Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim+Datadisky
Belko
zdravim chcem sa opytat ze mam nainstalovani Skyrim the elder scroll +datadisky..Dawnguard,Dragonborn,Hearthfire...vsetko idee v pohode ale ked hram hru tak tam nic neni nove cakal som ze tam bude viac skillov nove questi atd viete co myslim...tak neviem ci su zle datadisky alebo som mala uroven 7 zatial alebo mam nieco spravit neviem vobec...potrebujem poradit...
 
Ligos
Pro Dawnguard potřebuješ minimální úroveň 10, pro Dragornborn potřebuješ mít započatou hlavní linii, minimálně po úkol "Hledání Jurgenova rohu".
Hearthfire nemám, tak neporadím. Tohle všecko ale najdeš po pár vteřinách hledání na googlu... Krleš.
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
teodmir
tak jelikož mám jen dawnguard tak vim aby jsi se mohl připojit k Dawnguardům nebo Vampírům musíš mít lvl. 10 Smile a třeba se podívej na youtube což mi ultra pomohlo Smile dej tam třeba dawnguard beggining, dragonbron a hearthfire, vyjde ti tam několik videí tak si vyber to nejkratší a nazačátku Grin ty jsou nejlepší Grin
Co tě nezabije, to tě zešílí! Příklad : Herma-Mora a ty jeho dlouhý proslovy nebo Hircine a ten jeho německej přízvuk. Samozřejmě mě můžou zabít, ale nejdřív zešílim... Frown
 
teodmir
viz. todle videjko
Co tě nezabije, to tě zešílí! Příklad : Herma-Mora a ty jeho dlouhý proslovy nebo Hircine a ten jeho německej přízvuk. Samozřejmě mě můžou zabít, ale nejdřív zešílim... Frown
 
Belko
diki moc
 
Belko
chcem sa vas opytat kde si mam nabrat quest aby som bol vampir ?....mam uz lvl 10 mal by som to mat otvorene len neviem kde kedy co a ako...diki za odpovede
 
teodmir
všchno má ve videjku Wink ze začátku dělej dawnguardy a pak se to ukáže...
Co tě nezabije, to tě zešílí! Příklad : Herma-Mora a ty jeho dlouhý proslovy nebo Hircine a ten jeho německej přízvuk. Samozřejmě mě můžou zabít, ale nejdřív zešílim... Frown
 
Belko
video je dobre lenze jemu sa ten ork zjvail pred vstupom do bileho prusmyku a ja tam idem a nikto nic...dawnguardy tiez enviem kde zoberem ukol aby som sa knim pridal...
 
hRDLA
Ptej se stráží.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Belko
Diki ale ty mi zatial nic nehovoria ...skusim po celom skyirime Grin
 
hRDLA
Měli by se zmínit že Dawnguard verbuje, mě to řekli ani jsem s nima nezačal rozhovor a pak by se ti měl přidat úkol.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Belko
to ty hned povedlai po 10 lvly ?....neni chyba v tom ze som zabil uz Alduina ?...
 
hRDLA
Já měl DLCčka až na lvl 60 a Dawnguard jsem dělal až po hlavní dějové linii a i po Dragonbornovi.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
teodmir
aha Grin tak jsem nerozuměl otázce Grin to bude asi ta moje znalost cizých jazyků Grin no já si koupil Dawnguard na 46 lvl. a hned jak jsem poprvé zapnul Skyrim s Dawnguardem první věc co jsem slyšel u stráže : Strážci úsvitu nabírají nové členy, přemýšlím, že se knim přidám. Nebo tak nějak
Co tě nezabije, to tě zešílí! Příklad : Herma-Mora a ty jeho dlouhý proslovy nebo Hircine a ten jeho německej přízvuk. Samozřejmě mě můžou zabít, ale nejdřív zešílim... Frown
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist