Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Falskaar mód
KillerKony
Čeština bude hotová přinejlepším zhruba do měsíce. Kdo to ještě nezkusil, tak ať zkusí ještě vydržet. Wink
Společník se dá výborně použít jako nosná mula a také jako aktivátor smrtonosných pastí.
 
DynastyMan
1.12. ale nevim jak vy, já jí stále nenašel Pfft
 
Khenyk
A dělá vůbec někdo na překladu?
Seznam všech mých překladů
 
http://cavaliers-clan.info
KillerKony
Na překladu dělám, když se mi dostane času. Ale v poslední době se to vážně o moc nepohnulo... Řekl bych, že mám hotovo kolem 60%. Kdyby byl někdo ochoten pomoct, tak je možné, že by se to značně urychlilo. Ale jinak nemyslím, že bude překlad hotový někdy v blízké budoucnosti.
Společník se dá výborně použít jako nosná mula a také jako aktivátor smrtonosných pastí.
 
Nightwings
KillerKony napsal:
Na překladu dělám, když se mi dostane času. Ale v poslední době se to vážně o moc nepohnulo... Řekl bych, že mám hotovo kolem 60%. Kdyby byl někdo ochoten pomoct, tak je možné, že by se to značně urychlilo. Ale jinak nemyslím, že bude překlad hotový někdy v blízké budoucnosti.


Sice si sám dělám amaterskou češtinu do můdu ale jestli chceš rád pomohu překládám to pomocí
ESP Translation a co ty ?
 
KillerKony
Poslal jsem ti soukromou zprávu
Společník se dá výborně použít jako nosná mula a také jako aktivátor smrtonosných pastí.
 
Khenyk
Tak Azarian byl nejrychlejší:

Falskaar - Czech translation
http://www.nexusm...ods/48996/
Upravil/a Khenyk dne 20.12.2013 15:29
Seznam všech mých překladů
 
http://cavaliers-clan.info
Starec
Hoj, hrá úž niekto tento mod, prípadne ho už dohral. Pýtam sa preto, lebo som si ho včera nahodil a mám problém z jedným questom "Sny v Zapomění" kde som v Bailunské prěmostvý mal zistiť niečo o úlomku krystálu a vraj už tam Vernanov nieje, ale mal tajnú skrýšu a tam by sa niečo mohlo nájsť, samozrejme na mape sa mi to nezobrazí a pobehal som celé okolie, ale po Vernanovom skrytom doupětí ani stopy. Dozvedel som sa dáke inicialy, ako rád vysedával pri jazierku, nemôže to mať na pozemku Bailunské prěmostvý, nie je to dosť miesta na skrýšu, musí to byť na takom mieste že tam väčšinou chodil na prechádzky v noci a musí to byť dosť veľké miesto, aby tam mohol prevádzať svoje experimenty a nebolo ho počuť. Tak ak niekto už to hraje a prešiel tento quest, prosím nech mi pichne. Vopred dík
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
DynastyMan
On už je konečně i přeložený? Smile
 
Starec
Už dávno, od 20 Dec 2013, ovšem hra je dáko poriadne zabugovaná a akosi dosť často ma hádže do Windowsu, predtým kým som ho nemal nahodený tak to sa mi vôbec nestávalo. Hlavnú líniu som za 2 dni dohral, je tam spústa vedľajších, ktoré dostaneš od bežných ľudí ak ich oslovíš, ale akosi ma to nebaví. Hlavný dej bol celkom dobrý, len krátky.
Upravil/a Starec dne 29.03.2014 19:35
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
KinimodLP
Ahoj, našel jsem jedno zajímavé videjko které by Vás mohlo lépe seznámit s úžasnou krajinou Falskaaru Smile

YouTube Video


PS: Neberte to prosím jako reklamu...
Upravil/a KinimodLP dne 01.06.2014 20:10
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Špatně odstraněný mód Archív zodpovězených dotazů 7 30.11.2016 22:10
combat system mód Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 1 13.11.2016 12:27
Mód na lepší osvětlení Skyrim - modifikace 5 07.05.2015 18:49
Mód jídlo Skyrim - dotazy, návody,.. 9 21.08.2014 22:19
Falskaar- ID questu Skyrim - dotazy, návody,.. 1 19.05.2014 16:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist