Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Kattosovy cesty
kattos
No tak čau já budu psát svuj 1. blok na chyby prosím nehleďte a PROSÍM okomentujte
Ten kdo to čteš čteš deník Khajiita Kattose a toto je muj příběh.
ČÁST 1
Jsem syn vysoce postaveného Khajiita , ten má kontakt i s králem.Žiji v Elsweyru.
Už jako malý khajiit jsem byl vynikajíci lučistník a i zručný s mečem ale my khajiitové také bojujeme s drápama.
Od mých 17 jsem se rok učil magii ale moc my to nešlo naučil jsem se alespoň základy magiie.
Jednou mi otec řekl že mě chce poslat na cestu abych se naučil bojovat .
Ta cesta vedla do Skyrimu kde zuřila občanská válka . My khajiitové jsme součástí říše tak my otec řekl že tam mam pomoc potlačit rebelii.A král my také osobně řekl že do Skyrimu jezdí mnoho khajiitských obchodníku ale jsou přepadávány ve Skyrimu.Mam se o to postarat at se to už nikdy neopakuje.

Následný den jsem se sbali vzal jsem si luk zbroj a dýku a jídlo a tky 100 zlatých. Taky kousek měsíčního cukru , to Kattos moc rád. Rozloučil jsem se s rodinou a jel jsem s karavanou kde byli 4 khajiitové. Měli mne dovézt do nějakého Helgenu . Projeli jsme Cyrodilem a přejeli Hranice Skyrimem ( cesta nám trvala 14 dní) TAKOVÁ ZIMA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! khajiit žije v teplých krajinách Elsweyru
ale tady byla zima jako v pytly.
Zeptal jem se Khajiita který řídil karavanu kam jede on prý jede Morrowindu. Pak tu byla kontrola císařských vojáku řekl jsem ji že jsem syn urozeného ale jim to bylo jedno jeden se nás ptal se co tu chceme ale já řekli že mu chci nakopat prdel a tasil jsem drápky a on meč pak ale na mne plivl a odešel.Když prohlídka skončila dojeli jsme konečně do Helgenu tam mne karavana vysadila a jela do Morrowindu . Zrovna vezla nějaké jiná karavana nějákeho zajatce na vozech na popravu .Byl tam nějaký blondak a ješte nějaký 2 zajatci. Zeptal jsem se kdo to je nějkého vojáka prý to je Ulfrik Bouřný Háv vudce rebelie vezou ho na popravu . Já khajiit jsem se chtěl divat jam bude muj první ukol splněn začali vyvolávat jména ( Nějakej debil chtěl utect ale nepovedlo se mu to )když se najednou stalo něco co jsem nečekal přiletěl drak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mysle jsem že draci jsou jen pohádka ale teď to bylo skutečné zdral jsem pryč a díval se na to z povzdálí .Z Helgenu se stal hořící kusy dřeva. To je začátek cesty pro khajitta pro mně Utíkal jsem pryč když jsem potkal Ulfrika spolu se svímy stoupenci byly 4 vrhly se na mne a protože jen jeden z nich měl dýku tak mně okradli !!!!!!!!!! v měl jsem na sobě jen hadry vzali my všechno luk zbroj dýku a jídlo a taky těch 100 zlatých co jsem měl a pak utekli. Musel jsem sehnat nějakou zbroj nedaleko odtamtut ale aspoň byl bandita, svýmy drápy jsem ho zabil a chtěl jsem si vzít jeho výbavu ale jeho zbroj byla moc velká tak jsem si vzal aspon jeho boty. Pak jsem dorazil do nějaké vesnice (poté jsem zjistil že se ta vesnice jmenuje Vorařov) A zeptaj jsem se někoho na práci. Nějaká nordka chtěla dřevo ale chtěl jsem se na ni vysrat ale nemohl jsem nic dělat a musel jse to dřevo přinést.Hodinu jsem získával dřevo a ona my ta nordka za ně dala pouhých 11 zlatých !!!!!!!!!!!!!!! Šel jsem do hospody pronajal jsem si pokoj a koupil mlíčko a šel jse spát. Než jsem okolo 5 hodin ráno odešel tak jsem si těch 11 zlatý ukradl zpátky a ještě k tomu sem si ukradl mapu.Prošel jsem okolo nějaké vysoké hory a došel jsem do města zvaném Bílý Průsmyk. Před městem jsem narazil na něco velmi duležitého na khajiitskou karavanu!!!! Byli tam 4 khajiitové zjistil jsem že se jmenujou Ma´randu-jo, Khaylo, Atahbah a ten hlavní Ri´saad ten byl vůdce karavany.Řekl jsem mu kdo jsem a on mi dal mapu kde jsou ostatní karavany řekl mi že než přieli do Skyrimu tak byla jedna obovská karavana jejiž vůdce byl právě Ri´saad ten se ale rozhodl že se ta karavana rozdělí prý to bude tak nejlepší a za dva měsíce se znovu spojí a získné zlato si rozdělí a vrátí se do Elsweyru.A tak poté co jsem přišel mě uvítal ,vysvětlil my několik věcí a my dal ukol mam najít všechny karavay a zjistit jejich situaci. Ale potřeboval jsem vybavení Ri´saad my ale dal jen luk a 5 šípu tak jsem šel do Bílého Průsmyku
abych si před cestou ziskal nějaké vybavení.A to jsem našel viděl jsem hned jak jsem vešel do města tak jsem viděl kovárnu kovala nějaká ženská zeptal jsem se jí na zbraně ale mněl jsem jít dovnitř k nějakému chlapovi chtěl jsem nějakou zbroj ale mněl jsem málo zlataku tak jsem si počkal na noc vyháčkoval jsem zámek ( šperhákem který mi dal Ri´saad) a šel jsem si najít vybavení ale v tom ten chlap zařval KDO TAM JE?? vzal sem si kožešinovou zbroj a utekl jsem ke khajiitskéu táboru a vyspal jsem se a půjdu na ukol který mně čeká. Časně Ráno jsem vyrazil směrem k Jitřence a hned jsem mohl vyskoušet svoji novou když na mně vyskočil vlk nebyl problém ho zabít . Cesta k Jitřence mi trvala 5 hodin.Mezi tim mne při ceste přepadl bandita ale šípem mně netrefil ale já jeho jo dorazil jsem ho a vzal jsem mu šípi a zlato. Pak jsem šel potkal jsem ještě 1 vlka nebyl problém ho odstranit. Pak jsem potkal vozku jak vezl nějakého elfa zaplatil jsem a dovezl mně k Jitřence. A tam jsem potkal khajiity měly tam stany. byli tam 4 khajittové.Jmenovali jse Kharjo,Akhari,Dro´marash a Zaynabi
Pokračování Příště
Upravil/a kattos dne 11.02.2014 14:26
FOR GLORY OF THE EMPIRE !!!!
 
Lord Rade
Tohle asi nemá cenu hodnotit. Piš dál, ale nevkládej to nikam. Jen se procvičuj a dělej pokroky. Až dostuduješ základku, tak by z tebe mohlo něco bejt.
BTW. Stejně si to tu nevložil celé.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
kattos
Tak ci líbí se vám to?
FOR GLORY OF THE EMPIRE !!!!
 
KinimodLP
Po pravdě řečeno tak moc ne Sad Mohl bys zlepšit stylistiku a vynechat ty milióny vykřičníků ,které kazí celou povídku. Pak mi například vadilo malé rozvinutí děje (zeptal se ho a pak tam šel ten mu řekl to a to a pak šel zase tam......) , nespisovnost a chyby v textu Smile . Než aby jsi pořád zvýrazňoval text VELKÝMI písmeny a pod. tak zkus používat uvozovky a kurzívu ----> " Třeba takhle " .
To je čistě můj názor Smile Doufám že si mé rady dáš k srdci Cool
 
LordeS
Nepiš povídku zde. Napiš si to prvně ve Wordu, ať ti označí pravopisné chyby. Pak to jen zkopíruj sem. Určitě se dočkáš lepšího ohlasuWink nerad čtu text s miliónem chyb Grin
http://svoboda.jiri.jh.sweb.cz/M%C5%AFj%20film.gif

Est Sularus Oth Mithas

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198083204883.png

Povídka z postapocalyptického světa (Fallout) zde
Máš zájem o Let´s play videa ze Skyrimu a dalších? Klikni zde Wink
LPéčková Facebook fan page Smile klikni zde
Netradiční DrD (hra na hrdiny) ze světa Fallout zde Smile
Chceš vést Osadníky k lepšímu životu? Navštiv je zde Grin
Steam nick: LordeS111 Origin nick: LordeS11
 
https://www.facebook.com/pages/Lordes-LP/138224323
kattos
DÍl DRUHÝ
Když jsem dorazil k Jitrence tak mně khajiiti přivítali řekli mi že za měsíc vydělali jen 130 zlatých vyspal jsem se v karavane pak jsem se vzbudil a zeptal jsem se zeptal Kharja jak se dostal do karavany on my vše řek a taky že mu bandité ukradli přívěsek který mu dala jeho matka prosil mně abych mu ho získal zpátky a já řekl ano
FOR GLORY OF THE EMPIRE !!!!
 
EldeR
Zkus používat odstavce, smysluplné věty, celá slova (zapomínáš psát nějaká písmenka) a nespěchej tolik. Obvykle se gramatikou moc nezabývám, ale tohle je opravdu na hranici čitelnosti.

Příklad: Cesta k Jitřence mi trvala 5 hodin.Mezi tim mne při ceste přepadl bandita ale šípem mně netrefil ale já jeho jo dorazil jsem ho a vzal jsem mu šípi a zlato.

Šlo by to asi i takhle: Během zhruba pětihodinové cesty do Jitřenky mě přepadl bandita. Jeho šípu jsem naštěstí unikl a na oplátku mu také jeden poslal. Ten sice našel svůj cíl, ale banditu nezabil, takže se dostaly ke slovu moje drápky. Když bylo po něm, prohledal jsem mu kapsy, sebral trochu zlata, pár šípů a pokračoval směrem k Jitřence.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
Nečitelné, velké množství chyb a obecně nijak zvlášť nepoutavé... Jak řekli ostatní, zkus se pocvičit neveřejně a až dosáhneš jisté úrovně, tak to zveřejni, nebo se poraď s člověkem ve svém okolí, který problematice rozumí, zda je to již hodné zveřejnění. Takto je to naprosto o ničem...
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
LordeS
Druhý díl mne jen utvrdil v tom, že jsem byl v hodnocení až moc mírný...
Až něco napíšeš (nejprve ve Wordu) dej to přečíst někomu ze svého okolí, ať ti řekne svůj názor. Tohle se fakt nedá číst....
Myslím, že bych to napsal lépe po mozkové obrně, na kriplkáře, s hlavou nakřivo a slintající si na triko...
http://svoboda.jiri.jh.sweb.cz/M%C5%AFj%20film.gif

Est Sularus Oth Mithas

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198083204883.png

Povídka z postapocalyptického světa (Fallout) zde
Máš zájem o Let´s play videa ze Skyrimu a dalších? Klikni zde Wink
LPéčková Facebook fan page Smile klikni zde
Netradiční DrD (hra na hrdiny) ze světa Fallout zde Smile
Chceš vést Osadníky k lepšímu životu? Navštiv je zde Grin
Steam nick: LordeS111 Origin nick: LordeS11
 
https://www.facebook.com/pages/Lordes-LP/138224323
Adrian_S
K tomuhle se snad ani vyjadřovat nebudu... Apple
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist