Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Deníky lovce odměn
nagasadowcz
Jo takhle, tak to se tedy omlouvám. Když se řekne cena za literaturu, představuji si toto: http://cs.wikiped...literaturu

To, cos napsal, nazývám vítězstvím/umístěním se v literární soutěži. Proto jsme se nepochopili.

Každopádně tedy trvám na tom, že tvé dílo rozhodně nevypadá jako počin člověka, který už má se psaním nějaké zkušenosti. Ale to už je pak jen názor čtenáře a po vysvětlení situace tímto odvolávám cokoli, co mohlo působit jako urážka.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
Popravdě, musel jsem se ke čtení trochu dokopat, jelikož když vidím ty vesměs negativní komentáře kolem, tak to nepůsobí zrovna hezky. Bohužel, musím dát některým zapravdu. Dílo je moc uspěchaně napsané, málo popisuješ detaily, dále tam máš chybky v čárkách za slovy. Dále s výčtem chyb pokračovat nebudu, aby to nevyznělo, jako moc drsná kritika. Ovšem určitě pokračuj, ale jen pokud si vezmeš k srdci ty chyby, které jsem já a ostatní napsali.

K tvé hádce s ostatními se vyjadřovat nebudu, dokud to nebude nutné.
 
AiMB
Dík jsem rád, že se to vysvětlilo. Jinak takovou cenu jsem tedy vážně nemyslel. Grin

Jinak tímto bych se chtěl omluvit všem za to, že dnes není díl, i když jsem to slíbil. Za prvé si chci dát záležet a eliminovat chyby, které jste mi vytkli, a za druhé mám teď hodně práce do školy.
Jsem hráč a Skyrim je moje srdcovka.
Nejvíc level bez cheatů: 267
Oblíbené Frakce: Bouřné hávy, Cech zlodějů (Slavíci), Winterholdská univerzita (kvůli hávu Arcimága)
Nejoblíbenější zbraň: Tlachoplach
Nejoblíbenější zbroj: Těžká Dračí zbroj, Slavičí zbroj, hábit Arcimága
 
nagasadowcz
To můžu jen pochválit.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
AiMB napsal:
Dík jsem rád, že se to vysvětlilo. Jinak takovou cenu jsem tedy vážně nemyslel. Grin

Jinak tímto bych se chtěl omluvit všem za to, že dnes není díl, i když jsem to slíbil. Za prvé si chci dát záležet a eliminovat chyby, které jste mi vytkli, a za druhé mám teď hodně práce do školy.

Tento post se zdá být bez chyby. Kéž by tak tedy vypadalo i tvé výsledné dílo. Wink

Bro, co říkáš, já tu žádnou chybku nevidím. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
Chybí čárka po "Dík", ale jinak nic. Dokonce i správně umístěná čárka před a, což se málokdy vidí. Celkově v pořádku; je to srozumitelné a přehledné.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
nagasadowcz napsal:
Chybí čárka po "Dík", ale jinak nic. Dokonce i správně umístěná čárka před a, což se málokdy vidí. Celkově v pořádku; je to srozumitelné a přehledné.

Haha, tak tu chybějící čárečku jsem úplně přelhídnul. Smile Jak se člověk prostě hned soustředí na následující obsah, tak ty první věci většinou přehlédne... tedy, alespoň u mě to tak je. Smile

No právě, taky jsem si říkal. Oukej, díky lingvistický bro, můžu říct, že jsem byl ve svém konstatování téměř úspěšný. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
SuperHunter
Vy jste puntičkáři...Grin (nic ve zlym)
 
AiMB
Word to jistí.
Jsem hráč a Skyrim je moje srdcovka.
Nejvíc level bez cheatů: 267
Oblíbené Frakce: Bouřné hávy, Cech zlodějů (Slavíci), Winterholdská univerzita (kvůli hávu Arcimága)
Nejoblíbenější zbraň: Tlachoplach
Nejoblíbenější zbroj: Těžká Dračí zbroj, Slavičí zbroj, hábit Arcimága
 
Lord Rade
Aneb i přes silná slova autora, se opět ukázalo, že jsem měl pravdu.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Deník khajiita » Skyrim - Váš svět 62 10.08.2015 16:16
DAWNGUARD - Příběhy lovce upírů (komiks) » Skyrim - Váš svět 44 02.05.2015 21:05
Výňatky z Dovahkiinova deníku » Skyrim - Váš svět 5 15.03.2015 14:29
Z deníku draughira » Skyrim - Váš svět 21 24.01.2015 14:13
Deník Drakozrozeného Archív příběhů a her 21 19.08.2014 19:36
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist