Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
DLC Dragonborn - bug v apokryfě - nepřiletí drak
Latym
Ahoj, prosím o radu. Při hraní DLC Dragonborn, konkrétně úkolu "Zahradník lidí" postupně procházím apokryfou a černými knihami se dostávám do dalších pater (kapitol). Když dojdu do šesté, otevřou se mi dveře na malé prostranství, kde na mě čekají dva Zřící a uprostred nestvůra jménem Číhavice. Po zabití a přečtění nového slova ovšem nepřiletí drak, takže se nemohu dostat dál.

Když jsem sledovala návody na youtube, tak tam nikdo nemá nestvůru uprostřed plácku a drak vždy přiletí... Setkal jste se někdo s takovým problémem?
 
DynastyMan
Pokud se dobře pamatuju, tak "Zahradník lidí" je první quest v Apokryfě ne?
 
Latym
Přesně tak
 
DynastyMan
Tam ale žádnej drak přiletět nemá, máš vylézt do takový kopule, kde s tebou pokecá Mora, pak si vybereš na kouli z knížky schopnost a pak použiješ knížku samotnou, která funguje jako dveře (Vstoupit: Solstheim)
 
Latym
No podle návodu na youtube má.. možná mluvíme o jiné věci.. Posílám raději odkaz, v jaké fázi úkolu jsem
 
DynastyMan
Slečno... jestli jsi poprvý v apokryfě, tak videjko, co sem dáváš, je z poslední míse, ve který ukončuješ dějovou linii DB (nebudu spoilit)

edit: Též zahradník lidí je opravdu první quest v apokryfě, právě jsem si to ověřil, takže mi pověz, jak můžeš být v poslední misi s úkolem z první? Možná to mam, ale to bude tim, že sis přečetl špatnou knihu... Tu, kterou jsi přečetl, se jmenuje "Bdělé sny" nebo tak nějak, přečti tu druhou...
Upravil/a DynastyMan dne 02.10.2013 01:27
 
Latym
Klobouk dolů, měl jsi pravdu. Četla jsem špatnou knihu. Správná kniha se mi totiž původně neobjevila, asi nějaká chybka. Vrátila jsem se o pár pozic dozadu a už je to OK.

Děkuji moc za radu!
 
DynastyMan
Není zač Smile
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Quest Dragonborn - Prozkoumej svatyni nesplní se Skyrim - dotazy, návody,.. 3 06.07.2018 13:19
Skyrim - Dragonborn DLC Čeština Archív zodpovězených dotazů 6 22.11.2017 21:26
privolanie mounta DLC Dragonborn Skyrim - dotazy, návody,.. 1 03.05.2017 17:57
Deathbrand-Dragonborn Skyrim - dotazy, návody,.. 3 23.10.2016 06:47
Hromadný souboj, přítel a nepřítel Skyrim - dotazy, návody,.. 6 29.09.2016 02:54
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist