Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
Mike
Tasemnice napsal:
Mike: Ráda bych, ale ztratila se před lety při stěhování Sad

áhááá Frown no nevadí Smile

Naga: Tak mě to naštěstí taky platil táta... Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Tasemnice
Mike: Já ti jednu přivezu, jestli si mě nenechají na letišti Wink

Naga: Já... věřím v Megatherium Grin

Ad řidičák: Mně ho rodina odmítla zaplatit a mně osobně nestojí za tolik peněz, které bych mohla využít na knížky, jídlo a cestování, takže zatím žiju v představě, že ho prostě nikdy mít nebudu Grin A ve vlaku si aspoň můžu číst a nemusím dávat pozor na cestu Smile
 
Mike
Jú, oukááá! Grin

řidičák: Tak záleží no... Grin Vlak mě třeba osobně fakt nesedne... Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Tasemnice
Ve vlaku se skvěle navazují mezinárodní známosti Grin (přinejmenším na trasách, co jezdí přes Prahu)
 
Diego
Lidi! Dnes jsem dost luxoval pc a jsem vůbec rád, že jede. Grin
Všechno vyšroubovaný (až na výjimky), štěteček do ruky a čistit, a čistit... pak vysát.
Přitom všem se mi podařila jedna chybička. U jednoho z přídavných větráčků se mi ulomila "nedopatřením" lopatka. Tak jsem vzal vteřiňák a zalepil to. Grin
A kupodivu! Shock - se mi mezi disky objevila také dlouho porouchaná dvd mechanika, a ikdyž jsem zkoušel zda načte dvd, a ikdyž se to načetlo v pohodě, moc nevěřím tomu, že to pojede. Grin

Dneska byl a je vůbec zajímavý den... aspoň pro mne.





řidičák: Nemám, šetřím na drobné úpravy domu a až zhruba v lednu to vidím na nějaké úspory pro zaplacení řidičáku. Auto mám, ale papírek, abych mohl jezdit ne. Grin
Upravil/a Diego dne 21.08.2013 22:05
 
Mike
Tasemnice: Ve vlaku jsem se seznámil jen jednou s nějakým klukem z LTM, jinak s nikým. Grin

Diego: Já bych PC radějc svěřil do péče odborníkovi radšejc. Grin

Jinak, to je taky dobrý, mít auto a nemožnost s ní (legálně) jezdit. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Diego
Mike napsal:
Tasemnice: Ve vlaku jsem se seznámil jen jednou s nějakým klukem z LTM, jinak s nikým. Grin

Diego: Já bych PC radějc svěřil do péče odborníkovi radšejc. Grin

Jinak, to je taky dobrý, mít auto a nemožnost s ní (legálně) jezdit. Grin

No, a právě půjde na technickou.... Grin
Sic projde, ale pořád mi něco chybí... Apple
 
Tasemnice
Mike: Hele, tak to je taky dobrý, určitě ses dozvěděl něco o kultuře jiné ulice Grin Na těch litoměřických panelákových periferiích se žije určitě úplně jinak než u vás katedrálníků Grin Já moc často vlakem zatím nejezdila, jen čas od času do Prahy na nějakou tu přednášku nebo bioakci, ale seznámila jsem se s Vietnamcem studujícím ve Francii, dvěma Gruzijkami a dvěma Japonkami Smile Teď když budu oscilovat mezi severem a Prahou, bude to určitě ještě zajímavější Smile
 
Mike
Diego: Jaké máš? Grin

Tasemnice: No to teda... jako, párkrát jsem byl i v těch horních čtvrtích města (ono je jakoby do kopce, bráno od nás, od řeky) a jako tam nahoře bych nechtěl žít... špína, nemakačenkové, chudo... prostě, tady to město "půlí" koleje, které jej protínají a od nich dolů k vodě to jde, následně pak ještě dále, tedy blíže k vodě bývalé hradby, kde (troufám si říce) žije "elita" města, jako, řekněme bohatší, nicméně nahoru od oněch kolejí... chudáci lidi... Frown Tam nahoře to vypadá jak v ústí... pffff Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Diego
Co jaké? Auto? Shock
 
Tasemnice
Mike napsal:
Tam nahoře to vypadá jak v ústí... pffff Grin


No hele hele hele! Taky tu máme hezká místa k životu Grin

Mimochodem, povedlo se mi vygooglit skeny té mapy:

http://24.media.tumblr.com/tumblr_l88wvbpM301qbw11ko1_500.jpg

http://icelandreview.com/icelandreview/upload/files/maps/surtsey.jpg
 
Mike
Mě se Ústí nelíbí!!!!! Ba ne, třeba okolí kostela se šikmou věží - teď-nevím-komu-je-zasvěcenej je pěkné. Smile

TROLLS! Grin Grin HAUNTED AREA Grin No tak to je epic. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Tasemnice
Protože jsi ho celý neprošel Smile Kostel Nanbevzetí Panny Marie byl super, než ho zastavěli tím pitomým nákupním cetrem. Ale třeba nahoře na Větruši je to moc hezký, z Mariánské skály jsou úžasné výhledy a je tam bohatá flóra a v té části periferie kde bydlím, je taky moc hezky. Nesmíš se řídit jenom tím ošklivým industriálním centrem Wink
Mimochodem, já si zase vždycky myslela, že Most je ošklivý nezajímavý město, a teď jsem se od kamarádky, co se mě tam snaží nalákat, dozvěděla, že to tam si Edward Kelley zlomil obě nohy, takže tam co nevidět jedu Grin

Jo, já z té mapy byla taky nadšená Smile
Upravil/a Tasemnice dne 21.08.2013 22:44
 
nagasadowcz
Miluju Sever!

Vlakem se jezdí nejlíp. A taky miluju loď a letadlo Smile No, já zas budu mít řidičák, ale auto ne, takže budu pak půjčovat po známých, abych si aspoň jednou do měsíce zajezdil a nevyšel ze cviku Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tasemnice
Nagouši, a uvažoval jsi o Erasmu? Já hned jak se probojuju do druháku plánuju zažádat o studium ve Finsku Smile
Ad řidičák, to se budete s Diegem dobře doplňovat, měli byste udělat tým a jezdit spolu Grin
 
Mike
Jo ták... no... dejme tomu... Grin

Mapa je prostě AWESOME. Grin

Naga: No fajn, jen si jezděte vlakem, když vás to tak baví! Grin
No auto chci co nejdříve... Frown Zatím prostě pujčovat od táty... ale to je Citrón Berlingo... pfffff... A to se mi nelíbí! Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
@Mike: Ňáký vybíravý! Grin

@Tasemnice: Zatímco přemýšlím, zdali se mi oslovení "Nagouši" líbí, nebo ne, sesmolím tento post.

To jo, spolu bychom byli dobrá dvojka Grin --- No, o Erasmu jsem zatím neuvažoval. Já bych spíš radši tak nezávazně jezdil, kam se mi zachce na kratší období. Ne na celý semestr či rok na jedno místo. Nemluvě o tom, že nejsem nijak nadšený z představy, že bych se musel seznamovat s novými lidmi, z nichž by někteří nepochybně mohli být Francouzi... Grin

Ale jo, "Nagouš" je fajn. Ale tímto POVOLUJI POUZE TASEMNICI to užívat. Od naší výtvarně nadané parazitoložky mi to ještě připadá roztomilé, ale chraň vás Thor, jestli to někdo začne rýmovat s teploušem... Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
@Naga: No, kdybys o tom sám nezačal, ani by mě to nenapadlo... Najednou si ale vybavím tu fotografii a... Mno, raději ne...

A bacha, oni jsou tu stále!
Upravil/a Ligos dne 21.08.2013 22:55
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
@Ligos: Zdravá recese nikdy neuškodí. Jen si o vás pak někdo může myslet, že jste buzna. Ale co, tvrdý recesista snese pro srandu leccos Grin

To už tu dlouho nebylo. Co ti je, probohy, připomnělo?
Upravil/a nagasadowcz dne 21.08.2013 23:00
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
Takže teď se tomu říká "recese"? Inu, proč ne? Grin

Oni se nemusí připomínat. Nemají to zapotřebí...
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist