Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
vyleceni
leo
Zdar borci , mam dotaz mam rozsireni HEARTHFIRE a chci se zase dostat do mohyly dusi poprve me premenila jedna upirka co mi pomahala , ale pak sem se stal zase vlkodlakem a a tet ta zenska uz upir neni a potrebuju se dostat zase do te mohyly dusi jak se muzu vylecit z likantropie krome toho ze hodim tu carodejnickou hlavu do ohne ? nebo jestli ji muzu tu hlavu znovu nak ziskat ? Smile dikes za odpovedi Smile
 
Adrian_S
Hearthfire jsem sice nehrál, ale pokud vím, vlkodlačí lykantropie se jinak nezbavíš, než hozením hlavy Glenmorilské čarodějnice v Ysgramorově hrobce do ohně.
Pokud bys chtěl zpět vlkodlačí lykantropii poté, co tohle provedeš, zkus zajít za Aelou a zeptat se jí, jestli by to nešlo obnovit.. Myslím, že by to mělo jít..
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
MightRider
Pokud už nemáš žádné hlavy u sebe, musíš si je givnout pomocí příkazu player.additem 0002996f 1
POZOR! Pokud bys za žádnou cenu nechtěl cheatovat a radši bys zůstal už navždy lykantropem, tak mě ignoruj.
Upravil/a MightRider dne 26.08.2014 14:14
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Wolf5cz
Měl si asi na mysli Dawnguard.
Do mohyly se nemusíš dostat jako upír, ale můžeš si nechat uvěznit vlastní duši a jako ta tam jít.
Ovšem tuším, že se tam dá dostat jen v rámcj DLC příběhu. Potom už to nejde.
Upravil/a Wolf5cz dne 26.08.2014 15:24
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
cztroll
Já tam chodim pořád, ještě sem nenašel Arvaka.
http://cdn.makeagif.com/media/9-07-2015/Rjuvtl.gif http://csgo-stats.com/76561198060444149/graphic.png http://steamsignature.com/card/0/76561198060444149.png Live slow die whenever
 
strigon
Dostat se znovu do Mohyly duší by neměl být problém. Dříve během Dawnguard questu jsem to nezkoušel, ale po jeho skončení jsem se vrátil za Valerikou a jeden z dialogů je pak právě o tom. Ona říká, že tvé tělo si během pobytu v Mohyle duší získalo imunitu, takže sem a tam můžeš chodit doslova jak se ti zlíbí...
 
Starec
HEARTHFIRE s tím nemá nič spoločné. Pokiaľ sa chceš vyliečiť z lykantropie, musíš použiť hlavu, len neviem ak si sa stal upírom, či ti to upírstvo aj ostalo. Ak áno do mohyle by si sa mal znova dostať bez problémov. Najprv sa vylieč z lykantropie a potom vyskúšaj tú mohylu. Z upírstva sa dá tiež vyliečiť.
Upravil/a Starec dne 27.08.2014 06:33
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Rages129
nazdár pôjde trochu od veci lebo som zmätený Smile keď sa stanem lykantropom aby som pokračoval v questoch za družiníkov tak dá sa potom aj z toho vyliečiť? lebo vôbec to nevyužívam a odpočinkový bonus viac využijem Smile presnejšie by som chcel vedieť ak sa to dá tak to bude počas niakého questu volitelný cieľ alebo sa môžem vyliečiť hockedy? Smile
FOR THE GLORY OF THE EMPIRE !
 
Adrian_S
To Rages129:
Pokud jsi vlkodlakem a máš dohranou úkolovou linii za družníky (posl. úkol je očistit Kodlakovu duši, vhozením hlavy čarodějnice do ohně v Ysgramorově hrobce), můžeš poté kdykoli se zbavit své lykantropie.. Stačí zajít do oné místnosti, kde očišťuješ Kodlaka, klikni ještě jednou na "ohniště" a zobrazí se ti otázka:
"Chcete se opravdu zbavit lykantropie?"

Když dáš ano, budeš bojovat se svým vlčím duchem. Jakmile ho porazíš, zbavíš se tak nemoci.

Nemusíš to dělat hnedka při plnění úkolů, v podstatě jde hlavně, abys měl u sebe jednu z hlav čarodějnic.. Bez nich to nejde..
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Rages129
Adrian_S napsal:
To Rages129:
Pokud jsi vlkodlakem a máš dohranou úkolovou linii za družníky (posl. úkol je očistit Kodlakovu duši, vhozením hlavy čarodějnice do ohně v Ysgramorově hrobce), můžeš poté kdykoli se zbavit své lykantropie.. Stačí zajít do oné místnosti, kde očišťuješ Kodlaka, klikni ještě jednou na "ohniště" a zobrazí se ti otázka:
"Chcete se opravdu zbavit lykantropie?"

Když dáš ano, budeš bojovat se svým vlčím duchem. Jakmile ho porazíš, zbavíš se tak nemoci.

Nemusíš to dělat hnedka při plnění úkolů, v podstatě jde hlavně, abys měl u sebe jednu z hlav čarodějnic.. Bez nich to nejde..


ahá ďík pomohlo Smile čiže počas úlohy to nepôjde až po nej a potrebujem hlavu čarodejnice myslíš vranicu nie? Smile
FOR THE GLORY OF THE EMPIRE !
 
MightRider
Rages129 napsal:
Adrian_S napsal:
To Rages129:
Pokud jsi vlkodlakem a máš dohranou úkolovou linii za družníky (posl. úkol je očistit Kodlakovu duši, vhozením hlavy čarodějnice do ohně v Ysgramorově hrobce), můžeš poté kdykoli se zbavit své lykantropie.. Stačí zajít do oné místnosti, kde očišťuješ Kodlaka, klikni ještě jednou na "ohniště" a zobrazí se ti otázka:
"Chcete se opravdu zbavit lykantropie?"

Když dáš ano, budeš bojovat se svým vlčím duchem. Jakmile ho porazíš, zbavíš se tak nemoci.

Nemusíš to dělat hnedka při plnění úkolů, v podstatě jde hlavně, abys měl u sebe jednu z hlav čarodějnic.. Bez nich to nejde..


ahá ďík pomohlo Smile čiže počas úlohy to nepôjde až po nej a potrebujem hlavu čarodejnice myslíš vranicu nie? Smile


Ano, konkrétně hlavu glenormilské čarodějky z Glenormilské lóže (a ano, ty čarodějky jsou vranice)
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
BundaZehart
Ahoj všicni zkušení vlkodlaci. Mám jeden problém.
V rámci postupu u družiníků jsem se stal vlkodlakem a během dalšího vývoje hry jsem se lykantropie v Ysgramorově hrobce zbavil, pomohl jsem i Farkasovi s Vilkasem.
Potom mě ale oslovila Aela, abych jí pomohl najít Hircinovy totemy. Po nalezení prvního jsem zjistil, že musím mít přístup do podsvětní kovárny a tak jsem se znovu (pomocí Aely) stal vlkodlakem.
Pak jsem vypátral všechny tři (tedy alespoň myslím, že jsou jen tři) Hircinovy totemy, uložil je v podsvětní kovárně a v Ysgramorově hrobce jsem se chtěl opět lyntropie zbavit. Bohužel to nejde, přestože mám u sebe ještě tři hlavy Glenmorilských čarodějnic. (Původně jich bylo pět, ale spotřeboval jsem je při léčbě Kodlaka, mě, Farkase a Vilkase - ani nevím, při čí léčbě mi hlavy zmizely a kdy ne, stále by mi měla i tak jedna zbývat na druhou léčbu). Oltář však nefunguje.
Dá se s tím něco dělat?
 
KinimodLP
Konzole --> player.additem 0002996f 1

A dostaneš jednu hlavu Wink Grin Smile
Upravil/a KinimodLP dne 22.06.2015 17:18
 
Thief
KinimodLP napsal:
Konzole --> player.additem 0002996f 1

A dostaneš jednu hlavu Wink Grin Smile


ale on hlavy práveže má, má problém iba s tým, že už sa mu nedá druhýkrát zbaviť lykantropie.
Pull up a seat...
Have a drink.

__________________

http://i.imgur.com/mv7znYk.jpg
 
www.insane-freakk.blogspot.sk
KinimodLP
Thief napsal:
KinimodLP napsal:
Konzole --> player.additem 0002996f 1

A dostaneš jednu hlavu Wink Grin Smile


ale on hlavy práveže má, má problém iba s tým, že už sa mu nedá druhýkrát zbaviť lykantropie.


Bože! Grin Poslední dobou si přijdu jako negramot, co neumí číst Grin Grin

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Našel jsem tuhle diskuzi: https://answers.y...243AAU6k2B

Řešení: (Překlad je mými slovy)
1. Jdi do Ysgramorovi hrobky
2. Napiš do konzole "resetquest c06" (restartuje úkol Glory of the Dead (Sláva mrtvých))
3. Použij oltář a zabij své vlčí já Grin
4. Napiš do konzole "completequest c06"

Ale než to vyzkoušíš si hru radši ulož Grin
Upravil/a KinimodLP dne 22.06.2015 18:07
 
BundaZehart
Díky, zkoušel jsem, ale bohužel nefunguje. Pomocí konzole jsem quest zapnul i vypnul, ale nic. Oltář se nenechá aktivovat, nedá mi možnost tam tu hlavu hodit. Hlavy ale jdou zahodit a zase sebrat, nedalo by se to udělat zapnutím questu na zabití Glenmorilských čarodějnic, sebráním jejich hlav a jeho opětovným vypnutím? Anebo neexistuje v konzole příkaz na vyléčení lykantropie?
 
KinimodLP
Teď už nejsem na Pc, ale zítra se na to kouknu Smile
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist