Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Páčení zámků
Lunthatcoss
Reject napsal:
Lunthatcoss napsal:
Rád dohraji komplet hru takže sem ho vratil.. a otevírám bez větších problémů jakkýkoliv zámek i bez super paklíče Grin


Přesně.. na začátku hry mi to teda moc nešlo.. ale postupem času získáš ten cit pro to otevírání..
PS: rozhodně je to lepší než ve Fallout3 to hackovani počítačů... doteď jsem to pořádně nepobral Grin


Já někdy vpohodě na první pokus náhodou otevřu expert zámek a někdy adepta na 2 pokus až Grin je to divný..
Ve Fallout 3 hack pc mě bavil.. chtělo si to je přečíst ty názvy a přiřadit to správně ke konkrétní situaci a místu což se dalo v pohodě
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Mahoney
Lunthatcoss napsal:
Reject napsal:
Lunthatcoss napsal:
Rád dohraji komplet hru takže sem ho vratil.. a otevírám bez větších problémů jakkýkoliv zámek i bez super paklíče Grin


Přesně.. na začátku hry mi to teda moc nešlo.. ale postupem času získáš ten cit pro to otevírání..
PS: rozhodně je to lepší než ve Fallout3 to hackovani počítačů... doteď jsem to pořádně nepobral Grin


Já někdy vpohodě na první pokus náhodou otevřu expert zámek a někdy adepta na 2 pokus až Grin je to divný..
Ve Fallout 3 hack pc mě bavil.. chtělo si to je přečíst ty názvy a přiřadit to správně ke konkrétní situaci a místu což se dalo v pohodě


Já to vždycky podělal Smile).. ale jinak zámky ve skyrimu jdou otevírat úplně v pohodě.. občas otevřu expert na první pokud a novice podělám až někde na 3pokus Smile) taky se občas divim Smile
 
Lunthatcoss
Reject napsal:
Lunthatcoss napsal:
Reject napsal:
Lunthatcoss napsal:
Rád dohraji komplet hru takže sem ho vratil.. a otevírám bez větších problémů jakkýkoliv zámek i bez super paklíče Grin


Přesně.. na začátku hry mi to teda moc nešlo.. ale postupem času získáš ten cit pro to otevírání..
PS: rozhodně je to lepší než ve Fallout3 to hackovani počítačů... doteď jsem to pořádně nepobral Grin


Já někdy vpohodě na první pokus náhodou otevřu expert zámek a někdy adepta na 2 pokus až Grin je to divný..
Ve Fallout 3 hack pc mě bavil.. chtělo si to je přečíst ty názvy a přiřadit to správně ke konkrétní situaci a místu což se dalo v pohodě


Já to vždycky podělal Smile).. ale jinak zámky ve skyrimu jdou otevírat úplně v pohodě.. občas otevřu expert na první pokud a novice podělám až někde na 3pokus Smile) taky se občas divim Smile


Možná je to trochu nevyvážené.. pár nedostatků by se našlo.. například proč je truhla s expertem zámkem, když uvnitř jen například jen 20goldů a obyčejné šípy??
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Mahoney
Lunthatcoss napsal:
Reject napsal:
Lunthatcoss napsal:
Reject napsal:
Lunthatcoss napsal:
Rád dohraji komplet hru takže sem ho vratil.. a otevírám bez větších problémů jakkýkoliv zámek i bez super paklíče Grin


Přesně.. na začátku hry mi to teda moc nešlo.. ale postupem času získáš ten cit pro to otevírání..
PS: rozhodně je to lepší než ve Fallout3 to hackovani počítačů... doteď jsem to pořádně nepobral Grin


Já někdy vpohodě na první pokus náhodou otevřu expert zámek a někdy adepta na 2 pokus až Grin je to divný..
Ve Fallout 3 hack pc mě bavil.. chtělo si to je přečíst ty názvy a přiřadit to správně ke konkrétní situaci a místu což se dalo v pohodě


Já to vždycky podělal Smile).. ale jinak zámky ve skyrimu jdou otevírat úplně v pohodě.. občas otevřu expert na první pokud a novice podělám až někde na 3pokus Smile) taky se občas divim Smile


Možná je to trochu nevyvážené.. pár nedostatků by se našlo.. například proč je truhla s expertem zámkem, když uvnitř jen například jen 20goldů a obyčejné šípy??


No já, když jsem začínal hrát a někam šel, tak jsem viděl truhlu novic a řikám si "když je to zamčený tak tam musí něco dobrýho bejt" tak ji tam páčim ne, a otevřu to a tam hromádka soli Grin
 
Lunthatcoss
Reject napsal:
Lunthatcoss napsal:
Reject napsal:
Lunthatcoss napsal:
Reject napsal:
Lunthatcoss napsal:
Rád dohraji komplet hru takže sem ho vratil.. a otevírám bez větších problémů jakkýkoliv zámek i bez super paklíče Grin


Přesně.. na začátku hry mi to teda moc nešlo.. ale postupem času získáš ten cit pro to otevírání..
PS: rozhodně je to lepší než ve Fallout3 to hackovani počítačů... doteď jsem to pořádně nepobral Grin


Já někdy vpohodě na první pokus náhodou otevřu expert zámek a někdy adepta na 2 pokus až Grin je to divný..
Ve Fallout 3 hack pc mě bavil.. chtělo si to je přečíst ty názvy a přiřadit to správně ke konkrétní situaci a místu což se dalo v pohodě


Já to vždycky podělal Smile).. ale jinak zámky ve skyrimu jdou otevírat úplně v pohodě.. občas otevřu expert na první pokud a novice podělám až někde na 3pokus Smile) taky se občas divim Smile


Možná je to trochu nevyvážené.. pár nedostatků by se našlo.. například proč je truhla s expertem zámkem, když uvnitř jen například jen 20goldů a obyčejné šípy??


No já, když jsem začínal hrát a někam šel, tak jsem viděl truhlu novic a řikám si "když je to zamčený tak tam musí něco dobrýho bejt" tak ji tam páčim ne, a otevřu to a tam hromádka soli Grin


Tuším že v Oblivionu když to bylo expert tak tam byli lepší věci, tady to bohužel asi není
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Roach1990
trinax napsal:
jn ale to zas nedostaneš vrozené síly a Luk slavíků....


luk ti daj i tak
 
BigNord
Lunthatcoss napsal:
Reject napsal:
Lunthatcoss napsal:
Reject napsal:
Lunthatcoss napsal:
Rád dohraji komplet hru takže sem ho vratil.. a otevírám bez větších problémů jakkýkoliv zámek i bez super paklíče Grin


Přesně.. na začátku hry mi to teda moc nešlo.. ale postupem času získáš ten cit pro to otevírání..
PS: rozhodně je to lepší než ve Fallout3 to hackovani počítačů... doteď jsem to pořádně nepobral Grin


Já někdy vpohodě na první pokus náhodou otevřu expert zámek a někdy adepta na 2 pokus až Grin je to divný..
Ve Fallout 3 hack pc mě bavil.. chtělo si to je přečíst ty názvy a přiřadit to správně ke konkrétní situaci a místu což se dalo v pohodě


Já to vždycky podělal Smile).. ale jinak zámky ve skyrimu jdou otevírat úplně v pohodě.. občas otevřu expert na první pokud a novice podělám až někde na 3pokus Smile) taky se občas divim Smile


Možná je to trochu nevyvážené.. pár nedostatků by se našlo.. například proč je truhla s expertem zámkem, když uvnitř jen například jen 20goldů a obyčejné šípy??

No tak aby tě nasrali ne ? wow
 
Hurty
Já s páčením problém nemám i bez toho nezničitelného paklíče, jsou to primitivní zámky, časem na ně příjdete, když máte paklíče... s tím nezničitelným to není ono, a popravdě se radši naučím kouzlu, než abych měl nějakej Paklíč ... Smile
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
Mopidu
Ve Skyrimu je Lockpicking lehký. To Oblibion, tam to byl horor Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Chell
jj trochu nereány ale lahký aj keď expert je často o nervy
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Ewa
Jn, já sem jednou našla v jakýmsi dungeonu či kde to bylo truhlu zamknutou na master. Tak sem se tam srala, 26 paklíčů sem zlomila a říkám si: "Ty krávo tam musí bejt něco fakt epickýho....".... Pak to odemknu a tam: kytky, sůl a iron palcát... Tak sem zažala jak šílená řvát na obrazovku Grin
 
Diego
Ewa napsal:
Jn, já sem jednou našla v jakýmsi dungeonu či kde to bylo truhlu zamknutou na master. Tak sem se tam srala, 26 paklíčů sem zlomila a říkám si: "Ty krávo tam musí bejt něco fakt epickýho....".... Pak to odemknu a tam: kytky, sůl a iron palcát... Tak sem zažala jak šílená řvát na obrazovku Grin

Co naděláš....Grin
Většinou v těch těžce zamknutých truhlách, nic moc není.
 
Paia
Mopidu napsal:
Ve Skyrimu je Lockpicking lehký. To Oblibion, tam to byl horor Grin


Oblivion jsem dával v pohodě, ve Skyrimu akorát dumám, jestli se dá nějak řídit zvukem nebo nedá, zatím mi to totiž připadá, že vůbec nedá, že když si podle zvuku zkusím myslet, že to je ta správná poloha, tak jsem vedle jak ta jedle

Nemá to někdo vykoumaný? Dá se podle zvuku chrastění a praskání jít u zámku tzv. na jistotu a nezlomit 50 paklíčů u jednoho master zámku?
Nesnáším podpisy ve fórech!!! (a hlavně ty přes polovinu vejšky obrazovky, jako má třeba zdejší Vitek222)
 
nagasadowcz
Pokud vím, tak zvuk nefunguje. Prostě musíš hodně opatrně zkoušet.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
hRDLA
Na PS3ce se to dá krásně poznat podle vibrací ovladače.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Game-Killer
na PS3 Grin ale na PC nie ja to mám trochu odskúšané - pomôžu vám zárezy a bodky na zámku - pametajte si kde ste boli a potom len trošku otáčajte ja dám kľudne aj master na 1 pokus stačí sa tafiť ale expert a master dám večšinou na 2-3 pokus.
Ten čo chce od života veľa, môže dostať málo.
No ten čo chce od života málo, nemusí dostať nič!

(Tomas Angelo - Mafia 1)
Radšej zomriem dobrou smrťou, ako sa navždy skrývať v tieňoch!!!
Milujem lukostreľbu, či už v živote alebo v hre.Luk
Hrám ako zlodej/lukostrelec Luk no používam ťažkú zbroj a ide sa mi v poho Cool
 
ALOE VERA
já si to vždycky uložím před hardcore zámkem a když zlomím moc šperháků tak to prostě načtu pak už to de lépe Wink
Upravil/a ALOE VERA dne 26.12.2012 13:57
 
nagasadowcz
@Aloe: To jsem taky jednu dobu dělával. Za zloděje a bojovníka jsem páčíval zámky poctivě, ale za mága teda ne. Štvalo mě, že jako mocný čaroděj nemám k dispozici kouzlo na odemykání zámků jako v Oblu (nebo snad každé slušné hře Grin), tak jsem si prostě pořídil ten LockpickPRO mod a byl klid.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
ALOE VERA
@Naga jo vím že to není moc poctivé Grin ale já nemám žádné perky v páčení tak nějaké zámky jdou opravdu ztuha takže to radši dělám takhle Smile
 
Matwey
Já si ten klíč vždy nechám Cool
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist