Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Nastavení nesmrtelnosti.
Pavelev
Prosím Vás dají se u postav jako je Hod, Alvor, kovářka v Bílém Průsmyku, obchodník co má obchod na náměstí atd. včetně zvířat nastavit nesmrtelnost? To prostě nemůžou utéct před draky a upíry, tohle dost nevyřešily. V noci jsem vyšel na balkón a u brány se bojovalo s upíry, hned jsem si všiml hromady popela, která se tam válela. Seskočil jsem z balkonu, abych pomohl. Upíry jsme pobily a když jsem ohledával ostatky tak jsem zjistil že hromada popela je prodavač, takže jsem jeho záchraně nemohl pomoc. To samí draci, kam se hnete hned je tam drak. Štípal jsem dříví u pily co je před Větrným Žlebem. Přespal jsem tam a pokračoval ve štípání a hned tam byl drak a bylo po majitelce a takhle bych mohl pokračovat. Ty vesnice jsou pak prázdný ale hlavně nechci ztratit určité postavy.
 
SuperHunter
Tak je oživ pomocí resurrect příkazu ne ?
 
Pavelev
Mám ve hře mód T3nd0s Skyrim Redone a ten si s nějakými módy nerozumí a tohle mi funguje jen jeden den, další den se oživení už neukáží a pokud je z něho hromada prachu tak jsem to ani nezkoušel. Tenhle příkaz mi nepomůže, zvlášť když pak mrtvého nedokážu najít.
 
SuperHunter
Tak ty NPC znovu spawni nebo si stáhni mód When Dragons Attack kterej má i rozšíření When Vampires Attack. Donutí NPC schovat se v domech když se něco stane
 
Pavelev
Děkuji za pomoc. prosím tě co je to spawni a jak se to dělá? Nemáš náhodou odkaz na ten mód When Dragons Attack, když ten název zadám do Search tak mi to nic nenajde.
 
SuperHunter
http://www.nexusm...ds/28235/?

http://www.nexusm...ds/23906/?
 
Pavelev
Dík.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Neukládá se nastavení ovládání Skyrim - dotazy, návody,.. 2 28.05.2015 11:32
Nastavení češtiny na steamu Archív zodpovězených dotazů 22 04.03.2014 09:47
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist