Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Jsem upír a vypadám hnusně- diskuze o vzhledu upírů
Milena
Mám DLC a stala jsem se upírem. Líbí se mi to, baví mě být upír...ale ten vzhled je děsný Shock Měla jsem tak hezkou postavu a ted vypadá pomalu jak vranice Sad přijde to tak jenom mě nebo i podle vás upíři vypadaj divně? Grin
 
Adrian_S
"Sanguinare Vampiris" je nemoc, která mění nejen "stav" těla, ale i vzhled. A proto není divu, že když si vytvoříš "krásnou postavu", že se změní v nějakou ohavnost.

Nevypadají divně. Mě tedy ne. Představit si, že bych (ve skutečnosti - v reálu) byl nakažen touto nemocí, taky bych nevypadal jako Missák.. Grin

* taková drobnost: Pokud někdo hrál Obliviona a byl nakažen upíří nemocí, změna vzhledu byla o dosti výrazně viditelnější, než ve Skyrimu..
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
KinimodLP
Vždyť se ti změní jen barva očí, ne ?
 
Milena
Adrian_S napsal:
"Sanguinare Vampiris" je nemoc, která mění nejen "stav" těla, ale i vzhled. A proto není divu, že když si vytvoříš "krásnou postavu", že se změní v nějakou ohavnost.

Nevypadají divně. Mě tedy ne. Představit si, že bych (ve skutečnosti - v reálu) byl nakažen touto nemocí, taky bych nevypadal jako Missák.. Grin

* taková drobnost: Pokud někdo hrál Obliviona a byl nakažen upíří nemocí, změna vzhledu byla o dosti výrazně viditelnější, než ve Skyrimu..

No to sice ne, ale třeba ta Serena je dost pěkná a je upír stejně jako moje postava, přitom moje postava vypadá fakt jak vranice. Pff!

A pokud se t chce, tak my vyfoť tvou upíří postavu Wink

KinimodLP napsal:
Vždyť se ti změní jen barva očí, ne ?

Kéž by. Grin
http://www.uesp.n...Female.jpg
vypadám podobně jako ta na třetím obrázku, ale nejsem Dunmer, takže se to na pleti projevilo ještě víc.
Upravil/a Milena dne 19.04.2015 17:35
 
Adrian_S
* Kterou máš na mysli? Ze Skyrimu? Nebo z Oblivionu?

Ze Skyrimu to bude těžký, protože v současné době nemám žádnou postavu jako upíra. A starší nahrávky jsou již pryč.

Z Oblivionu se možná pokusím, ale nejsem si jistý, jestli to vyjde.. Možná večer to udělám, teďka ne-e.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Milena
Adrian_S napsal:
* Kterou máš na mysli? Ze Skyrimu? Nebo z Oblivionu?

Ze Skyrimu to bude těžký, protože v současné době nemám žádnou postavu jako upíra. A starší nahrávky jsou již pryč.

Z Oblivionu se možná pokusím, ale nejsem si jistý, jestli to vyjde.. Možná večer to udělám, teďka ne-e.

Myslím Skyrim, protože tam mi ten vzhled vadí. Hold asi nebudu upírem, mě na to být upírem nalákal právě až ten DLC, jinak bych jím ani být nechtěla, bez DLC mi to přišlo spíše nevýhodou.
 
Whirt
Adrian_S napsal:
"Sanguinare Vampiris" je nemoc, která mění nejen "stav" těla, ale i vzhled. A proto není divu, že když si vytvoříš "krásnou postavu", že se změní v nějakou ohavnost.

Nevypadají divně. Mě tedy ne. Představit si, že bych (ve skutečnosti - v reálu) byl nakažen touto nemocí, taky bych nevypadal jako Missák.. Grin

* taková drobnost: Pokud někdo hrál Obliviona a byl nakažen upíří nemocí, změna vzhledu byla o dosti výrazně viditelnější, než ve Skyrimu..

Ano, v Oblivionu byla změna vzhledu dosti viditelná a i po vyléčení bylo na hráči vidět, že upírem býval. Moje postava byla po vyléčenější lehce starší a měla bledší pleť. (Dunmer)
 
Milena
Whirt napsal:
Ano, v Oblivionu byla změna vzhledu dosti viditelná a i po vyléčení bylo na hráči vidět, že upírem býval. Moje postava byla po vyléčenější lehce starší a měla bledší pleť. (Dunmer)


Tak já v Oblivionu nikdy nakažena nebyla a já víceméně nebyla nakažena ani tady, neměla jsem tu normální nemoc, která se dá zachytit včas a vyléčit. Stala jsem se upírem v questu s upíry (DLC dawnguard),
+spoiler+?
mohla jsem si vybrat zda budu s upíry nebo proti nim....vybrala jsem si, že budu s nima a ten vládce mě proměnil a mám schopnost se měnit na pána upírů, který má strom odměn atd. kvůli tomu, že mě tohle lákalo jsem se upírem stala...Grin a jak řikám, Serena vypadá normálně, pěkně...
 
Adrian_S
Tak, našel jsem jeden obrázek ze Skyrimu s mou upírkou. Bohužel, jsou vidět jen oči, ale i tak to sem pošlu...

* vzhledem k jejímu postavení, k rase a stylu boje, se upír zkrátka vyplatil Wink

http://thi.uloz.to/2/2/2/222b54cd4dcb0aa1c4701c6ea04cbe38.640x360.jpg

Upravil/a Adrian_S dne 19.04.2015 18:00
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
KinimodLP
http://files.uloziste.com/56935e0c8b0f6829/Up%C3%AD%C5%99%C3%AD%20podoba%20Kini.jpg


Profesionální Photoshopař xD Ne kecám, není to Photoshop.
 
Mopidu
Milena: Stáhni si tenhle mod a tvůj obličej bude zase hebkej jak dětská prdelka
http://www.nexusm...&pUp=1
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
V zajetí nadpřirozena - Pravidla, Odkazy, Mapy, Diskuze Zdejší kobky 4 24.12.2021 23:20
Tamriel a reálný život, aneb: Jak jsem začal žít hrou. Skyrim - obecně 1 08.12.2020 02:06
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Izolace - diskuze & otázky Zdejší kobky 4 28.11.2016 22:58
Shadowrun • Diskuze, Inventáře, Perky Zdejší kobky 68 28.09.2016 19:05
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist