Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
vlkodlak a upir
ZeRen
Barbar napsal:
Jsem vlkodlak a právě jsem se nakazil vampírismem...Tedy ta imunita moc nefunguje !


wow to musím vyzkoušet:-D

jinak taky jsem se stal vlkodlakem a musím říct že mě příjemně překvapil, je fakt silnej a rychlej

a neco pro nováčky:
když srintujete a zmáčknete LMB nebo PMB(tlačítka myši) tak provedete mega silný úder který mamutovy ubere víc než polovinu HP!-neubírá výdrž
 
mkolomouc
ZeRen napsal:
Barbar napsal:
Jsem vlkodlak a právě jsem se nakazil vampírismem...Tedy ta imunita moc nefunguje !


wow to musím vyzkoušet:-D

jinak taky jsem se stal vlkodlakem a musím říct že mě příjemně překvapil, je fakt silnej a rychlej

a neco pro nováčky:
když srintujete a zmáčknete LMB nebo PMB(tlačítka myši) tak provedete mega silný úder který mamutovy ubere víc než polovinu HP!-neubírá výdrž


Ale to můžeš jen s tím perkem, nebo ne?
 
ijacek
a jaký jsou nevýhody vlkodlaka?
 
Barbar
Vlkodlak? Utočí na tebe každej, nemůžeš ve zvířecí podobě nic dělat ani brat a jsi zranitelnějším stříbrem.

Já se právě s vlkodlactví i upírství vyléčil...
 
ijacek
útočí i kdy jsem v normální formě? a má to vliv na postavu v normální formě, nebo to poznám jen v přeměne? Díky
 
sankuri
NEvite jestli jsou za upiry nejake questy? na nic jsem nenarazil
 
PatrezzSVK
Barbar, ja som vlkodlakom uz par dni a ide mi to na nervy.. navyse aj tie narazky strazi a neschopnost ziskat well rested abilitu po vyspati sa a toto zevraj 100% odolnost voci chorobam je chujovina lebo hned v ten den co som sa stal vlkodlakom som sa aj nakazil nejakou !@#%§vinou a musel pouzit cure disease elixir... takze teraz uz len dam ten quest so Circle do Ysgramor Temple ci jak je to a pouzijem tie hlavy tych hnusnych carodejnic Grin

chcel som to proste len vyskusat, ked je taka moznost a som rad ze sa z toho da vyliecit.. no a ten vampirizmus si na par noci (noc v hre, nie real) tiez urcite skusim, ale este pred dobrovolnym nakazenim sa doslova krvilacnostou si najdem recept a vyrobim protilatku alebo kupim Wink
 
PatrezzSVK
a hlavne preto som sa nasral na likantropiu, lebo aj ked som teraz vlkodlakom, tak stale ked v nejakom dungeone je uvezneny iny vlkodlak v klietke a ja ho dobrovolne slachetne oslobodim aj ked je zamok na experta tak ma ten skurvenec este drzo napadne a ide mi po krku Grin shame on those werewolfes pussies! Grin
 
koniaash
Ty ohavné pizizuby nenávidím, morduju je kde je potkám! Už jenom kvůli tomu jsem werevolf, aby mě nemohli nakazit.
 
koub
Ahoj, hele jak se muzu takoym vlkodlakem stat?
 
ijacek
koub napsal:
Ahoj, hele jak se muzu takoym vlkodlakem stat?


Ahoj, stačí trochu hledat a určitě by jsi to tu ne jednou našel. Přidej se k Družníkům.
 
ZeRen
na webu (http://www.curse.com/mods/skyrim/werewolf-different-kind) je nějaký mod kterým jdem vlkodlak zesílit, ale nějak sem nepochopil jak to spustit

může mi někdo poradit?
 
BEGYcz
konečně jsem splnil quest a můžu hrát i za vlkodlaka a mám dotaz...
Někdy ze začátku hry jsem splnil quest tuším "Setkání při měsíci" a od jednoho vlkodlaka jsem dostal prsten "Hircineho prsten" který podle popisu "umožňuje vlokdlakům další možnosti proměny"
Z tohohle jsem ale vedle... jako vlkodlak přeci nemám žádné prsteny, amulety atd...

Takže jak to je? Frown
jedině vodka + RedBull xD
 
www-tdm.cz
pandang
BEGYcz napsal:
konečně jsem splnil quest a můžu hrát i za vlkodlaka a mám dotaz...
Někdy ze začátku hry jsem splnil quest tuším "Setkání při měsíci" a od jednoho vlkodlaka jsem dostal prsten "Hircineho prsten" který podle popisu "umožňuje vlokdlakům další možnosti proměny"
Z tohohle jsem ale vedle... jako vlkodlak přeci nemám žádné prsteny, amulety atd...

Takže jak to je? Frown



Hercineho prsten máš ve Stávajících účincích nebo ve Vrozených schopnostech, teď nevím přesně.
Upravil/a pandang dne 27.12.2011 12:59
 
BEGYcz
jj už jsem ho tam objevil.
Jen... k čemu vlastně je? Nějak s ním nebo bez nezaznamenávám rozdíl
jedině vodka + RedBull xD
 
www-tdm.cz
Zubatej
No tenhle prsten nemám a na danej úkol sem ještě nanarazil, ale podle toho co píšeš bych hádal, že se můžeš změnit na vlkodlaka dvakrát za den a ne jen jednou, jak je to normálně, ale pouze vařim z vody.
 
ijacek
Jo, taky mám ten prsten a jsem i vlkodlak, normálně se můžeš proměnit jednou za den, s prstenem víckrát. A zajímalo by mě jak to mají hráčí, co nejsou normálně vlkodlaci a mají prsten Smile
Luk
 
BEGYcz
ijacek napsal:
Jo, taky mám ten prsten a jsem i vlkodlak, normálně se můžeš proměnit jednou za den, s prstenem víckrát. A zajímalo by mě jak to mají hráčí, co nejsou normálně vlkodlaci a mají prsten Smile


tak to jsem prubnul když jsem si nahrál starší pozici - když máš pouze prsten tak to nic nedělá. Tedy nenabídne ti to možnost proměny.

Nicméně si myslím že zvolit možnost vlkodlaka je spíš záležitost k zlosti. Nevyspíš se, když jsi vlkodlak nemůžeš nic sebrat, nenabíhají ti dovednosti a jdou po tobě skoro všichni.
Ano... je to zajímavá varianta hraní - ale podle mě bez jakýhokoli významu - tedy dějově spíš nedotažené (nedořešené)
jedině vodka + RedBull xD
 
www-tdm.cz
martin228
ked daš tento cheat player.setstage 2ba16 100
tak sa automaticky premeniš na človeka a nemusiš čakať kým to prejde
 
Krwell
ZeRen napsal:
na webu (http://www.curse.com/mods/skyrim/werewolf-different-kind) je nějaký mod kterým jdem vlkodlak zesílit, ale nějak sem nepochopil jak to spustit

může mi někdo poradit?

tak to vypadá moc zajímavě, jen jde o to jestli to funguje Smile
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Upír nebo Vlkodlak Skyrim - dotazy, návody,.. 4 04.08.2016 10:11
upír vs vlkodlak Skyrim - obecně 10 03.06.2016 16:16
Upír i vlkodlak Skyrim - dotazy, návody,.. 6 23.08.2015 16:55
Vlkodlak - jeho fyzická a magická odolnost Skyrim - dotazy, návody,.. 4 23.01.2015 17:21
Hircinovy Totemy (vlkodlak) Skyrim - dotazy, návody,.. 7 25.07.2014 22:06
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist