz v tváři žížaly nutí člověka přemýšlet.
Ona ví něco, co my nevíme. Objevila smysl života? Je skutečné štěstí v jednoduchosti života tvora, který se jen vrtá v hlíně a nemá touhy ani trápení?
Jemné detaily obrazu vtáhnou pozorovatele přímo do scény a naplní jeho mysl až zenovými myšlenkami.
 
Lord Rade
To je ten kluk, kterého se Mike zastával, protože si myslel, že je postiženej Wink
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Regokramphyrio
Ale no tak. Nechápete to, jste moc primitivní, jediná tasemnice v tom vidí to kouzlo.
 
Tasemnice
Asi jsem měla jít studovat teorii umění, šlo by mi to.
 
Adrian_S
Fórané, mám menší problém se Skyrimem.. Jako spíš s doplňkem, než s nějakou procesní chybou..

Mám společníka a koně. Potřebuji, aby onen společník sedl na koně. Ale ať už pomocí cheatů nebo módu ATF (Amazing follower tweaks) ho tam nemohu dosadit. Nemáte někdo nějaký tip?

Díky
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
SuperHunter
Zkus Convenient horses
 
Adrian_S
Problém je ještě ten, že nemám SKSE a nehodlám si ho pořizovat (kvůli pár snímků se mi to nevyplatí).

Třeba.. nějaký tip z CK nebo.. ehm.. už mě nic nenapadá.. Teď večer už stejně nebudu nic zkoušet...
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
SuperHunter
počkej SKSE má nějakej vliv na FPS hry ? Grin
 
Adrian_S
Některé "dobré" módy jedou pouze na SKSE (třeba ukazování času, barevné ikonky, ten tvůj "koňskej" a co já vím ještě...) Já to nemám, protože to by se mi rozhodil inventář, na který jsem zvyklý a vyhovuje mi.

Ještě jsem si našel jeden mód, který by mi mohl snad pomoct, ale.. nějak mi nefunguje.. Budu to muset zkusit zítra..

Mód

Upravil/a Adrian_S dne 03.04.2016 23:50
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
SuperHunter
Ty myslíš SkyUI Adri, že jo ? Grin

No to je jedno, hlavně že sis našel alternativitu. Wink
 
Adrian_S
Tak jsem si dlouhou dobu hrál s oním módem, který jsem našel.. a nefungoval.. Ze zoufalosti jsem zkusil ještě ten od SuperHuntera..

TO JE BÁÁÁÁÁÁSEŇ!!! Krásný! Nádherný!!! Smile Funguje to na poprvé.. stačí nainstalovat (i přes NMM, není třeba SKSE nebo SkyUI), počkat si chvíli ve hře, než se koně "přeorientují" pro všechny frakce, udělat v nastavení (jak jsou vrozené schopnosti) menší úpravy (zapnout možnost pro followery, mít koně) a... vida! Už na nich sedí a jede za vámi!

Wink

Huntře, díky za tenhle tip. Je fakt úžasný!! Wink
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
SuperHunter
Rád sem pomohl Wink
 
SeveruS
Adrian_S napsal:
Tak jsem si dlouhou dobu hrál s oním módem, který jsem našel.. a nefungoval.. Ze zoufalosti jsem zkusil ještě ten od SuperHuntera..

TO JE BÁÁÁÁÁÁSEŇ!!! Krásný! Nádherný!!! Smile Funguje to na poprvé.. stačí nainstalovat (i přes NMM, není třeba SKSE nebo SkyUI), počkat si chvíli ve hře, než se koně "přeorientují" pro všechny frakce, udělat v nastavení (jak jsou vrozené schopnosti) menší úpravy (zapnout možnost pro followery, mít koně) a... vida! Už na nich sedí a jede za vámi!

Wink

Huntře, díky za tenhle tip. Je fakt úžasný!! Wink



Ještě jednou si pořádně po sobě přečti cos tu napsal. To nadšení je téměř hmatatelné..... A to sis do hry jen přidal mód, který vylepšuje to co kolem koníčků jaksi opomenuli tvůrci.
Fajn.
Tak si teď ještě nainstaluj SkyUI a SKSE a možná se blahem poděláš...... Wink
SkyUI toho umí vážně hodně užitečného, kdybych to měl vše vypsat, psal bych to dlouho, dám jen jeden příklad: stiskem jedné jediné klávesy dokážeš svou postavu, klidně během boje kompletně přestrojit i přezbrojit. Jdeš si špacírem lesem , třeba sbírat houby, přepadnou Tě banditi, zmáčkneš čudlík a v tu ránu jsi v plné zbroji, pazoury plné zbraní, včetně posilujících šperků, nebo třeba i konkrétního řevu. Zmáčkneš jinej čudlík a je z Tebe rázem třeba bojovej mág, nebo Slavík, cokoli.....
Prostě boží mód.
A přehlednost + kreativita ( nevím jak to lépe nazvat ) inventáře Ti možná přivodí orgasmus.... Grin
http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
Adrian_S
SeveruS napsal:
Adrian_S napsal:
Tak jsem si dlouhou dobu hrál s oním módem, který jsem našel.. a nefungoval.. Ze zoufalosti jsem zkusil ještě ten od SuperHuntera..

TO JE BÁÁÁÁÁÁSEŇ!!! Krásný! Nádherný!!! Smile Funguje to na poprvé.. stačí nainstalovat (i přes NMM, není třeba SKSE nebo SkyUI), počkat si chvíli ve hře, než se koně "přeorientují" pro všechny frakce, udělat v nastavení (jak jsou vrozené schopnosti) menší úpravy (zapnout možnost pro followery, mít koně) a... vida! Už na nich sedí a jede za vámi!

Wink

Huntře, díky za tenhle tip. Je fakt úžasný!! Wink



Ještě jednou si pořádně po sobě přečti cos tu napsal. To nadšení je téměř hmatatelné..... A to sis do hry jen přidal mód, který vylepšuje to co kolem koníčků jaksi opomenuli tvůrci.
Fajn.
Tak si teď ještě nainstaluj SkyUI a SKSE a možná se blahem poděláš...... Wink
SkyUI toho umí vážně hodně užitečného, kdybych to měl vše vypsat, psal bych to dlouho, dám jen jeden příklad: stiskem jedné jediné klávesy dokážeš svou postavu, klidně během boje kompletně přestrojit i přezbrojit. Jdeš si špacírem lesem , třeba sbírat houby, přepadnou Tě banditi, zmáčkneš čudlík a v tu ránu jsi v plné zbroji, pazoury plné zbraní, včetně posilujících šperků, nebo třeba i konkrétního řevu. Zmáčkneš jinej čudlík a je z Tebe rázem třeba bojovej mág, nebo Slavík, cokoli.....
Prostě boží mód.
A přehlednost + kreativita ( nevím jak to lépe nazvat ) inventáře Ti možná přivodí orgasmus.... Grin


Náh.. Grin to bylo jen "chvilkové" nadšení... prostě po dlouhé době, kdy se nic nedařilo, se našel jednodušší způsob..

SKYUI a další věci pořizovat nebudu.. nemám to zapotřebí. Stejně.. já už vlastně nehraju, pro vytváření obrázků mi bohatě postačí to, co teď mám.. Navíc, PC během spuštění hry hučí, jak když se rozjede jaderný reaktor (předpokládám, že mám nedostatečný procesor)... Takže..

V téhle chvíli mi stačí tohle Wink Ale díky za tip.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Mike
Lord Rade napsal:
To je ten kluk, kterého se Mike zastával, protože si myslel, že je postiženej Wink


Pěkně zdravím,
- už si napamatuju Grin
- je tu něco, co potřebuje BAN, nebo tak? Není to nějaká reinkarnace někoho, kdo odsud byl poslán pryč? Radši se ptám, já v tom přehled nemám zpaměti a nechce se mně to dohledávat. Smile

Kdyby ano, napište mně někdo zprávu. Smile

Zdravíčko,
Mike
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Regokramphyrio
https://
 
Mopidu
tý jo, hej někdy bych se taky chtěla naučit takhle speedpaintit, je to skvělý Wink
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Adrian_S
Neznáte někdo DOBRÝ a JEDNODUCHÝ program, který by dokázal z obrázků nebo videa vytvořit GIF animaci? Třeba, jak to někteří fórané mají v podpisu...

Zkouším různé programy, ale ani jeden nevyhovuje. Buď se mi "finální" obraz seká nebo program je virus.. :/
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Aurelius
Adrian_S napsal:
Neznáte někdo DOBRÝ a JEDNODUCHÝ program, který by dokázal z obrázků nebo videa vytvořit GIF animaci? Třeba, jak to někteří fórané mají v podpisu...

Zkouším různé programy, ale ani jeden nevyhovuje. Buď se mi "finální" obraz seká nebo program je virus.. :/

Já používám PhotoScape umí to fůru věcí (přesněji to co potřebuji, aby to umělo Grin) a je to zadarmo Wink


http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství šesté Archív fóra 6000 30.06.2014 17:29
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist