Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Čtete rádi?
Ano a často. Ano a často. 65%[11 Hlasy]
Ano, ale jen občas. Ano, ale jen občas. 29%[5 Hlasy]
Ne vůbec. Ne vůbec. 6%[1 Hlas]
Počet hlasů : 17
 Tisk diskuze
O knihách-pokec
Leneren
Ahoj napadlo mě, že když je tu z řad fóra spousta čtenářů tak by měli mít místo, kde by mohli diskutovat a hodnotit knihy.
Doufám, že toto téma využijete a prosím když se budete bavit o nějáké knize tak to nejlépe dávejte do spoilerů aby jste nevyzradili nic z příběhu pro lidi kteří ji nečetli děkuji Smile
Když budete knihu hodnotit tak prosím uveďte aspoň tyto informace:
Název:
Autor:
Žánr:
Rok vydání:
Hodnocení: (od 1 do 100)
Popis knihy: (O čem je a tak dále)
Názor na knihu: (tady snad jen to co si o knize myslíte.Jak na vás působila, co ji chybí a co by jste na ni chtěli pochválit)
Děkuji za pozornost Smile snad toto téma k něčemu bude
Upravil/a Leneren dne 22.02.2013 15:36
 
Tasemnice
Tak o literatuře si vždycky podiskutuju moc ráda, ale co se hodnocení týče, doporučuju skvělou stránku http://www.goodre... . Kromě samozřejmého hodnocení a rencenzování je tam hromada dalších funkcí pro knihomoly Smile

Já teď dočítám poslední knížku k maturitě (kterou je Chrám Matky Boží v Paříži, takže si rozhodně nestěžuju Smile) a pak zas budu mít čtenářskou volnost.
Upravil/a Tasemnice dne 22.02.2013 16:17
 
nagasadowcz
Tak já mám zrovna rozečteno Kingovo The Shining a je to tradičně vynikající. Potom mě čeká ještě jedna jeho kniha (Nezbytné věci), no a pak se vrhám na klasickou britskou literaturu + staroanglickou.
Upravil/a nagasadowcz dne 22.02.2013 17:07
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
METTALIC
Já si zrovna koupil Hrobku od Lovecrafta (prý to má být horor) tak jsem zvědav. Přivedli mě na to Cradle of Filth Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Leneren
Já momentálně čtu Kroniku katů Mydlářů a chystám se znovu přečíst sérii Dračích jezdců
 
Tasemnice
METTALIC napsal:
Já si zrovna koupil Hrobku od Lovecrafta (prý to má být horor) tak jsem zvědav. Přivedli mě na to Cradle of Filth Grin


Od Lovecrafta jsem četla nedávno jednu sérii povídek, protože o něm pořád slýchám jako o mistru klasického horroru. Moc horrorové mi to nepřipadalo, ale četlo se to fajn. Musím toho asi zkusit víc, abych mohla hodnotit.
 
Nerevar
Já momentálně čtu Matyáše Sandorfa od Verna (i když spousta lidí co znám mi tvrděj že Verne je shit, ale mě to celkem baví Smile)

Jinak moje nejoblíbenější knížky, co sem kdy četl

Stephen King - TO (horor)

Jonathan Stroud - Bartimaeova trilogie (trilogie skládající se z knih: Amulet Samarkandu, Golemovo oko a Ptolemaiova brána -> fantasy)

Mark Chadbourn - 2 trilogie, nevzpomenu si na jméno trilogíí, ale pamatuju si názvy knížek, jak jdou dějově po sobě - Konec světa, Nejtemnější hodina, Vždycky a navždy, Ďábel v zeleném, Královna zkázy, Psi Avalonu -> kombinace postapokalyptiky a keltský mytologie Smile
Upravil/a Nerevar dne 22.02.2013 17:04
 
Norbi
Ja som nedávno dočítal Simallirion a Nedokončené príbehy od Tolkiena, a teším sa na Hurínové deti (myslím že tak sa to volá Grin Grin )
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
Tasemnice
Moje nejoblíbenější je Jméno růže od Umberta Eca. Dosud nepřekonáno a nevěřím, že se to překonat v blízké době podaří Smile Úžasně napínavý děj a hromada kontextů z filozofie, teologie a dějin. Sherlocku Holmesovi vždycky chyběla kutna.

Jinak jsem úchyl na historické romány týkající se antiky a na antickou literaturu.
 
Leneren
Nerevar napsal:
Já momentálně čtu Matyáše Sandorfa od Verna (i když spousta lidí co znám mi tvrděj že Verne je shit, ale mě to celkem baví Smile)

Verne je výborný autor.Já od něj taky rád čtu Smile
 
METTALIC
Hodně se mi líbila kniha Metro 2033 od Dmitryho Glukhovského atmosféra výborná příběh taky musel jsem to číst pořád dokud jsem to nedočetl. Arťom žije se svým pěstounem ve spletitém labyrintu moskevského metra, na jediném místě na světě, kde je lidstvo po jaderné válce schopné alespoň zčásti přežívat. Jednotlivá lidská společenství živoří v šachtách metra, kde co stanice, to zvláštní komunita, jakýsi mikrostát se všemi svými ctnostmi a nešvary, které známe z každodenního života na zemském povrchu. Arťom se nachází ve stanici, která je pokládána za jedno z bezpečných míst v obrovské síti tunelů, avšak tuto jistotu narušuje temná moc, jež hrozí zničit nejen chlapcovo útočiště, ale celé metro. Mladík, jenž kdysi porušil jedno ze základních přikázání života v metru, je nucen putovat od jedné stanice ke druhé, projít celým moskevským metrem až do poslední stanice, kde žijí v ideálním společenském zřízení kazatelé. Ti údajně vlastní záhadný předmět, který Arťom musí získat, aby zachránil metro před zkázou, jež hrozí nejen zevnitř podzemního mikrosvěta, ale proniká sem i z povrchu v podobě temných sil. Zkoušel jsem poté 2 díl Metro 2034 ale to mě už nebralo.

http://knihy.abz.cz/imgs/products/img_276986_orig.jpg
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Nerevar
Jóó a ještě si hodlám doplnit ten literární kráter, co nosim v hlavě, totiž přečíst Hobbita a Pána prstenů od Tolkiena ^^
 
Leneren
METTALIC napsal:
Hodně se mi líbila kniha Metro 2033 od Dmitryho Glukhovského atmosféra výborná příběh taky musel jsem to číst pořád dokud jsem to nedočetl. Arťom žije se svým pěstounem ve spletitém labyrintu moskevského metra, na jediném místě na světě, kde je lidstvo po jaderné válce schopné alespoň zčásti přežívat. Jednotlivá lidská společenství živoří v šachtách metra, kde co stanice, to zvláštní komunita, jakýsi mikrostát se všemi svými ctnostmi a nešvary, které známe z každodenního života na zemském povrchu. Arťom se nachází ve stanici, která je pokládána za jedno z bezpečných míst v obrovské síti tunelů, avšak tuto jistotu narušuje temná moc, jež hrozí zničit nejen chlapcovo útočiště, ale celé metro. Mladík, jenž kdysi porušil jedno ze základních přikázání života v metru, je nucen putovat od jedné stanice ke druhé, projít celým moskevským metrem až do poslední stanice, kde žijí v ideálním společenském zřízení kazatelé. Ti údajně vlastní záhadný předmět, který Arťom musí získat, aby zachránil metro před zkázou, jež hrozí nejen zevnitř podzemního mikrosvěta, ale proniká sem i z povrchu v podobě temných sil. Zkoušel jsem poté 2 díl Metro 2034 ale to mě už nebralo.

http://knihy.abz.cz/imgs/products/img_276986_orig.jpg

Jo jedna z nejlepších knih co jsem četl.Metro 2034 sice nebylo tak dobré, ale mě se líbilo Smile
 
METTALIC
Nerevar napsal:
Jóó a ještě si hodlám doplnit ten literární kráter, co nosim v hlavě, totiž přečíst Hobbita a Pána prstenů od Tolkiena ^^


To musim taky
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
clown333
Mne ochvílu príde (TES) Infernal City Grin ..tesim sa na tu knihu ..sice bude v anglictine ale ta mi vtom nebrani Grin ...
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
lucky999
Pro milovníky ufonů tu mám jednu (trochu starší) lahůdku jménem Piknik u cesty.

Trošku wikipedie

Upravil/a lucky999 dne 22.02.2013 19:54
http://img545.imageshack.us/img545/8135/luckypodpis.jpg

Smrt je jen další cesta, kterou musíme jít. (Gandalf)


95% teenagerů by brečelo, kdyby vidělo Justina Biebra na vrcholku mrakodrapu, kde by se chystal skočit. Já patřím k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč!!!

- bylo by o pitomce míň (opět Gandalf Smile )
 
Tasemnice
clown333 napsal:
Mne ochvílu príde (TES) Infernal City Grin ..tesim sa na tu knihu ..sice bude v anglictine ale ta mi vtom nebrani Grin ...


Teda, trochu se za sebe stydím, ale doteď jsem neměla tušení, že podle TES byly napsány i knihy O.o Hned po Chrámu se do toho taky pustím!
 
METTALIC
Tasemnice napsal:
clown333 napsal:
Mne ochvílu príde (TES) Infernal City Grin ..tesim sa na tu knihu ..sice bude v anglictine ale ta mi vtom nebrani Grin ...


Teda, trochu se za sebe stydím, ale doteď jsem neměla tušení, že podle TES byly napsány i knihy O.o Hned po Chrámu se do toho taky pustím!


Tak to jsme dva
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
BigNord
Já nikdy nic nepřečetl, neboť mě to nějak nebavilo. Ale když jsem viděl film Hobit: Neočekáváná cesta, tak jsem se rozhodl že si koupím knihu a už tedy čtu. Zatím nemůžu hodnotit, ale zatím je to napínavé (i když zatím jsem tam, kde jsem to viděl ve filmu, ale i přesto se toho dozvím mnoho, třeba, že Dvalin a Balin jsou bratři)

Název: Hobit aneb cesta tam a zase zpátky (koupě zde
Autor: J. R. R Tolkien
Žánr: Dobrodružná
Rok vydání: originál 1937, Argo ilustrovaná 2006
Hodnocení: Zatím nevím
Popis knihy: O tom jak se trpaslíci vydali osvobodit Erebor od draka Šmaka
Názor na knihu: Prozatím dobrý
Upravil/a BigNord dne 22.02.2013 20:41
 
Leneren
lucky999 napsal:
Pro milovníky ufonů tu mám jednu (trochu starší) lahůdku jménem Piknik u cesty.

Trošku wikipedie

Četla jsi tu knihu nebo viděla film?Já totiž jako milovník S.T.A.L.K.E.R.a se těším až si udělám čas a (snad) si to vychutnám.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Mass Effect - Pokec Pokec 258 21.01.2016 08:31
O hrách - pokec Pokec 499 12.12.2015 20:20
Kniha zlodějských značek Skyrim - dotazy, návody,.. 9 30.10.2014 15:33
Jaké hry očekáváme - pokec Archív fóra 72 20.03.2014 00:06
obchodná kniha Archív zodpovězených dotazů 3 04.03.2014 10:29
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist