Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hru nelze ovládat.
Khenig1
Zdravím,
.Právě jsem si zakoupil hru na steamu a nainstaloval ale po spuštění v menu lze používat jen šipky a enter. Jakmile se dostanu do hry tak už nefunguje nic nemohu otáčet hlavou ,chodit a ani si vytvořit postavu.
Dal jsem ověřit integritu mezipaměti a ta mi napsala že se jeden soubor nedá ověřit a bude stažen znovu. Ale hra stále nefunguje.

Pokud jste se někdo s tímto problémem již setkal nebo víte jak jej vyřešit tak bych vás moc prosil aybste mi pomohli Grin

Za kladné vyřízení předem děkuji.


Mimochodem podobné téma jsem tu nenašel tak jsem založil nové. Pokud už tu někde je a jen jsem si ho nevšiml tak se omlouvám.A s texty v angličtině na mě nechodtě protože jsem rád že vůbec umím česky Grin
 
SuperHunter
Nemáš zapojenej gamepad ?
 
Khenig1
Gamepad zapojenej nemám. Ale všiml jsem si že se mi místo enter u všechno ukazuje A. Mimochodem hru jsem již 3x přeinstaloval a stále nic :-(
 
SuperHunter
Nemáš klávesnici co má přenastavitelný rozhraní kláves ?
 
Khenig1
Taky ne. Ale zkusím ji vyměnit za náhradní
 
Khenig1
bohužel náhradní klávesnice dělá to samé
 
SuperHunter
Dej Start -> vyhledej Správce Zařízení -> koukni jestli tam nemáš tuhle záložku

http://s19.postimg.org/5f682f6xf/Spr_vce_za_zen.png
 
Khenig1
Ne a není tam ani nic tomu podobného :-/
 
Khenig1
I steam ukazuje že žádný ovladač není připojený.A přitom hra e jakoby nastavená do režimu ovládání gamepadem. Neví někdo co s tím ? V celku mě to ted dost se*e
 
SuperHunter
Napadá mě, že by možná mohlo fungovat kdyby si při hraní zapojil a odpojíl gamepad, teda ovšem jestli nějaký máš. Jinak zkusím se podívat po nějakém řešení

EDIT: Ok tohle by mohlo fungovat

1) Otevři si Dokumenty -> My games -> Skyrim
2) Otevři v poznámkovim bloku SKyrimPrefs.ini
3) Za pomocí Ctrl+F najdi tuhle řádku

bGamepadEnable

4) Pokud u ní je hodnota 1 změň jí na 0

Tohle by mělo pomoc
Upravil/a SuperHunter dne 19.06.2015 23:44
 
Khenig1
Taky mě to napadlo ale bohužel gamepad nemám :-PP Taky hledám nějaký řešení ale zdá se že s tímhle problémem se moc lidí nesetkalo :-PP
 
KinimodLP
Pokud ti to půjde zkus do konzole zadat toto: enableplayercontrols Smile Jinak pokud nevíš tak konzoli otevřeš pomocí klávesy s ; a ° Pfft Ta leží někde pod Escapem (Esc).
 
Khenig1
PECKA ! funguje to.Skutečně díky moc :-) konečně si budu moct zahrát :-) Opravdu díky moc.Problém vyřešen Smile
 
SuperHunter
Jen tak pro info, co přesně ti pomohlo ? To s konzolí nebo to přes Skyrimprefs.ini ?
 
Khenig1
To se skyrimprefs.ini
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
SKSE64 nelze spustit Skyrim - dotazy, návody,.. 1 27.11.2021 23:03
Dual ovládanie. Skyrim - dotazy, návody,.. 5 30.09.2018 10:58
Legendary Edition - ovládání Skyrim - obecně 7 21.11.2017 12:36
Neukládá se nastavení ovládání Skyrim - dotazy, návody,.. 2 28.05.2015 11:32
Yngolova hrobka - nelze dále postupovat Archív zodpovězených dotazů 11 01.11.2014 15:44
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist