Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hledaný v Markarathu - konspirace zapřísáhlých
kickster321
Zdravím, udělal jsem quest konspirace zapřísáhlých a utekl jsem s vězněma z vězení, ale jak jsme bojovaly se strážemi tak se vězni stratili a město je bez stráží krom podskalní pevnosti. Tedka prez ne musím projít a oni mě řeknou, že jsem obviněn z velezrady a když jim řeknu aby mě odvedli do žaláře tak se nic nestane. Prosímvás pomocte mi Smile
 
MightRider
Máš smůlu. Tím, že pomůžeš Zapřísáhlým jsi zradil jarla Plání a velezrada ve Skyrimu vždy končí špalkem. Tzn.

Buď si načti safe a Madanocha sejmi nebo už tě v Markarathu stráže nikdy radostně nepřivítají. Už se to tu řešilo mockrát a tohle je jediné řešení.

Potom tu už je jen příkaz "tcai", který zadáš do konzole a NPC na tebe nebudou útočit. Pokud tak chceš učinit, piš to prosím bez uvozovek Wink.

Snad ti to pomůže.
Upravil/a MightRider dne 25.10.2014 12:57
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Adrian_S
Teda, abych pravdu řekl, tohle se mi ještě nikdy nestalo.. Vždycky, když jsem začal dělat tenhle quest, tak jsem "vymlátil" Markarth a pak šel do vězení.

Jakmile jsem utekl (ať už s Madanachem nebo bez něj), vždycky se mi pak stráže omluvili (přeživší nebo po respawnu), že to byl omyl a nechali mě být.

Takže, tohle, co se ti stalo, slyším poprvé...
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
MightRider
Ještě, než to rozvinu... Máš originální hru? Protože ve warezech se často vyskytují bugy....

V tomto se řešila odměna, kterou nemohl jeden chudák smáznout. Stráže na něho furt útočily a ani mu nechtěli nabídnout vězení. A když už se k tomu pak dostal, tak to prostě nešlo.

Vždy, když jdeš dělat hlavní quest, dělej si zálohy, protože Skyrim přitahuje bugy jako magnet železo.

A navíc, pomáháš jim proto, aby dosáhli své svobody, že? Nebo proto, aby byli tví kámoši? Protože ani jedno se nestane. Furt na ně bude vypisována odměna a furt na tebe budou útočit, ať vlezeš kamkoliv.

A jestli chceš to brnění, stačí si ho vzít a pak prostě Madanacha zabít. A s ním i ostatní Zapřísáhlé.

Zkus promyslet klady a zápory.
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
kickster321
Originální hru mám, teď mě napadlo, nelze nějakým příkazem Madonacha portnout ke mne a kuchnout ho? diky Wink
 
Pavelev
Tohle se tu skutečně řešilo už několikrát, proč všichni (nebo alespoň většina) pomáháte Zapřisáhlým? Je to k ničemu, zapřisáhlý na vás stejně budou všude útočit, vyjma těch, které s vámi utečou. Markaravth je poměrně klíčový. Tak pro ty co budou tohle téma číst tak při útěku, jakmile Vám vrátí vaše věci a dostanete zbroj Zapřisáhlých, vyběhněte s nimi s podzemí (v podzemí s nimi nebojujte, tam by Vás sejmuli), a jakmile na vás zaútočí stráže začněte zabíjet Zapřisáhlý včetně Madanocha. Jenom si dejte velký pozor, abyste omylem nezasáhli nějakého strážného. Já je vždycky pobiju, nebo alespoň většinu a hlavně Madanocha. Pak se mě jen lidé a stráže ptají, jestli jsem nebyl jeden z těch, co utíkali a nemá s tím žádné problémy. Přesně jak napsal MightRider, načíst poslední save a vyřídit Zapřisáhlí.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej » Skyrim - Váš svět 7 13.01.2018 23:10
Konspirace zaprisahlych Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.08.2016 17:47
Konspirace Zapřísáhlých Archív zodpovězených dotazů 31 28.07.2013 19:45
Hledaný, ztracená Lydie Archív zodpovězených dotazů 6 15.07.2013 16:28
zapřísáhlí Archív zodpovězených dotazů 5 18.06.2013 16:47
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist