Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Následníka unavilo dlouhé čekání a odešel,
Pavelev
Dá se tenhle příkaz zrušit? Před Bílým Průsmykem jsem si udělal zahradu, mám tam dvě krávy a kozy ze slepicemi a rád bych tam měl psa nebo vlka. Jenže když je tam nechám, tak kvůli tomuhle příkazu se po čase se ztratí a brát je všude sebou nechci, v boji by mi je hned zabily a stejně by se tam jen motali.
 
KinimodLP
Počkat, počkat... takže ty chceš, aby pes čekal u tvého domu? Smile

1) Našel jsem tohle: YouTube Video

Ale nefunguje to na neoficiální domy. Jako je ten tvůj.

2) A nebo toto: http://www.nexusm...ds/11789/?
Bohužel to funguje zase jen a pouze u oficiálních (tedy tebou zakoupených) domů.
Upravil/a KinimodLP dne 25.04.2015 18:50
 
SeveruS
Umíš si tu zahrádku udělat i jinde než před Bílým Průsmykem?
Pokud ano, zřiď si ji zde:
http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20120107083501/elderscrolls/images/3/30/Meekos_shack.jpg
Žije zde pes Míko, který patří mezi následovníky a pokud jej někde zapomeneš, vždy se vrátí sem. Můžeš ho tu tedy v klidu nechávat.
Já jej mám, nebo jiného psa s každou postavou, krom jedné upírky, ta chodí se smrtidavem, no a Sirius jako Strážce Úsvitu chodí se Sceolangem, protože nemám v oblibě lidské následovníky. Já, Mráz ( nebo Stín ) a Míko. Nejlepší sestava na toulky po Skyrimu. Jen se o Míka prostě tolik nebojím a když na to přijde, dělám co můžu aby mi neumřel, aspoň je to o kapánek těžší.... A do dungeonů jej neberu, protože nešikovně spouští snad i pasti, které tam nejsou.... : o )
nechávám ho venku hlídat koně... : o ) ) ) )
http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
Pavelev
Zahrádku můžu mít kdekoliv mód Farm everywhere. Ale tu zahrádku jsem si udělal kolem toho malého vodopádu co je včele Bílého průsmyku protože mám Medovín mód Breezehome FullyUpgradable který mi umožňuje projít skrz ten vodopád, kde se dostanu do jeskyně, kde můžu těžit rudu, dále jdu skrz podzemní knihovnu dál po točitých schodech, kde se dostanu do zbrojnice z vybavenou kovárno a dál po schodech kde se dostanu do Medovinu. Mám ji tady, protože pro začátek hry je pro mě Bílý průsmyk dost klíčový a hodně ho využívám jako zázemí. Dál mám mód Dogs of Skyrim, kde jsou hezký psi i štěňátka, ty štěňátka Vás taky následují, když je oslovíte. Ale chci si dojít pro Fenriho mód Fenrir the Frost Wolf , a nechci ho brát sebou, nerad chodím se společníky a předpokládám že se bude stále vracet do té své jeskyně. Chtěl bych se vždy vrátit na zahrádku, a aby tam byl. Já jsem si na té zahrádce postavil velký stan, který jsem vybavil a raději spím tam než v domě, protože jsem raději venku. Ty krávy a kozi dávají mléko, pěstuju si tam plodiny pro jídlo, které si tam můžu uvařit atd. Takže mě docela mrzí, že tohle nejde, abych tam měl psa se štěňátkama. Jinak děkuji za pomoc.
 
KinimodLP
@SeveruS: Tak to mě nenapadlo Grin Docela fajn nápad Wink
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Problémy s pachem - koupě pozemku a následná stavba domu Archív zodpovězených dotazů 6 04.03.2014 10:19
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist